głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Wszyscy bierzemy dar życia za coś pewnego. Szkoda tylko że nie potrafimy zwolnić. Bo za nim się obejrzymy możemy ten dar stracić. Istnieje powód dla którego lud

marryall

marryall.moblo.pl
Wszyscy bierzemy dar życia za coś pewnego. Szkoda tylko że nie potrafimy zwolnić. Bo za nim się obejrzymy możemy ten dar stracić.
Wszyscy bierzemy dar życia za coś... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Wszyscy bierzemy dar życia za coś pewnego. Szkoda tylko, że nie potrafimy zwolnić. Bo za nim się obejrzymy, możemy ten dar stracić.

Istnieje powód  dla którego ludzie... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Istnieje powód, dla którego ludzie nie mogą doczekać się świąt i czy ma to coś wspólnego z rodzinnymi spotkaniami lub przesiadywaniem z filiżanką ajerkoniaku? Z tym niespodziewanym pocałunkiem pod jemiołą albo z dostaniem prezentu od kogoś wyjątkoweg? Nie, ludzie z niecierpliwością wyglądają świąt, bo wierzą , że to czas cudów.

Przychodzi taki czas  który zmienia... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Przychodzi taki czas, który zmienia nasze życie. Moment, w którym uświadamiamy sobie nasze słabości. Moment, w którym dojrzewamy do wyzwań. Moment, w którym akceptujemy poświęcenie, albo pozwalamy ukochanej osobie odejść. Czasami, zmiana w naszym życiu, nie jest odpowiedzią na nasze modlitwy.

Od porannej pobudki po wieczorne... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Od porannej pobudki po wieczorne składanie się do snu. Nasze życie składa się z pytań. Na większość łatwo dać odpowiedź i szybko o nich zapominamy. Ale niektóre pytania o wiele trudniej zadać, bo przeraża nas odpowiedź na nie.Czy kiedykolwiek zamieszkamy razem ? Czy popełniam błąd, wychodząc za tego mężczyznę? Czy kiedykolwiek będę czula się bezpiecznie ? A co się stanie, gdy zadamy sobie trudne pytanie i otrzymamy odpowiedź, na którą liczyliśmy? Wtedy zaczyna się szczęście

Pożądanie. Emocja ta jest stworzona... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Pożądanie. Emocja ta jest stworzona po to aby doprowadzić nas do zagubienia się. Po to aby tych, którzy pragnęli miłości przekonać do podjęcia niemądrych decyzji. Pożądanie powoduje, że Ci, którzy tęsknią za rodziną realizują się w gniewie. Pozwala tym, którzy są samotni zachowywać się lekkomyślnie. Lecz gdy w sercu pogoń za pożądaniem staje się obsesją naszą największą nadzieją jest opiekuńczy przyjaciel, który nadejdzie z pomocą i powstrzyma nas

Tak. Wszyscy coś planujemy  ale... teksty

marryall dodano: 13 grudnia 2016

Tak. Wszyscy coś planujemy, ale czasem sprawy nie idą tak, jak oczekiwaliśmy. Próbując pomóc, zaszkodzimy naszemu związkowi. Próbując zbliżyć się do kogoś, możemy go niechcący odepchnąć. Odkrywając przeszłość, możemy wzbogacić naszą teraźniejszość. Ale są tacy, którzy nie zrezygnują ze swoich planów, choćby sprawy szły coraz gorzej.

Jest na świecie wiele rzeczy... teksty

marryall dodano: 10 grudnia 2016

Jest na świecie wiele rzeczy, których się boimy. Ale nasz strach nie ma nic wspólnego z makabrycznymi maskami, plastikowymi pająkami czy realistycznymi potworami. Nie, to myśli w naszych głowach przerażają nas najbardziej. Co jeśli ona zacznie żałować swej decyzji? Co jeśli on jest naprawdę nieszczęśliwy? Co jeśli szansa na miłość odeszła na zawsze? Jak sobie radzimy z tymi strasznymi myślami? Zaczynamy sobie powtarzać: "Co nas nie zabije, to nas wzmocni".

Kontrola. Niesamowite są działania... teksty

marryall dodano: 5 grudnia 2016

Kontrola. Niesamowite są działania ludzi, którzy do niej dążą. Niektóre opierają się na podstępie, inne na małych sztuczkach. Na końcu takie, które prowadzą do wmuszeń. Dlaczego walczymy tak mocno o kontrolę? Bo wiemy jak ją stracić? Czy składamy nasze przeznaczenie w ręce innych, co jest bardziej niebezpieczne.

Mijamy ich każdego dnia  ale nigdy... teksty

marryall dodano: 5 grudnia 2016

Mijamy ich każdego dnia, ale nigdy się im nie przyglądamy. Nie chcemy wyczytać smutku z ich twarzy, tęsknoty w ich sercach. Zdarza się jednak, że powinniśmy się zatrzymać i przypatrzeć tym samotnym ludziom. Dlaczego? Cóż, jeśli się im dokładnie przyjrzymy, możemy ich rozpoznać.

Nic nie trwa wiecznie. Przychodzi... teksty

marryall dodano: 28 listopada 2016

Nic nie trwa wiecznie. Przychodzi czas, kiedy musimy pożegnać się ze światem, który znamy, z tym wszystkim, czego nie docenialiśmy, kiedy musieliśmy pożegnać tych, o których myśleliśmy, że nigdy nas nie opuszczą. Kiedy te zmiany już nastąpią, kiedy to, co znajome odejdzie, a w jego miejsce pojawi się nowe i nieznane, możemy tylko powiedzieć witaj.

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2016

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania. Niestety nigdy nie wiemy komu można zaufać, bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć.

Trudno ocenić jak potężna może... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2016

Trudno ocenić jak potężna może być miłość. Może nam dać siły w ciężkich chwilach lub zmobilizować do poświęceń. Może sprawić, że przyzwoity człowiek popełni straszny czyn. Może popchnąć zwykłą kobietę do szukania prawdy. Nawet, kiedy odejdziemy miłość pozostanie. Wszyscy szukamy miłości, ale niektórzy z nas żałują, że ją znaleźli

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV