głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall W chuj boli brak wiadomości od Ciebie telefonów żartów. Dziś w głowie siedzi mi nasz spacer plażą do La Rochelle. Upał butelka wody stroje kąpielowe pod ciucham

marryall

marryall.moblo.pl
W chuj boli brak wiadomości od Ciebie telefonów żartów. Dziś w głowie siedzi mi nasz spacer plażą do La Rochelle. Upał butelka wody stroje kąpielowe pod ciuchami zdję
W chuj boli brak wiadomości od... teksty

marryall dodano: 21 marca 2016

W chuj boli brak wiadomości od Ciebie,telefonów,żartów. Dziś w głowie siedzi mi nasz spacer plażą do La Rochelle. Upał, butelka wody,stroje kąpielowe pod ciuchami,zdjęcia,podziwianie cudownych widoków,obserwowanie zachowań francuzów.Po powrocie chyba razem szykowaliśmy obiad. Nasza dzika europejska trasa. Już nigdy z nikim nie przeżyje tego co wtedy.

...mieliśmy dużo w planach   dziś... teksty

marryall dodano: 20 marca 2016

...mieliśmy dużo w planach dziś mogę się tylko łudzić że za parę miesięcy lub lat uda nam się do siebie wrócić to, co się teraz dzieje zostanie złym wspomnieniem choć wiem, co mówia o tych którzy maja nadzieję ...

I przysięgam że nigdy nie zapomnę... teksty

marryall dodano: 20 marca 2016

I przysięgam,że nigdy nie zapomnę o jego niebieskich oczach w których zawsze pojawiała się jakaś szalona iskierka. One już na mnie nie spojrzą,teraz patrzą pewnie w rozciągającą się przed Nim drogę,słucha pewnie jednego ze swoich ulubionych kawałków i myśli o nowym rozdziale życia,ktory zacznie po powrocie do Polski. A ja rozpamiętuje, śnię o dziwnych rzeczach,budzę się z wyskakującym z piersi sercem,patrzę na telefon a tam nic..pustka przez resztę dnia we mnie

Pamiętam jak bałam się złapać... teksty

marryall dodano: 19 marca 2016

Pamiętam jak bałam się złapać jego rękę,zaprosić go do siebie,jak z aparatem na zębach bałam się pierwszy raz całować.Potem niczego już się przy nim nie bałam,wiedziałam,że nie da skrzywdzić mnie innym ludziom,że w nocy przybiegnie do mnie i znajdzie rozwiązanie na wszystkie zmartwienia. Skrzywdzić mógł mnie tylko on sam,znikając z mojego życia.

Myślałam że zobaczymy się jeszcze... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Myślałam,że zobaczymy się jeszcze jak wróci po kilka rzeczy ale kazał odesłać je pocztą.Poprosiłam o usunięcie naszych zdjęć cały czas mając nadzieję,że da nam szansę ale odpisał: "Ok". Ostatni raz odpowiedziałam:"Kocham Cie z całego serca i ciesze się,że rzuciłeś fajki. Żałuję,że już się nie zobaczymy. Żegnaj". Nie mam pojęcia jak dojść do siebie po tylu latach..

Siedząc na górze w fotelu telefon w... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Siedząc na górze w fotelu telefon w torebce zaczął wybijać dźwięk wiadomości jedna po drugiej. Było ich w sumie 5. Wszystkie z bramki...od Niego. Musiał podzielić się wiadomością jak bardzo jest szczęśliwy, jakie ma plany i że nie może doczekać się życia w Polsce. Wszystko zastrzeżone jednym zdaniem "musze komuś sie wygadać,nie musisz odpisywać" Tak jak byłam wtedy spokojna tak momentalnie serce zaczęło łomotać. Wasza miłość życia po rozstaniu pisze wam jak jej się świetnie żyje,nie ma nic lepszego na poprawe dnia.Nie odpisałam. Pozdrawiam wszystkich zmagających się z uczuciami wyższymi.

Idąc przez rynek i chroniąc się... teksty

marryall dodano: 18 marca 2016

Idąc przez rynek i chroniąc się przed wiatrem zaczęłam słyszeć rozbrzmiewające dźwięki gitary i słowa piosenki "nie zamieniaj serca w zimny głaz.." Próbując utrzymać kaptur na głowie na przekór cholernemu wichrowi czułam zbierające się łzy w oczach. Weszłam po trzech schodkach i wcisnęłam nr 5 na domofonie. Koniec z płakaniem.

Przed ciągłym płakaniem chroni... teksty

marryall dodano: 16 marca 2016

Przed ciągłym płakaniem chroni mnie tylko myśl, że po nim będe miała wielki ból głowy który uniemożliwi mi sen.A sen to jedyne co uwalnia mnie od myślenia o nim. Oczywiście jeśli mi sie nie przyśni. Miałam rano wstać na dzień próbny pracy, nie dałam rady. Bez niego nic nie ma sensu dla mnie.

Po prostu nie umiem żyć z tym... teksty

marryall dodano: 15 marca 2016

Po prostu nie umiem żyć z tym bólem w środku który pojawia się codziennie rano i podchodzi chwilami do gardła. Jutro dopiero tydzień ale to rozstanie nie jest już chwilowe jak poprzednie. Jesteś tysiące kilometrów ode mnie ale nie moge zadzwonić ani napisać..już nie daje rady, nie wytrzymam bo z dnia na dzień jest ciężej.

Ciężko oddychając usiadłam na... teksty

marryall dodano: 15 marca 2016

Ciężko oddychając usiadłam na jedną z ławek i z trzęsącymi rękami wybrałam jego numer. Dzwoniąc z pytaniem komu przekazać zostawione przez niego pieniądze i telefon. Kilka słów,moje pa i milczenie po drugiej stronie,rozłączyłam się. Siedziałam jeszcze chwile z walącym sercem po czym wstałam,ubrałam kurtkę,wzięłam klucze,zgasiłam światło i wyszłam. Nie będę płakać,wracam do domu. Ale boli dalej. Jest po północy a ja myślę tylko o tym jak mu teraz jest i czy jeszcze myśli o nas..

Chciałabym jak on mieć w dupie to... teksty

marryall dodano: 14 marca 2016

Chciałabym jak on mieć w dupie to uczucie które było przez prawie 5 lat, wstawiać sobie zdjęcia na fb (którego zresztą nie mam) z pozytywnymi podpisami. Ale ja staram się nie czuć bólu który krąży w moim ciele. Nie odpowiem na smsa o treści "pozdro z ...... ;)" Nie stanę się jego kumpelą. Zostaje cierpiącą z miłości i nienawiści grafomanką, która próbuje przekonać sie, że istnieje drugi rozdział

Pamiętam dzień kiedy wrócił i... teksty

marryall dodano: 13 marca 2016

Pamiętam dzień kiedy wrócił i stał na dole na klatce. Jak zjeżdżałam windą z bijącym sercem, jak widzę go z pięknym,przystrojonym wielkim kwiatem,na spóźnione walentynki. Długi pocałunek. Teraz zostało mi tylko zdjęcie kwiata w telefonie,patrze na nie i myśle:"co jest z Tobą Ola nie tak"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV