głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou Skorupa pęka. Coraz trudniej jest mi dusić w sobie cały ten smutek. Mam ochotę wykrzyczeć całemu światu wszystko co mnie trapi. Zobaczysz wszystko inaczej i o w

needyoou

needyoou.moblo.pl
Skorupa pęka. Coraz trudniej jest mi dusić w sobie cały ten smutek. Mam ochotę wykrzyczeć całemu światu wszystko co mnie trapi.
Skorupa pęka. Coraz trudniej jest mi... teksty

needyoou dodano: 25 listopada 2011

Skorupa pęka. Coraz trudniej jest mi dusić w sobie cały ten smutek. Mam ochotę wykrzyczeć całemu światu wszystko, co mnie trapi.

Zobaczysz wszystko inaczej i o wiele... teksty

needyoou dodano: 24 listopada 2011

Zobaczysz wszystko inaczej i o wiele lepiej oczami, które wylały łzy.

Chciałam powiedzieć  że na tym... teksty

needyoou dodano: 24 listopada 2011

Chciałam powiedzieć, że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć. No przecież musi być! Zastanowię się przez chwilę...mam. KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

Wreszcie zrozumiałam  co to znaczy... teksty

needyoou dodano: 24 listopada 2011

Wreszcie zrozumiałam, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce.

pamięta pamięta i uwielbia czytac twoje wpisy pisz jak najwięcej:  teksty needyoou dodał komentarz: pamięta pamięta i uwielbia czytac twoje wpisy pisz jak najwięcej:) do wpisu 23 listopada 2011
niesamowite! teksty needyoou dodał komentarz: niesamowite! do wpisu 22 listopada 2011
Ludzka psychika pomieści i przyjmie... teksty

needyoou dodano: 20 listopada 2011

Ludzka psychika pomieści i przyjmie wszystko, ale nie wszystko wytrzyma.

Znowu znalazłam się w punkcie  gdy... teksty

needyoou dodano: 20 listopada 2011

Znowu znalazłam się w punkcie, gdy nie wiem, dokąd zdążam. Wygląda na to, że co jakiś czas burzę całe swoje życie i zaczynam je budować od nowa. Nieważne, co zrobię, i jak bardzo się staram, bo i tak nie osiągnę wyżyn błogostanu, prosperity i bezpieczeństwa, jak wielu innych ludzi. Nie mówię o zostaniu milionerką, życiu długo i szczęśliwie. Chodzi mi tylko o to, aby wreszcie móc się zatrzymać, przestać robić to, co robię, rozejrzeć się dookoła, odetchnąć z ulgą i pomyśleć, że wreszcie dotarłam tam, dokąd chciałam.

mam tak samo.Trzymaj się. teksty needyoou dodał komentarz: mam tak samo.Trzymaj się. do wpisu 19 listopada 2011
To jest tak  jakby się przeżyło... teksty

needyoou dodano: 19 listopada 2011

To jest tak, jakby się przeżyło trzęsienie ziemi. Kiedy dochodzisz do siebie, nie poznajesz świata. Horyzont się przesunął. Słońce zmieniło kolor. Nic nie pozostało ze znanego terenu. Żyjesz. Ale to już nie jest to samo życie.

Ludzie zawsze mówią o miłości tak... teksty

needyoou dodano: 19 listopada 2011

Ludzie zawsze mówią o miłości tak, jakby była czymś codziennym. Mówią, że kochają rodziców, ale co to oznacza? Chyba niekoniecznie zadurzenie, prawda? Ja swoich czasami nienawidzę, ale nie przypuszczam, żebym żywiła do nich gorsze uczucia niż wszyscy inni. Wiem tylko jedno: jeśli jest coś takiego jak miłość, to może do tej pory tego nie przeżyłam, lecz - kiedy przyjdzie pora - zamierzam zaangażować się BEZ RESZTY. Na miejscu. Zrobię dla niego wszystko. Nazywaj to jak chcesz.

Cała zbudowana jestem z ran. Nie... teksty

needyoou dodano: 19 listopada 2011

Cała zbudowana jestem z ran. Nie współczuj mi. Ty też jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV