głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall tydzień i...21.03.2016 Koniec wszystkiego.. najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy ponieważ nikomu nie pokazujesz co

marryall

marryall.moblo.pl
tydzień i...21.03.2016 Koniec wszystkiego..
tydzień i...21.03.2016 Koniec... teksty

marryall dodano: 21 marca 2016

tydzień i...21.03.2016 Koniec wszystkiego..

 najsmutniejszy rodzaj smutku to... teksty

marryall dodano: 21 marca 2016

"najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy, ponieważ nikomu nie pokazujesz, co naprawdę czujesz." Ale źle jest wtedy kiedy nie masz siły już czekać na porę prysznica lub położenia do łóżka i płaczesz przy innych..

Prawie przez godzinę słuchałam... teksty

marryall dodano: 21 marca 2016

Prawie przez godzinę słuchałam jego rozgniewanego głosu w słuchawce płacząc co jakiś czas. Nie było realnej szansy byśmy byli razem.Nic nigdy nie dobiło mnie tak jak jego słowa...poczułam się jak nieznaczący dla świata NIKT. Ale jego słowa "Kocham Cie ale nie chce już dłużej w tym tkwić" sprawił,że to wszystko jest jeszcze trudniejsze. Ostatnią rzecz miałam wrzucić do skrzynki,żeby nic już nie trzymało go przy mnie. Wracając do domu zamknęłam się w łazience,usiadłam na kafelkach i zaczęłam bezwolnie płakać. Nie moge już nawet sie odezwać do Niego,do człowieka,który miał być moim mężem.

Rihanna. Odtwarzałam setki razy moment  we found love  słuchając jedynie tych słów które mają znaczenie dla tych którzy znają z autopsji ten stan. Aktualny zresztą wciąż od kilku lat... teksty marryall dodał komentarz: Rihanna. Odtwarzałam setki razy moment "we found love" słuchając jedynie tych słów,które mają znaczenie dla tych którzy znają z autopsji ten stan. Aktualny zresztą wciąż od kilku lat... do wpisu 21 marca 2016
W chuj boli brak wiadomości od... teksty

marryall dodano: 21 marca 2016

W chuj boli brak wiadomości od Ciebie,telefonów,żartów. Dziś w głowie siedzi mi nasz spacer plażą do La Rochelle. Upał, butelka wody,stroje kąpielowe pod ciuchami,zdjęcia,podziwianie cudownych widoków,obserwowanie zachowań francuzów.Po powrocie chyba razem szykowaliśmy obiad. Nasza dzika europejska trasa. Już nigdy z nikim nie przeżyje tego co wtedy.

...mieliśmy dużo w planach   dziś... teksty

marryall dodano: 20 marca 2016

...mieliśmy dużo w planach dziś mogę się tylko łudzić że za parę miesięcy lub lat uda nam się do siebie wrócić to, co się teraz dzieje zostanie złym wspomnieniem choć wiem, co mówia o tych którzy maja nadzieję ...

I przysięgam że nigdy nie zapomnę... teksty

marryall dodano: 20 marca 2016

I przysięgam,że nigdy nie zapomnę o jego niebieskich oczach w których zawsze pojawiała się jakaś szalona iskierka. One już na mnie nie spojrzą,teraz patrzą pewnie w rozciągającą się przed Nim drogę,słucha pewnie jednego ze swoich ulubionych kawałków i myśli o nowym rozdziale życia,ktory zacznie po powrocie do Polski. A ja rozpamiętuje, śnię o dziwnych rzeczach,budzę się z wyskakującym z piersi sercem,patrzę na telefon a tam nic..pustka przez resztę dnia we mnie

Pamiętam jak bałam się złapać... teksty

marryall dodano: 19 marca 2016

Pamiętam jak bałam się złapać jego rękę,zaprosić go do siebie,jak z aparatem na zębach bałam się pierwszy raz całować.Potem niczego już się przy nim nie bałam,wiedziałam,że nie da skrzywdzić mnie innym ludziom,że w nocy przybiegnie do mnie i znajdzie rozwiązanie na wszystkie zmartwienia. Skrzywdzić mógł mnie tylko on sam,znikając z mojego życia.

Myślałam że zobaczymy się jeszcze... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Myślałam,że zobaczymy się jeszcze jak wróci po kilka rzeczy ale kazał odesłać je pocztą.Poprosiłam o usunięcie naszych zdjęć cały czas mając nadzieję,że da nam szansę ale odpisał: "Ok". Ostatni raz odpowiedziałam:"Kocham Cie z całego serca i ciesze się,że rzuciłeś fajki. Żałuję,że już się nie zobaczymy. Żegnaj". Nie mam pojęcia jak dojść do siebie po tylu latach..

Siedząc na górze w fotelu telefon w... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Siedząc na górze w fotelu telefon w torebce zaczął wybijać dźwięk wiadomości jedna po drugiej. Było ich w sumie 5. Wszystkie z bramki...od Niego. Musiał podzielić się wiadomością jak bardzo jest szczęśliwy, jakie ma plany i że nie może doczekać się życia w Polsce. Wszystko zastrzeżone jednym zdaniem "musze komuś sie wygadać,nie musisz odpisywać" Tak jak byłam wtedy spokojna tak momentalnie serce zaczęło łomotać. Wasza miłość życia po rozstaniu pisze wam jak jej się świetnie żyje,nie ma nic lepszego na poprawe dnia.Nie odpisałam. Pozdrawiam wszystkich zmagających się z uczuciami wyższymi.

Idąc przez rynek i chroniąc się... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Idąc przez rynek i chroniąc się przed wiatrem zaczęłam słyszeć rozbrzmiewające dźwięki gitary i słowa piosenki "nie zamieniaj serca w zimny głaz.." Próbując utrzymać kaptur na głowie na przekór cholernemu wichrowi czułam zbierające się łzy w oczach. Weszłam po trzech schodkach i wcisnęłam nr 5 na domofonie. Koniec z płakaniem.

Przed ciągłym płakaniem chroni... teksty

marryall dodano: 16 marca 2016

Przed ciągłym płakaniem chroni mnie tylko myśl, że po nim będe miała wielki ból głowy który uniemożliwi mi sen.A sen to jedyne co uwalnia mnie od myślenia o nim. Oczywiście jeśli mi sie nie przyśni. Miałam rano wstać na dzień próbny pracy, nie dałam rady. Bez niego nic nie ma sensu dla mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV