głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Myślałam że zobaczymy się jeszcze jak wróci po kilka rzeczy ale kazał odesłać je pocztą.Poprosiłam o usunięcie naszych zdjęć cały czas mając nadzieję że da nam

marryall

marryall.moblo.pl
Myślałam że zobaczymy się jeszcze jak wróci po kilka rzeczy ale kazał odesłać je pocztą.Poprosiłam o usunięcie naszych zdjęć cały czas mając nadzieję że da nam szansę al
Myślałam że zobaczymy się jeszcze... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Myślałam,że zobaczymy się jeszcze jak wróci po kilka rzeczy ale kazał odesłać je pocztą.Poprosiłam o usunięcie naszych zdjęć cały czas mając nadzieję,że da nam szansę ale odpisał: "Ok". Ostatni raz odpowiedziałam:"Kocham Cie z całego serca i ciesze się,że rzuciłeś fajki. Żałuję,że już się nie zobaczymy. Żegnaj". Nie mam pojęcia jak dojść do siebie po tylu latach..

Siedząc na górze w fotelu telefon w... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Siedząc na górze w fotelu telefon w torebce zaczął wybijać dźwięk wiadomości jedna po drugiej. Było ich w sumie 5. Wszystkie z bramki...od Niego. Musiał podzielić się wiadomością jak bardzo jest szczęśliwy, jakie ma plany i że nie może doczekać się życia w Polsce. Wszystko zastrzeżone jednym zdaniem "musze komuś sie wygadać,nie musisz odpisywać" Tak jak byłam wtedy spokojna tak momentalnie serce zaczęło łomotać. Wasza miłość życia po rozstaniu pisze wam jak jej się świetnie żyje,nie ma nic lepszego na poprawe dnia.Nie odpisałam. Pozdrawiam wszystkich zmagających się z uczuciami wyższymi.

Idąc przez rynek i chroniąc się... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Idąc przez rynek i chroniąc się przed wiatrem zaczęłam słyszeć rozbrzmiewające dźwięki gitary i słowa piosenki "nie zamieniaj serca w zimny głaz.." Próbując utrzymać kaptur na głowie na przekór cholernemu wichrowi czułam zbierające się łzy w oczach. Weszłam po trzech schodkach i wcisnęłam nr 5 na domofonie. Koniec z płakaniem.

Przed ciągłym płakaniem chroni... teksty

marryall dodano: 16 marca 2016

Przed ciągłym płakaniem chroni mnie tylko myśl, że po nim będe miała wielki ból głowy który uniemożliwi mi sen.A sen to jedyne co uwalnia mnie od myślenia o nim. Oczywiście jeśli mi sie nie przyśni. Miałam rano wstać na dzień próbny pracy, nie dałam rady. Bez niego nic nie ma sensu dla mnie.

Po prostu nie umiem żyć z tym... teksty

marryall dodano: 15 marca 2016

Po prostu nie umiem żyć z tym bólem w środku który pojawia się codziennie rano i podchodzi chwilami do gardła. Jutro dopiero tydzień ale to rozstanie nie jest już chwilowe jak poprzednie. Jesteś tysiące kilometrów ode mnie ale nie moge zadzwonić ani napisać..już nie daje rady, nie wytrzymam bo z dnia na dzień jest ciężej.

Ciężko oddychając usiadłam na... teksty

marryall dodano: 15 marca 2016

Ciężko oddychając usiadłam na jedną z ławek i z trzęsącymi rękami wybrałam jego numer. Dzwoniąc z pytaniem komu przekazać zostawione przez niego pieniądze i telefon. Kilka słów,moje pa i milczenie po drugiej stronie,rozłączyłam się. Siedziałam jeszcze chwile z walącym sercem po czym wstałam,ubrałam kurtkę,wzięłam klucze,zgasiłam światło i wyszłam. Nie będę płakać,wracam do domu. Ale boli dalej. Jest po północy a ja myślę tylko o tym jak mu teraz jest i czy jeszcze myśli o nas..

Chciałabym jak on mieć w dupie to... teksty

marryall dodano: 14 marca 2016

Chciałabym jak on mieć w dupie to uczucie które było przez prawie 5 lat, wstawiać sobie zdjęcia na fb (którego zresztą nie mam) z pozytywnymi podpisami. Ale ja staram się nie czuć bólu który krąży w moim ciele. Nie odpowiem na smsa o treści "pozdro z ...... ;)" Nie stanę się jego kumpelą. Zostaje cierpiącą z miłości i nienawiści grafomanką, która próbuje przekonać sie, że istnieje drugi rozdział

Pamiętam dzień kiedy wrócił i... teksty

marryall dodano: 13 marca 2016

Pamiętam dzień kiedy wrócił i stał na dole na klatce. Jak zjeżdżałam windą z bijącym sercem, jak widzę go z pięknym,przystrojonym wielkim kwiatem,na spóźnione walentynki. Długi pocałunek. Teraz zostało mi tylko zdjęcie kwiata w telefonie,patrze na nie i myśle:"co jest z Tobą Ola nie tak"

Teraz jest w kraju wolności i widać... teksty

marryall dodano: 13 marca 2016

Teraz jest w kraju wolności i widać,że nie płacze. Ja siedzę pijąc herbatę chowając się przed spojrzeniami rodziny. Schowałam nasze zdjęcie w białej ramce, które stało na półce....i szkatułkę w której znajduje się pióro przypominające wizytę w mini zoo-po niej wpadliśmy do Twojego taty na kawę. Będzie mi tego brakowało. Minęło mało czasu ale codziennie rano budzę się z bólem i sięgając po telefon modlę się żeby była jakaś wiadomość od Ciebie. Nigdy nie spotkam już takiej osoby jak Ty. Mnie już nie ma...

Za 3 miesiące wybiłoby nam 5 lat.... teksty

marryall dodano: 11 marca 2016

Za 3 miesiące wybiłoby nam 5 lat. Skończyło się w sposób mało oczywisty, tak jak się zaczęło. Miłość zawsze wygrywa? Wychodzi na to, że nie. Nie mam siły na kolejne dni i wiem,że stoję w miejscu gdy Ty jeździsz po świecie i jeszcze do końca nie wierze,że już nie będę mogła na Ciebie patrzeć jak wtedy. Nigdy nie przestanę kochać,chłopaku z ławki w parku tyle razem przeszliśmy...

 I wiesz  mówią  że musisz w... teksty

marryall dodano: 1 luty 2016

"I wiesz, mówią, że musisz w życiu myśleć sobie co chcesz, ale wiesz co? Nie byłam zbyt dobra w podejmowaniu decyzji, więc nie mam zielonego pojęcia, czego ja, kurwa chcę, jak widać"

Dziś wszystko podsumowuje kawałek z... teksty

marryall dodano: 26 lipca 2015

Dziś wszystko podsumowuje kawałek z "national anthem":"Pamiętam, kiedy go poznałam. To było tak oczywiste, że jest dla mnie tym jedynym.Obydwoje od razu to wiedzieliśmy. I gdy lata mijały, wszystko stawało się trudniejsze, stawialiśmy czoła większej ilości wyzwań." Chce wygrac walke o miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV