głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Ty i Ja. Mieliśmy być zawsze razem. Razem każdego dnia. A teraz naprawdę czuję że tracę mojego najlepszego przyjaciela. Nie mogę uwierzyć że to może być koniec.

marryall

marryall.moblo.pl
Ty i Ja. Mieliśmy być zawsze razem. Razem każdego dnia. A teraz naprawdę czuję że tracę mojego najlepszego przyjaciela. Nie mogę uwierzyć że to może być koniec. Wyg
Ty i Ja. Mieliśmy być zawsze razem.... teksty

marryall dodano: 5 marca 2017

Ty i Ja. Mieliśmy być zawsze razem. Razem,każdego dnia. A teraz naprawdę czuję, że tracę mojego najlepszego przyjaciela. Nie mogę uwierzyć, że to może być koniec. Wygląda na to, że z Nas zrezygnowałeś. I jeśli to prawda to nie chcę o tym wiedzieć. Nic nie mów, nie pisz. Wiem co zamierzasz powiedzieć więc proszę nie tłumacz mi tego bo to boli. A nasze wspomnienia,one są zachęcające ale niektóre z nich są całkowicie przerażające. I gdy tak sobie umieramy Ty i Ja to siedzę i płacze,podpierając swoją głowę rękoma. To już koniec. Zamilcz,nie mów nic, bo to boli. Żegnaj W.

Chciałam z tobą pogadać o kilku... teksty

marryall dodano: 3 marca 2017

Chciałam z tobą pogadać o kilku sprawach.  To jedyne miejsce gdzie się spowiadam. Dziś między nami zbyt wiele mi nie odpowiada. Jak posprzątamy ten bałagan. Jeśli chodzi o moje życie To nigdy nie był szwedzki stół, Więcej Porażek niż zwycięstw, Za błędem błąd, częściej niż ciepło chłód. Dziś jest raczej gorzko niż słodko. Świat Czeka tylko na to byś się potknął. Stagnacja, Depresja, frustracja, Niepewne jutro i wielkie marzenia. Nie miej mi za złe, że mam swoją jazdę. Piękne jutro i małe potrzeby. Nie mam ci za złe ze masz swoją jazdę Już nigdy nie będzie jak kiedyś.

Tak wiele miałam dać  nie chciałam... teksty

marryall dodano: 3 marca 2017

Tak wiele miałam dać, nie chciałam Cię stracić. Nie mogę tego cofnąć już czasu na tarczy. Nie żyw już urazy, próbowaliśmy tyle razy, A teraz to przeszłość, chyba coś nam uciekło. Popadam już w depresję, nie czuję nic kompletnie. Nie wiem czy mówię z sensem, może to tylko brednie. Żyję z dnia na dzień, w lustrze widzę wstyd, niszczę swoje sny, w którą stronę iść? Nie wiesz o mnie nic,nie chcesz ze mną być, nie jestem ze snu.Przepraszam. Nie wiem już nic. Gubię się cały czas gdzieś, tracę wyobraźnię, pomóż mi wstać. Co jest dziś wyraźne - dla mnie we mgle. Dzień mija mi tak samo jak wczoraj. Miałam wyjść, pierdolę odwołam. Sumienie mówi mi o kontakcie z ojcem. W sumie nie mam już żalu, to postęp. Nic nie jest takie samo jak przedtem. Za dzieciaka widziałam to w innym świetle. Wyprzesz się trzy razy mnie nim minie moja droga w tym. To był kiepski rok, oby tu w kolejnym szło. Plujesz sobie w brodę, jak mi chciałeś wtedy zmienić bio. Pomóż mi wstać.

Zapytania znak   Rujnuję siebie czy... teksty

marryall dodano: 3 marca 2017

Zapytania znak- Rujnuję siebie czy jego czy już nas? Jakie nas.. Telefony od ciebie na off, nie ma Nas. Odpowiedzialność. Ktoś mnie rozbroi jak to powie na głos. No wydzwaniałam jak jego z kumplami Naszła ochota by pochłonąć miasto, Tak czy nie? Bo znasz chore jazdy, wiem. Może jutro już tak pogadajmy weź.

Dorosłość polega na zrozumieniu co... teksty

marryall dodano: 16 stycznia 2017

Dorosłość polega na zrozumieniu co jest naprawdę dla ciebie ważne. Dla ciebie. Najwyższy czas zacząć. Albo możesz dalej robić te same rzeczy oczekując, że tym razem przyniosą one całkiem inne rezultaty. 

Mam tylko nadzieję  że teraz... teksty

marryall dodano: 16 stycznia 2017

Mam tylko nadzieję, że teraz leżysz obok kogoś Kto wie, jak cię kochać. I Nie chcę wiedzieć czy spoglądasz w jej oczy i czy ona obejmuje cię mocno jak ja robiłam to wcześniej. Przedawkowałam.  Od czasu do czasu, myślę, że chciałbyś, żebym pojawiła się w twoich drzwiach ale obawiam się, że byłabym w błędzie . Powinnam wiedziec że twoja miłość była grą. Teraz nie potrafię wyrzucić cię z mojej głowy. Jaka szkoda.

Kochanie  to twoje ciało.Idź... teksty

marryall dodano: 16 stycznia 2017

Kochanie, to twoje ciało.Idź, wpuść każdą.Nie zostaną, gdy będzie ci przykro. Inne. To twoje ciało, Czy będzie wiedziało, że kochasz kogoś kto zniknie, gdy będzie ci przykro? Dziękuję ci, kochanie,nie tłumacz się. Zniszczyłeś czar i chciałeś czegoś innego. Cóż, pieprz się z innymi.

Kiedy się już zestarzejesz... teksty

marryall dodano: 14 stycznia 2017

Kiedy się już zestarzejesz,znormalniejesz i zmądrzejesz Czy będziesz jeszcze pamiętać z ilu niebezpieczeństw wyszliśmy razem?Teraz rób, co chcesz bo wszystko już stracone.Wszystkim, czego pragnęłam, byłeś Ty.Żałuję, że nie potrafiłam dostrzec intryg i krętactwa,zrozumieć mozolnie wypracowanych przez Ciebie oczekiwań. Dopalające się resztki wspomnień...

Babcia  alchemik. Ty obróciłaś w... teksty

marryall dodano: 14 stycznia 2017

Babcia, alchemik. Ty obróciłaś w złoto to ciężkie życie. Wyczarowałaś piękno z rzeczy porzuconych. Znalazłaś uzdrowienie tam, gdzie ono już nie żyło. Odkryłaś antidotum. Złamałaś klątwę swoimi własnymi rękami. Życie dało Ci cytryny a Ty zrobiłaś z nich lemoniade.

Więc  co zamierzasz powiedzieć na... teksty

marryall dodano: 13 stycznia 2017

Więc, co zamierzasz powiedzieć na moim pogrzebie, teraz, kiedy już mnie zabiłeś? "Tutaj spoczywa ciało miłości mojego życia, której serce złamałem bez użycia broni. Tutaj spoczywa niedoszla matka moich dzieci.Spoczywaj w pokoju moja prawdziwa miłości, którą uznałem za własność. Najbardziej bombowa dupa, która przeze mnie śpi teraz porzucona. Jej całunem jest samotność, jej Bóg słuchał uważnie: pragnie dla siebie nieba, które stanowi miłość bez zdrady. Z prochu powstała i obróciła się w proch, a moje kochanki zamieniły się w pył"

Próbowałam się zmienić... teksty

marryall dodano: 13 stycznia 2017

Próbowałam się zmienić, częściej wstrzymywać się od głosu. Próbowałam być delikatna, ładniejsza. Mniej przytomna. Pościłam. Unikałam luster. Unikałam seksu. Powoli przestawałam mówić inne słowa. W tym czasie moje włosy urosły aż po kostki. Spałam na podłodze. Uniosłam się do fundamentów, wyznałam moje grzechy i oczyściłam sie.Upadłam na kolana i powiedziałam "amen".Wychłostałam się i zapytałam o dominację u twych stóp. Wybuchałam sobą jak wulkan. Siedziałam sama i błagalam Boga zginajac się w pasie. Ukrzyżowalam siebie i pomyślałam że zobaczyłam diabla. Doznałam gęsiej skórki. Ale wciąż głęboko we mnie była potrzeba, by coś wiedzieć. Czy zdradzasz mnie.Czy mnie zdradzasz

Objawy bólu po rozstaniu... teksty

marryall dodano: 12 stycznia 2017

Objawy bólu po rozstaniu przypominają zawał, ale nie są związane ze zmianami miażdżycowymi, lecz z silnym stresem o podłożu emocjonalnym. Naukowo nazwano je syndromem „złamanego serca” (broken heart syndrome). Ta jednostka chorobowa została po raz pierwszy opisana przez japońskiego lekarza Hikaru Soto, który nazwał ja zespołem takotsubo.Dzięki Hikaru, bez Ciebie i tak wiedziałabym co przeżywam..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 40 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV