głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
my_sick_sweetness Nic nie było w porządku. Od nowa staczałam się w ciemność. Patrzyłam wstecz nie w przód. Zawsze tak było. Wróciłam do środka lokalizując Norberta gdzieś przy ba

my_sick_sweetness

my_sick_sweetness.moblo.pl
Nic nie było w porządku. Od nowa staczałam się w ciemność. Patrzyłam wstecz nie w przód. Zawsze tak było.
Nic nie było w porządku. Od nowa... teksty

my_sick_sweetness dodano: 29 grudnia 2016

Nic nie było w porządku. Od nowa staczałam się w ciemność. Patrzyłam wstecz nie w przód. Zawsze tak było.

Wróciłam do środka lokalizując... teksty

my_sick_sweetness dodano: 29 grudnia 2016

Wróciłam do środka lokalizując Norberta gdzieś przy barze. Popatrzył na mnie i sekundę później stałam zamknięta w stalowym uścisku. Podniosłam głowę by spojrzeć mu w oczy, stając na palcachusnęłam brodę pocałunkiem i uśmiechnęłam się dając znak że wszystko jest w porządku.

  zawsze jak się martwisz... teksty

my_sick_sweetness dodano: 29 grudnia 2016

"-zawsze jak się martwisz przestajesz dbać o siebie. -nadal ich używasz... -perfum? Tak. Dlaczego miałbym ich nie używać? To, że są od Ciebie jeszcze bardziej działa. -przepraszam... -ty mnie? To ja teraz powinienem przepraszać i błagać o wybaczenie. To ja zniszczyłem Twoje życie nie na odwrót. To Ty się ciężko po mnie zbierasz choć nie powiem Ci że mi jest lekko. Wiem, że nie będzie nigdy już tak samo... Ale proszę o jedno przebacz mi i nie bój się mnie. Nie jestem Twoim wrogiem. Widzisz nawet teraz bezbłędnie się rozumiemy, spójrz na nas." Faktycznie: białe jordany, jasne spodnie, szary ciepły sweter, skóra i szara czapka. Wybuchnęliśmy śmiechem. Po chwili śmiech zamarł, usta przestały się uśmiechać, twarz wykrzywił ból a z oczu popłynęły łzy. Chwilowe pojednanie się skończyło, ból wrócił z jeszcze większą mocą

Dobrze się bawiliśmy  dawno było... teksty

my_sick_sweetness dodano: 29 grudnia 2016

Dobrze się bawiliśmy, dawno było po północy kiedy pierwsze nuty melodii dobiegły moich uszu. Przerwałam w połowie wypowiadane zdanie, modląc się żeby to nie była TA piosenka. Popatrzyłam na Niego z nadzieją, że się mylę - przecząco pokręcił głową bezbłędnie odgadując moje myśli. Przeprosiłam wszystkich i wyszłam na papierosa. Kilka minut później poczułam znajome perfumy i ciepły ciężar opadający mi na ramiona.

Z Nim wszystko wygląda inaczej... teksty

my_sick_sweetness dodano: 29 grudnia 2016

Z Nim wszystko wygląda inaczej, lepiej, mniej strasznie.

Umówiliśmy się po pracy. Dlaczego... teksty

my_sick_sweetness dodano: 29 grudnia 2016

Umówiliśmy się po pracy. Dlaczego ja się dałam na to namówić? Z takimi myślami dojechałam na miejsce. Pech chciał, że tylko koło jego samochodu było wolne miejsce. Wyłączyłam silnik i potarłam skronie ciężko wzdychając. Z wymuszonym uśmiechem zlokalizowałam grupkę ludzi, którzy czekali jeszcze na kilka osób w tym mnie. Widząc go praktycznie parsknęłam śmiechem kiedy jakaś blondi uwiesiła mu się na ramieniu. To już nie moja rola ratować go z takich opresji. W koncu zobaczyłam Norberta. Natychmiast się rozluźniłam i pewnie podeszłam do niego przytulając mocno. Jak dobrze, że był ze mną.

  wiesz mimo  że nie mam z Nią... teksty

my_sick_sweetness dodano: 23 grudnia 2016

"-wiesz mimo, że nie mam z Nią kontaktu to nadal się martwię. Ona się przepracowuje... Wiem, że w dużej mierze jest to przeze mnie ale proszę nie pozwól jej wyglądać tak jak wtedy, kiedy przyszła do Nas pracować. Wpędza się nieświadomie w ten stan chronicznego braku snu... Ja już nic nie mogę zrobić czy powiedzieć, mnie nie posłucha... Dla niej jestem już obcy..."

Moje życie jest jak domek z kart.... teksty

my_sick_sweetness dodano: 23 grudnia 2016

Moje życie jest jak domek z kart. Niby poukładane i w miarę stabilne ale wystarczy tylko lekki podmuch niepewności bym musiała zaczynać od początku

 Byłeś głupcem jeśli wierzyłeś... teksty

my_sick_sweetness dodano: 23 grudnia 2016

"Byłeś głupcem jeśli wierzyłeś, że Ona będzie Twoja."

Zawsze bądź o nic więcej nie proszę teksty

my_sick_sweetness dodano: 21 grudnia 2016

Zawsze bądź o nic więcej nie proszę

Dostałam sms'a  czepia się  że mam... teksty

my_sick_sweetness dodano: 21 grudnia 2016

Dostałam sms'a "czepia się, że mam klucze do Twojego mieszkania. Czepia się, że wiem ile słodzisz, że nie lubisz kawy parzonej, że wiem jaki jest Twój ulubiony film, kolor... Dosłownie o wszystko..."

Wracam do domu  przekraczając próg... teksty

my_sick_sweetness dodano: 21 grudnia 2016

Wracam do domu, przekraczając próg mieszkania słyszę "Ty się kiedyś wykończysz". Odwracam się. Właśnie wychodzi do pracy i patrzy na mnie z dozą zmartwienia i złości. Słabo odpowiadam "to już raczej nie Twój problem". Uśmiecham się smutno i zamykam drzwi. Słyszę jeszcze jak ciężko wzdycha i mogłabym przysiąc na wszystko, że właśnie zmarszczył czoło i pokręcił głową. Zawsze tak robił kiedy był w sytuacji bez wyjścia, kiedy coś go martwiło lub przytłaczało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV