głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Zdjęcia wyrwane z ramek. Co w tobie jest czego nie mogę zapomnieć?Nie każda obietnica sie spełnia Co jest gorsze wyglądać na zazdrosną czy szaloną? Wolałabym by

marryall

marryall.moblo.pl
Zdjęcia wyrwane z ramek. Co w tobie jest czego nie mogę zapomnieć?Nie każda obietnica sie spełnia
Zdjęcia wyrwane z ramek. Co w tobie... teksty

marryall dodano: 7 maja 2016

Zdjęcia wyrwane z ramek. Co w tobie jest,czego nie mogę zapomnieć?Nie każda obietnica sie spełnia

Co jest gorsze  wyglądać na... teksty

marryall dodano: 7 maja 2016

Co jest gorsze, wyglądać na zazdrosną czy szaloną? Wolałabym być szalona.To taki wstyd Pozwolić na zmarnowanie tak dobrej miłości..Kochanie się na tylnym siedzeniu samochodu.Spojrzałam w lustro i spytałam: "Co się dzieje?"

Coś tu nie gra   To nie jest w... teksty

marryall dodano: 7 maja 2016

Coś tu nie gra To nie jest w porządku Szczególnie wracanie po północy Domyślam się twojego sekretu, ja też nie jestem idealna Ale aby czuć się tak bezwartościową Jak mogło do tego dojść? Idąc śladem twoich połączeń telefonicznych Nie chcę stracić swojej dumy, ale ta suka doprowadza mnie do szału Wiedz, że utrzymywałam to dla urozmaicenia i wiedz, że pozwalałam na to dla zabawy Tu jest coś, co straciłam, chyba głowę dla kogoś

Zejdź na ziemię  oni nie kochają... teksty

marryall dodano: 7 maja 2016

Zejdź na ziemię, oni nie kochają cię tak, jak ja cię kocham, Czy nie widzisz, że żadem mężczyzna nie jest ci równy? Co za niegodziwy sposób traktowania dziewczyny, która cię kocha

Wiem  że były atrakcyjne   Ale to... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2016

Wiem, że były atrakcyjne, Ale to ja tu byłam pierwsza. Byłam przy Tobie przez 5 lat, Czym sobie zasłużyłam na to żebyś tak mnie potraktował? Płakałam zbyt długo... przez to co mi to zrobiłeś... Byłam silna. Zabrałeś moją duszę.

Nigdy nie zapomnę uczucia  jakbym Ci... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2016

Nigdy nie zapomnę uczucia, jakbym Ci nie wystarczała, jakbym nie mogła dać Ci tego, co dały Ci te przeklęte suki. A to wszystko dlatego, że skłamałeś. Kochałam cie bardziej niż ktokolwiek, Bardziej niż moje własne życie Oddałam Ci co we mnie najlepsze i to z poświęceniem.

Być może nigdy nie zrozumiem... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2016

Być może nigdy nie zrozumiem dlaczego, Robię wszystko co w mojej mocy, jednak mimo, że próbowałam o tym zapomnieć, to jestem zbyt przepełniona żalem.

Po prostu nie mogę przeboleć  tego... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2016

Po prostu nie mogę przeboleć tego jak mnie zraniłeś. Nie wiem jak mogłeś dać innej, Która nic nie znaczyła, nie... właśnie to, co dałeś mi. Myślałam, że umiem ci wybaczyć

Jestem gotowa  by zmierzyć się z... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2016

Jestem gotowa, by zmierzyć się z tym wszystkim bo jeśli stracę siebie, stracę wszystko.Nie będę więcej uciekać przed sobą.

Tak bardzo go nienawidzę. To mnie... teksty

marryall dodano: 9 kwietnia 2016

Tak bardzo go nienawidzę. To mnie wykańcza.

Kolejne 4 dni minęły i bach.... teksty

marryall dodano: 8 kwietnia 2016

Kolejne 4 dni minęły i bach. Myślę o nim i nagle słysze sygnał wiadomości: Odpisz ważna sprawa. Dalej nie wiem czemu ciągle odpisuje ale mniejsza. Podobno wylatuje na 3 miesiące za tydzień. Nie mam siły już by na nowo i na nowo wałkować te chore emocje jakie mam w sobie po "rozmowach" z nim. Jestem chora od tego..

Leżąc otworzyłam skrzynkę... teksty

marryall dodano: 5 kwietnia 2016

Leżąc otworzyłam skrzynkę pocztową.Jeden mail od Niego.Przeczytałam krótkie zdanie.Nie mam już siły po prostu. ....Nigdy nie byłam tak emocjonalnie wykończona jak teraz. Po 5 latach trudno wysłuchać pewnych rzeczy,trudniej to przetrawić, trudniej żyć. Nie mam nawet siły już o tym myśleć. Jasne, że jeszcze naiwnie zaglądam na laptopa,sprawdzam czy jeszcze nie usunął naszych zdjęć z profilu i patrze w telefon czy coś przyszło od niego ale to wyleczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV