głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Każda burza przynosi ze sobą nadzieję że jakimś cudem rankiem znowu wszystko będzie czyste i że nawet te najgorsze plamy znikną. Tak jak wątpliwości dotyczące j

marryall

marryall.moblo.pl
Każda burza przynosi ze sobą nadzieję że jakimś cudem rankiem znowu wszystko będzie czyste i że nawet te najgorsze plamy znikną. Tak jak wątpliwości dotyczące jego ni
Każda burza przynosi ze sobą... teksty

marryall dodano: 25 listopada 2016

Każda burza przynosi ze sobą nadzieję, że jakimś cudem rankiem znowu wszystko będzie czyste, i że nawet te najgorsze plamy znikną. Tak, jak wątpliwości dotyczące jego niewinności, czy też konsekwencje jego błędu. Tak, jak blizny po jego zdradzie, czy też pamięć o jego pocałunku. Więc czekamy aż burza w naszym życiu przeminie licząc na lepsze. Nawet jeśli głęboko w naszych sercach wiemy, że niektóre plamy są tak trwałe, że nic nie zdoła ich wywabić.

Chce narodzić się na nowo. Nie chce... teksty

marryall dodano: 23 listopada 2016

Chce narodzić się na nowo. Nie chce go już dłużej ani kochać ani nienawidzic. Czekam na moment aż on zniknie z mojego serca. Chcę stać się obojętna i znów żyć. Czas gojenia jest trudny i połączony z cierpieniem...kiedyś musi się od nowa zrosnąć i muszę w to wierzyć mimo cholernego bólu jaki czuje teraz

Siedziałam z telefonem w ręku i nie... teksty

marryall dodano: 23 listopada 2016

Siedziałam z telefonem w ręku i nie mogłam uwierzyć w to co czytam. Chłopak z którym byłam pieprzone 5 i pół roku pisze mi że spotkał się z inną,że oglądali film. Film którego ze mną nie oglądał od dawna. 2 dni po zerwaniu. Nie miałam siły odpowiedzieć dlaczego zaczęłam histerycznie płakać przez godzinę. Nie obchodziło mnie ze ktoś musi mnie obserwować. Umarłam.

Każdego dnia mała cząstka ciebie... teksty

marryall dodano: 1 lipca 2016

Każdego dnia mała cząstka ciebie umierała. Zawsze jest ktoś z kim chcesz walczyć aby udowodnić swoją rację.Twoje kłamstwa były kulami, usta pistoletem.

Uderzam w ścianę  nigdy nie byłam... teksty

marryall dodano: 1 lipca 2016

Uderzam w ścianę, nigdy nie byłam na takim dnie.Ściskam ręce do bólu i pozwalam temu odejść. Używam całej mojej mocy, aby wydostać się z tej dziury.Uderzam w ścianę, myślałam, że będę chciała zranić siebie. Byłam pewna, że Twoje słowa pozostawiły mnie nieprzytomną I,że na podłodze będę leżeć zimna, bez życia.Modliłam się, aby przez to przejść. Nie mogę przeżyć w ten sposób życia. I będę podnosić się z tego gówna.Ściskam ręce do bólu i później pozwalam temu odejść... Zebrałam całą moją moc i odnalazłam siebie. Ty jesteś po prostu z innej gliny

Zawsze sądziłam  że pogubił się... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2016

Zawsze sądziłam, że pogubił się między byciem dobrym człowiekiem, a przegapieniem możliwości, jakie życie mogło zaoferować tak wspaniałemu człowiekowi, jak on. A w ten sposób rozumiałam go i kochałam. Kochałam go. Kochałam go. Kochałam go. I nadal go kocham. Kocham go.

Błagałam go  by został... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2016

Błagałam go, by został, spróbował przypomnieć sobie to, co mieliśmy razem na początku. Był charyzmatyczny i elektryzujący i wszyscy o tym wiedzieli.Był jak hybryda człowieka, mieszanka z człowiekiem, który nie mógł pomieścić w sobie dwóch skrajnych cech.

Pamiętam  kiedy go poznałam. To... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2016

Pamiętam, kiedy go poznałam. To było tak oczywiste, że jest dla mnie tym jednym jedynym. Obydwoje od razu to wiedzieliśmy. I gdy lata mijały, wszystko stawało się trudniejsze.

Uderzył mnie i odczułam to jako... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2016

Uderzył mnie i odczułam to jako pocałunek,przywrócił mnie do życia.Jego ultraprzemoc.Mogłabym umrzeć wtedy w tym miejscu bo był tuż przy mnie.Choć ranił mnie, odczuwałam to jako szczerą miłość. Potem powiedział mi to, że Samo kochanie go nie wystarczało.Kochanie cię było bardzo trudne.Mówilam "Mogłabym zrobić dla Ciebie wszystko..." Błogosławiony związek,gdzie płaczę złotymi, cierpkimi łzami.Kocham cię pierwszy raz Kocham po raz ostatni

W końcu podjęłam walkę.  Wiem... teksty

marryall dodano: 28 czerwca 2016

W końcu podjęłam walkę. Wiem, że nie uważasz to za prawidłowe. Wiem, że uważasz to za sztuczne . Może sztuczność jest czymś co lubię... Rzecz w tym, że mam prawo. Myślę w czarno-białych barwach. Myślę, że jest to warte walki. Wkrótce będzie to niewidoczne. Wiem o tym cały czas, idę za tym.

List którego nigdy do Ciebie nie... teksty

marryall dodano: 21 czerwca 2016

List,którego nigdy do Ciebie nie wyśle:Chyba zakańczam pewne rzeczy w moim życiu i piszę do Ciebie żeby tylko przeprosić, że wtedy zamiast porozmawiać przestałam się po prostu odzywać. I nigdy nie podziękowałam Ci za to że pomogłaś mi gdy miałam kłopoty w rodzinie. Po jakimś czasie widziałaś mnie w autobusie i potem napisałaś czy wszystko ok, było wtedy bardzo nie ok i nawet mimo upływu czasu zdążyłaś to zauważyć. W sumie tylko Ciebie nazywałam przyjaciółką i dlatego pisze żeby kiedyś nie pomyśleć,że nie zakończyłam czegoś co było ważne bez słowa. Po latach może zaczyna się coś dostrzegać.

Odchodzę od Ciebie  Przebaczyłam Ci... teksty

marryall dodano: 29 maja 2016

Odchodzę od Ciebie Przebaczyłam Ci wszystko Ty zwracasz mi wolność

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV