głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
my_sick_sweetness Zapytałeś czy pamiętam naszą obietnicę. Mówić sobie wszystko niezależnie od konsekwencji proste nie? Uśmiechnęłam się na wspomnienie tamtego dnia. Wyszeptałeś p

my_sick_sweetness

my_sick_sweetness.moblo.pl
Zapytałeś czy pamiętam naszą obietnicę. Mówić sobie wszystko niezależnie od konsekwencji proste nie? Uśmiechnęłam się na wspomnienie tamtego dnia. Wyszeptałeś prośbę by
Zapytałeś czy pamiętam naszą... teksty

my_sick_sweetness dodano: 15 grudnia 2016

Zapytałeś czy pamiętam naszą obietnicę. "Mówić sobie wszystko niezależnie od konsekwencji" proste nie? Uśmiechnęłam się na wspomnienie tamtego dnia. Wyszeptałeś prośbę bym Ci pozwoliła... Pozwoliła się pocałować. Zawsze byłeś gentlemanem i nigdy nie zrobiłeś niczego wbrew mnie i moim przekonaniom. Zawsze pytałeś.. Czy mozesz mnie przytulić, czy chcę wiedzieć... Zawsze chciałeś mojego dobra.. Dlaczego miałabym Ci na to nie pozwolić? Przecież traktuje Cię jak przyjaciela nie jak brata. Przytaknęłam.

  znów chcesz mnie odtrącić?... teksty

my_sick_sweetness dodano: 15 grudnia 2016

"- znów chcesz mnie odtrącić? -skąd to pytanie? -dystansujesz się. Znam Cię już na tyle długo by wiedzieć kiedy to robisz. -Norbert... Nie chcę Cię odtrącać. Sama już nie wiem czego chcę... Tęsknię za Nim choć bardzo mnie skrzywdził, chciałabym móc znów się do niego przytulić, popatrzeć w oczy i wiedzieć o czym myśli i co czuje. -wiesz, że to bez sensu? Że znów Cię skrzywdzi? -wiem... Ale czy ja w ogóle potrafię jeszcze myśleć logicznie? -dalej go kochasz... -nie... To nie tak... To po prostu tęsknota za tym kim kiedyś był i jaki był dla mnie...- a ja? -co Ty? -czy po mnie też tak cierpiałaś? -po Tobie było jeszcze gorzej.."

I boję się że ktoś skrzywdzi... teksty

my_sick_sweetness dodano: 15 grudnia 2016

I boję się, że ktoś skrzywdzi mnie do tego stopnia, że całkiem zamknę się na świat.

Czym jest psychika? Co sprawia że... teksty

my_sick_sweetness dodano: 15 grudnia 2016

Czym jest psychika? Co sprawia, że po największej tragedii potrafimy się podnieść? Że po traumatycznych przeżyciach budujemy mur by nikt już nie znalazł słabego punktu? Udajemy twardych a w środku jesteśmy wrakiem człowieka? Co powoduje, że nie umiemy zaufać i popadamy w obłęd, jakąś swoistą manię niedopuszczania do siebie nikogo?

Spacerując dotarliśmy do Naszego... teksty

my_sick_sweetness dodano: 15 grudnia 2016

Spacerując dotarliśmy do Naszego parku. Usiedliśmy na Naszej ławce i swobodnie zaczęliśmy rozmawiać o głupotach. W pewnym momencie zapytałeś mnie czy pamiętam kiedy ostatni raz byliśmy tu razem. Uśmiechnęłam się krzywo i przytaknęłam. Jak mogłabym zapomnieć wydarzeń sprzed paru miesięcy, kiedy powiedział mi, że coś do mnie czuje... A ja Go odtrąciłam bojąc się, że stracę przyjaciela. Widział jak zatapiam się we wspomnieniach. Chciałam, by przytulił mnie tak jak wtedy, kiedy byłam ważniejsza niż oddech, ważniejsza niż wszystko inne. W tamtym momencie Ziemia mogła stanąć, świnie latać a piekło zamarznąć. Byle tylko jeszcze raz tak mnie przytulił

 to co wychodzimy dziś do ludzi?... teksty

my_sick_sweetness dodano: 14 grudnia 2016

"-to co wychodzimy dziś do ludzi? -Norbert... To raczej nie jest dobry pomysł.. A co jak go spotkamy? -hej przecież jestem z Tobą więc nic Ci sie nie stanie maleńka. Chodźmy będzie fajnie"

Czasami mam wrażenie że widziałam... teksty

my_sick_sweetness dodano: 14 grudnia 2016

Czasami mam wrażenie, że widziałam już dno ludzkiej głupoty... Ale wtedy zawsze zjawia sie ktiś kto pokazuje mi, że jest to studnia bez dna

 Norbi daj spokój już. Odpuść.... teksty

my_sick_sweetness dodano: 13 grudnia 2016

"-Norbi daj spokój już. Odpuść. On i tak nie zrozumie - widzimy się jutro malutka nie? -jeśli dożyję... -hej hej! Co ja tu widzę? Koniec ze smutkami chodź się przytul do mnie i zobaczysz bedzie lepiej"

  Ty jej przyjacielem? Nie... teksty

my_sick_sweetness dodano: 13 grudnia 2016

" -Ty jej przyjacielem? Nie rozśmieszaj mnie. Jedyne co umie robić to zadawać ból i porzucać ludzi jak śmieci, bez żadnego wyjaśnienia. Czerpie z Ciebie to co chce a jak się znudzi to pójdziesz na boczny tor. Skończysz jak ja. Bo Ona nie umie kochać. -słuchaj gnoju, jeszcze raz ją obrazisz w moim towarzystwie a nie ręczę za siebie. Powiem Ci więcej, kiedyś przyznałem jej się, że coś do niej czuję. Byłem wtedy z kimś. Wiesz co zrobiła? Wolała cierpieć z powodu utraty przyjaciela niż być powodem rozstania. Nie mów mi więc, że nie umie kochać. Nie jest samolubną, egoistyczną świnią, jaką sam jesteś. Chciałeś ją mieć bez zobowiązań... Co, myślałeś że nie wiem? Że mi nie powiedziała? Masz rację, nie musiała mi nawet mówić bo znam ją na tyle by to wiedzieć"

  Norbert?! Widzę że teraz Ciebie... teksty

my_sick_sweetness dodano: 13 grudnia 2016

"- Norbert?! Widzę, że teraz Ciebie wzięła w obroty. - Ja byłem przy niej dużo wcześniej niż Ty i jeszcze długo po Tobie zostanę. Jestem jej PRAWDZIWYM przyjacielem, bratem, który specjalnie przyjechał żeby spędzić z nią dzień, by jakoś mogła funkcjonować i przysięgam, że jak jej włos z głowy spadnie to pierwsze co zrobię to zapukam do Twoich drzwi i nie będę czekał na wyjaśnienia"

Przesiedział ze mną cały dzień... teksty

my_sick_sweetness dodano: 13 grudnia 2016

Przesiedział ze mną cały dzień wczoraj tylko po to bym czuła się bezpiecznie.

  Norbert... Mozesz przyjechać? co... teksty

my_sick_sweetness dodano: 12 grudnia 2016

" -Norbert... Mozesz przyjechać? -co się stało mała? -proszę przyjedź... -nowy adres? -tak. Już Ci podaję to będzie..... -ej a czy to nie tam mieszka..? -tak. To samo piętro -zaraz będę malutka, nic się nie martw, wsiadam w samochód i jadę. -proszę nie rozłączaj się. -nie no pewnie zaraz przepnę się na słuchawki."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV