głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou Nienawidzę siebie. Już nie dlatego ze jestem taka a nie inna. Już nie dlatego że wszyscy ode mnie odchodzą ze jestem beznadziejna i nie umiem się ogarnąć. Nie.

needyoou

needyoou.moblo.pl
Nienawidzę siebie. Już nie dlatego ze jestem taka a nie inna. Już nie dlatego że wszyscy ode mnie odchodzą ze jestem beznadziejna i nie umiem się ogarnąć. Nie. Odkryła
Nienawidzę siebie. Już nie dlatego... teksty

needyoou dodano: 19 listopada 2011

Nienawidzę siebie. Już nie dlatego, ze jestem taka a nie inna. Już nie dlatego, że wszyscy ode mnie odchodzą, ze jestem beznadziejna i nie umiem się ogarnąć. Nie. Odkryłam, że sama skazałam się na to wszystko, co się teraz dzieje. I to jest najgorsze.

Pragnienie bycia kimś innym to... teksty

needyoou dodano: 17 listopada 2011

Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest.

Czasem kiedy tak siedzę na łóżku... teksty

needyoou dodano: 17 listopada 2011

Czasem kiedy tak siedzę na łóżku i krzyczę w przestrzeń "Dlaczego ja?", słyszę w sobie "Bo nikt inny nie dałby rady".

Czas depresji jest złym czasem  od... teksty

needyoou dodano: 17 listopada 2011

Czas depresji jest złym czasem, od którego chciałoby się uciec, ale nie ma gdzie; chory jest w nim zamknięty, przegnieciony przeszłością, teraźniejszością i bez perspektyw przyszłości. W czasie tym niewiele się dzieje; przeżycia monotonnie obracają się koło tych samych wątków: beznadziejności, poczucia winy, lęku przed katastrofą, nienawiści do samego siebie.

Myśli obijały się od środka o... teksty

needyoou dodano: 17 listopada 2011

Myśli obijały się od środka o czaszkę niczym rój spłoszonych pszczół. Głośno tam było. A od czasu do czasu któraś mnie na dodatek gryzła. To musiały być chyba raczej szerszenie. Pszczoły po jednym ukąszeniu szlag trafiał. A mi bezustannie dawały w kość te same myśli..

Niektóre bolesne wspomnienia... teksty

needyoou dodano: 16 listopada 2011

Niektóre bolesne wspomnienia krzyczą tak głośno, że nie dopuszczają do głosu cichego szeptu lepszej przyszłości.

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za... teksty

needyoou dodano: 16 listopada 2011

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo dziwką: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.

Na kogo ja wyglądam? Na... teksty

needyoou dodano: 16 listopada 2011

Na kogo ja wyglądam? Na czarnoksiężnika z krainy Oz? Potrzebny ci umysł? Potrzebne ci serce? Śmiało, bierz moje. Bierz wszystko, co mam. A może wyglądam na kogoś gotowego zjechać z klifu? Czego pewnie bym i spróbowała, gdybym miała pewność, że taki upadek mnie zabije.

Wiesz  kiedy jest najgorzej? Wtedy... teksty

needyoou dodano: 16 listopada 2011

Wiesz, kiedy jest najgorzej? Wtedy, kiedy każdy krok cię boli. Kiedy nie ma dobrych posunięć i kiedy nie istnieje 'właściwa' droga. Kiedy jesteś swoim największym wrogiem. Kiedy się uzależniasz. Kiedy nie potrafisz rozróżnić snu od rzeczywistości. Kiedy ludzie czytają w tobie jak w otwartej księdze a ty nie możesz się nigdzie schować. Wszyscy wiedzą wszystko(a nawet więcej!) i nikomu nie możesz ufać. Kiedy patrząc w lustro zadajesz sobie pytanie: 'Dlaczego ja?'. Kiedy przestajesz marzyć. Kiedy upadają wszystkie twoje plany. Kiedy stwierdzasz, że Boga nie ma.

Czasami potrzebujemy trochę... teksty

needyoou dodano: 15 listopada 2011

Czasami potrzebujemy trochę samotności, oddechu, aby nabrać do wszystkiego dystansu.

Jesteśmy stuknięci  bo nie możemy... teksty

needyoou dodano: 15 listopada 2011

Jesteśmy stuknięci, bo nie możemy pogodzić się z tym, że rzeczy dzieją się bez najmniejszego powodu i nie mają żadnego znaczenia. Nie podoba nam się obraz życia jako biegu przez płotki, które jakoś tam trzeba pokonać.

Nie chcę więcej żadnej nadziei.... teksty

needyoou dodano: 15 listopada 2011

Nie chcę więcej żadnej nadziei. Nie chcę uwierzyć, że gdzieś na świecie jest lekarstwo czy guru, który potrafiłby wyzwolić mnie od lęku i bólu. Ja po prostu chciałabym nauczyć się z tym żyć, albo mieć odwagę, by umrzeć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV