głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika needyoou

otwieram oczy i rozglądam się dookoła. sypialnię wypełniły promienie słońca które nieśmiało wkradły się przez szparę w roletach. widzę jak kurz tańczy w ich smudze. znane odgłosy ulicy odbijają się echem o kremowe ściany pokoju. niedziela dzień w którym wszystko widoczne jest w innych barwach. dzień w którym nostalgia bez pytania wkrada się do środka głowy i samolubnie oblepia wszystkie myśli. w niedzielę jakoś ciężej o uśmiech ciężej o jakąkolwiek motywację do funkcjonowania do wyjścia z łóżka. w niedzielę się umiera wiesz? tylko czy ja nie umieram każdego dnia czy każdy dzień tygodnia nie wygląda u mnie jak niedziela? wstaję ubieram się pije spokojnie kawę i zastanawiam się czy to jeszcze samotność czy już wolność.

cynamoon dodano: 3 dni temu

otwieram oczy i rozglądam się dookoła. sypialnię wypełniły promienie słońca, które nieśmiało wkradły się przez szparę w roletach. widzę jak kurz tańczy w ich smudze. znane odgłosy ulicy odbijają się echem o kremowe ściany pokoju. niedziela, dzień w którym wszystko widoczne jest w innych barwach. dzień w którym nostalgia bez pytania wkrada się do środka głowy i samolubnie oblepia wszystkie myśli. w niedzielę jakoś ciężej o uśmiech, ciężej o jakąkolwiek motywację do funkcjonowania, do wyjścia z łóżka. w niedzielę się umiera, wiesz? tylko czy ja nie umieram każdego dnia, czy każdy dzień tygodnia nie wygląda u mnie jak niedziela? wstaję, ubieram się, pije spokojnie kawę i zastanawiam się, czy to jeszcze samotność czy już wolność.

a może to ze mną jest coś nie tak? może to we mnie tkwi problem? może to ja odpycham od siebie ludzi bo zwyczajnie nie da się mnie kochać? może nigdy nie będzie mi dane być na pierwszym miejscu może rola bycia tą drugą na stałe wpisała się w moje życie? może nie jestem wystarczająco dobra? może nie umiem zagrać poprawnie roli jaką nadało mi społeczeństwo? codziennie rano nakładam na twarz maskę ale nawet ona przestała już pomagać. jak plastelina dopasowuję się do ludzi którzy mnie otaczają. pozwalam im by mną sterowali by ustawiali mnie jak marionetkę. to nadal za mało. nadal tracę dookoła siebie wszystkich na kim mi zależy. może czas najwyższy po prostu przeprosić się z samotnością może czas najwyższy przestać traktować ją jak wroga i zwyczajnie wpuścić ją do środka potraktować jak przyjaciółkę jak kompana. w końcu to ona nigdy mnie nie zostawiła. to ona trwa podążając za mną jak cień gdziekolwiek bym się nie udała.

cynamoon dodano: 3 dni temu

a może to ze mną jest coś nie tak? może to we mnie tkwi problem? może to ja odpycham od siebie ludzi, bo zwyczajnie nie da się mnie kochać? może nigdy nie będzie mi dane być na pierwszym miejscu, może rola bycia tą drugą na stałe wpisała się w moje życie? może nie jestem wystarczająco dobra? może nie umiem zagrać poprawnie roli jaką nadało mi społeczeństwo? codziennie rano nakładam na twarz maskę, ale nawet ona przestała już pomagać. jak plastelina dopasowuję się do ludzi, którzy mnie otaczają. pozwalam im by mną sterowali, by ustawiali mnie jak marionetkę. to nadal za mało. nadal tracę dookoła siebie wszystkich na kim mi zależy. może czas najwyższy po prostu przeprosić się z samotnością, może czas najwyższy przestać traktować ją jak wroga i zwyczajnie wpuścić ją do środka, potraktować jak przyjaciółkę, jak kompana. w końcu to ona nigdy mnie nie zostawiła. to ona trwa, podążając za mną jak cień gdziekolwiek bym się nie udała.

Nie kochaj mnie za piękny makijaż. Nie kochaj mnie za oczy zapłakane ani te zaspane. Nie kochaj mnie za lśniące włosy  kochaj mnie za ten nieład w głowie. Nie kochaj mnie za zajebisty wygląd na mieście a w Twoich za dużych bluzach gdy siedzę w domu przy Tobie. Nie kochaj mnie za słodkie słowa a za 'kurwa' które da się fajnie przeciągnąć. Nie kochaj mnie za kobiecość i klasę a za tańczenie w deszczu z butelką wina. Nie kochaj mnie za to jaka bywam a kochaj za to jaka jestem.

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

Nie kochaj mnie za piękny makijaż. Nie kochaj mnie za oczy zapłakane, ani te zaspane. Nie kochaj mnie za lśniące włosy - kochaj mnie za ten nieład w głowie. Nie kochaj mnie za zajebisty wygląd na mieście, a w Twoich za dużych bluzach, gdy siedzę w domu przy Tobie. Nie kochaj mnie za słodkie słowa, a za 'kurwa', które da się fajnie przeciągnąć. Nie kochaj mnie za kobiecość i klasę, a za tańczenie w deszczu z butelką wina. Nie kochaj mnie za to jaka bywam, a kochaj za to jaka jestem.

Obiecaj mi tylko jedno że nigdy nie przestaniemy być dla siebie ważni. Nigdy nie zapomnimy co nas łączyło.

wartozycmarzeniami dodano: 2 tygodnie temu

Obiecaj mi tylko jedno, że nigdy nie przestaniemy być dla siebie ważni. Nigdy nie zapomnimy co nas łączyło.

 jestem młoda. mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać a tym bardziej krytykować.

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

"jestem młoda. mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać, a tym bardziej krytykować."

Totalnie i niewyobrażalnie nie czuję oparcia nie ma we mnie pozytywnych emocji właściwie wśrodku czuję się pusta i zupełnie wybrakowana. Nie karżcie mi spróbować znaleźć jakikolwiek sens czy emocje bo nie mam ich już od dawna nawet nie chcę próbować udawać że jest dobrze naprawdę ciężko jest udawać gdy człowiek ma wszystkie dosyć.  Nie chce się tak czuć brak oparcia nie pomaga w święta wszystko jest bezsensowne i już nic tak nie cieszy jak wtedy gdy jako dzieciaki wierzyliśmy w świętego mikołaja pierwszą gwiazdkę czy wróżkę zębuszkę. Teraz wszystko jest inne nie ma poczucia prawdziwych świąt i magia bożego narodzenia prysła wraz z upragnionym dzieciństwem totalnie zero poczucia że właśnie teraz jest coś niezwykłego i innego.  Jest szaro monotonnie  po prostu zwyczajnie jak codzień.

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

Totalnie i niewyobrażalnie nie czuję oparcia, nie ma we mnie pozytywnych emocji właściwie wśrodku czuję się pusta i zupełnie wybrakowana. Nie karżcie mi spróbować znaleźć jakikolwiek sens czy emocje, bo nie mam ich już od dawna- nawet nie chcę próbować udawać że jest dobrze,naprawdę ciężko jest udawać,gdy człowiek ma wszystkie dosyć. Nie chce się tak czuć, brak oparcia nie pomaga w święta- wszystko jest bezsensowne i już nic tak nie cieszy jak wtedy, gdy jako dzieciaki wierzyliśmy w świętego mikołaja, pierwszą gwiazdkę czy wróżkę zębuszkę. Teraz wszystko jest inne, nie ma poczucia prawdziwych świąt i magia bożego narodzenia prysła wraz z upragnionym dzieciństwem, totalnie zero poczucia,że właśnie teraz jest coś niezwykłego i innego. Jest szaro, monotonnie - po prostu zwyczajnie, jak codzień.

Nie dotykaj mojego serca bo zepsujesz. Strippeer

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

Nie dotykaj mojego serca bo zepsujesz.|Strippeer

24 grudzień nie umiem cieszyć się tym świątecznym czasem jak kiedyś nie umiem być szczęśliwa tego dnia wiedząc że najbliższa rodzina ma mnie konkretnie w dupie naprawdę to nie fajne czuć się jak jebane pierdolone dno. Dziś czuję się źle ale daję radę pomimo bolu braku oparcia i totalnej beznadzieji nadal tu trwa . nadal żyje choć prosciej byloby odejsc..

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

24 grudzień, nie umiem cieszyć się tym świątecznym czasem jak kiedyś, nie umiem być szczęśliwa tego dnia wiedząc,że najbliższa rodzina ma mnie konkretnie w dupie, naprawdę to nie fajne czuć się jak jebane pierdolone dno. Dziś czuję się źle, ale daję radę- pomimo bolu,braku oparcia i totalnej beznadzieji nadal tu trwa,. nadal żyje, choć prosciej byloby odejsc..

Nigdy nie zatrzymuj kogoś kto chce odejść. Jeśli chce iść  niech idzie. Nie trać swojego czasu na kogoś kto nie jest tego wart. Pamiętaj  masz swoją wartość.

bezznakumiloscii dodano: 20 grudnia 2019

Nigdy nie zatrzymuj kogoś, kto chce odejść. Jeśli chce iść - niech idzie. Nie trać swojego czasu, na kogoś kto nie jest tego wart. Pamiętaj - masz swoją wartość.

 Usiądź na chwilę skup i posłuchaj. Opowiem Ci o tym jak przestałam ufać.

wartozycmarzeniami dodano: 20 grudnia 2019

"Usiądź na chwilę, skup i posłuchaj. Opowiem Ci o tym, jak przestałam ufać."

nie pytasz dokąd idę ale wiem że idziesz ze mną Net

wartozycmarzeniami dodano: 20 grudnia 2019

nie pytasz dokąd idę, ale wiem, że idziesz ze mną/Net

Boli. robisz sobie herbate a nieświadomie wyjmujesz o jeden kubek więcej gdy idziesz na spacer patrząc na swój cień widzisz obok siebie jeszcze jego gdy czytając książke miłosną pod głowne postaci podstawiasz właśnie Was gdy kładziesz się do łóżka z myślą że dgy sie obudzisz będzie obok Ciebie gdy z dokładnością odliczasz dni do kolejnego spotkania. I nie wiesz czy tęskni czy również czuje to co Ty to też boli niewiedza. Nie wiesz czy jak przyjedzie nie zapozna Cie z nowo poznaną dziewczyną która jest tam na miejscu w sumie to chuja wiesz a wierzysz w najlepsze rastaa.zioom

wartozycmarzeniami dodano: 20 grudnia 2019

Boli. robisz sobie herbate a nieświadomie wyjmujesz o jeden kubek więcej, gdy idziesz na spacer, patrząc na swój cień widzisz obok siebie jeszcze jego, gdy czytając książke miłosną pod głowne postaci podstawiasz właśnie Was, gdy kładziesz się do łóżka z myślą,że dgy sie obudzisz będzie obok Ciebie, gdy z dokładnością odliczasz dni do kolejnego spotkania. I nie wiesz czy tęskni, czy również czuje to co Ty, to też boli, niewiedza. Nie wiesz czy jak przyjedzie, nie zapozna Cie z nowo poznaną dziewczyną, która jest tam na miejscu, w sumie to chuja wiesz a wierzysz w najlepsze |rastaa.zioom

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV