głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Pożądanie. Emocja ta jest stworzona po to aby doprowadzić nas do zagubienia się. Po to aby tych którzy pragnęli miłości przekonać do podjęcia niemądrych decyzji

marryall

marryall.moblo.pl
Pożądanie. Emocja ta jest stworzona po to aby doprowadzić nas do zagubienia się. Po to aby tych którzy pragnęli miłości przekonać do podjęcia niemądrych decyzji. Pożą
Pożądanie. Emocja ta jest stworzona... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Pożądanie. Emocja ta jest stworzona po to aby doprowadzić nas do zagubienia się. Po to aby tych, którzy pragnęli miłości przekonać do podjęcia niemądrych decyzji. Pożądanie powoduje, że Ci, którzy tęsknią za rodziną realizują się w gniewie. Pozwala tym, którzy są samotni zachowywać się lekkomyślnie. Lecz gdy w sercu pogoń za pożądaniem staje się obsesją naszą największą nadzieją jest opiekuńczy przyjaciel, który nadejdzie z pomocą i powstrzyma nas

Tak. Wszyscy coś planujemy  ale... teksty

marryall dodano: 13 grudnia 2016

Tak. Wszyscy coś planujemy, ale czasem sprawy nie idą tak, jak oczekiwaliśmy. Próbując pomóc, zaszkodzimy naszemu związkowi. Próbując zbliżyć się do kogoś, możemy go niechcący odepchnąć. Odkrywając przeszłość, możemy wzbogacić naszą teraźniejszość. Ale są tacy, którzy nie zrezygnują ze swoich planów, choćby sprawy szły coraz gorzej.

Jest na świecie wiele rzeczy... teksty

marryall dodano: 10 grudnia 2016

Jest na świecie wiele rzeczy, których się boimy. Ale nasz strach nie ma nic wspólnego z makabrycznymi maskami, plastikowymi pająkami czy realistycznymi potworami. Nie, to myśli w naszych głowach przerażają nas najbardziej. Co jeśli ona zacznie żałować swej decyzji? Co jeśli on jest naprawdę nieszczęśliwy? Co jeśli szansa na miłość odeszła na zawsze? Jak sobie radzimy z tymi strasznymi myślami? Zaczynamy sobie powtarzać: "Co nas nie zabije, to nas wzmocni".

Kontrola. Niesamowite są działania... teksty

marryall dodano: 5 grudnia 2016

Kontrola. Niesamowite są działania ludzi, którzy do niej dążą. Niektóre opierają się na podstępie, inne na małych sztuczkach. Na końcu takie, które prowadzą do wmuszeń. Dlaczego walczymy tak mocno o kontrolę? Bo wiemy jak ją stracić? Czy składamy nasze przeznaczenie w ręce innych, co jest bardziej niebezpieczne.

Mijamy ich każdego dnia  ale nigdy... teksty

marryall dodano: 5 grudnia 2016

Mijamy ich każdego dnia, ale nigdy się im nie przyglądamy. Nie chcemy wyczytać smutku z ich twarzy, tęsknoty w ich sercach. Zdarza się jednak, że powinniśmy się zatrzymać i przypatrzeć tym samotnym ludziom. Dlaczego? Cóż, jeśli się im dokładnie przyjrzymy, możemy ich rozpoznać.

Nic nie trwa wiecznie. Przychodzi... teksty

marryall dodano: 28 listopada 2016

Nic nie trwa wiecznie. Przychodzi czas, kiedy musimy pożegnać się ze światem, który znamy, z tym wszystkim, czego nie docenialiśmy, kiedy musieliśmy pożegnać tych, o których myśleliśmy, że nigdy nas nie opuszczą. Kiedy te zmiany już nastąpią, kiedy to, co znajome odejdzie, a w jego miejsce pojawi się nowe i nieznane, możemy tylko powiedzieć witaj.

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2016

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania. Niestety nigdy nie wiemy komu można zaufać, bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć.

Trudno ocenić jak potężna może... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2016

Trudno ocenić jak potężna może być miłość. Może nam dać siły w ciężkich chwilach lub zmobilizować do poświęceń. Może sprawić, że przyzwoity człowiek popełni straszny czyn. Może popchnąć zwykłą kobietę do szukania prawdy. Nawet, kiedy odejdziemy miłość pozostanie. Wszyscy szukamy miłości, ale niektórzy z nas żałują, że ją znaleźli

Każda burza przynosi ze sobą... teksty

marryall dodano: 25 listopada 2016

Każda burza przynosi ze sobą nadzieję, że jakimś cudem rankiem znowu wszystko będzie czyste, i że nawet te najgorsze plamy znikną. Tak, jak wątpliwości dotyczące jego niewinności, czy też konsekwencje jego błędu. Tak, jak blizny po jego zdradzie, czy też pamięć o jego pocałunku. Więc czekamy aż burza w naszym życiu przeminie licząc na lepsze. Nawet jeśli głęboko w naszych sercach wiemy, że niektóre plamy są tak trwałe, że nic nie zdoła ich wywabić.

Chce narodzić się na nowo. Nie chce... teksty

marryall dodano: 23 listopada 2016

Chce narodzić się na nowo. Nie chce go już dłużej ani kochać ani nienawidzic. Czekam na moment aż on zniknie z mojego serca. Chcę stać się obojętna i znów żyć. Czas gojenia jest trudny i połączony z cierpieniem...kiedyś musi się od nowa zrosnąć i muszę w to wierzyć mimo cholernego bólu jaki czuje teraz

Siedziałam z telefonem w ręku i nie... teksty

marryall dodano: 23 listopada 2016

Siedziałam z telefonem w ręku i nie mogłam uwierzyć w to co czytam. Chłopak z którym byłam pieprzone 5 i pół roku pisze mi że spotkał się z inną,że oglądali film. Film którego ze mną nie oglądał od dawna. 2 dni po zerwaniu. Nie miałam siły odpowiedzieć dlaczego zaczęłam histerycznie płakać przez godzinę. Nie obchodziło mnie ze ktoś musi mnie obserwować. Umarłam.

Każdego dnia mała cząstka ciebie... teksty

marryall dodano: 1 lipca 2016

Każdego dnia mała cząstka ciebie umierała. Zawsze jest ktoś z kim chcesz walczyć aby udowodnić swoją rację.Twoje kłamstwa były kulami, usta pistoletem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV