głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Dorosłość polega na zrozumieniu co jest naprawdę dla ciebie ważne. Dla ciebie. Najwyższy czas zacząć. Albo możesz dalej robić te same rzeczy oczekując że tym ra

marryall

marryall.moblo.pl
Dorosłość polega na zrozumieniu co jest naprawdę dla ciebie ważne. Dla ciebie. Najwyższy czas zacząć. Albo możesz dalej robić te same rzeczy oczekując że tym razem przyn
Dorosłość polega na zrozumieniu co... teksty

marryall dodano: 16 stycznia 2017

Dorosłość polega na zrozumieniu co jest naprawdę dla ciebie ważne. Dla ciebie. Najwyższy czas zacząć. Albo możesz dalej robić te same rzeczy oczekując, że tym razem przyniosą one całkiem inne rezultaty. 

Mam tylko nadzieję  że teraz... teksty

marryall dodano: 16 stycznia 2017

Mam tylko nadzieję, że teraz leżysz obok kogoś Kto wie, jak cię kochać. I Nie chcę wiedzieć czy spoglądasz w jej oczy i czy ona obejmuje cię mocno jak ja robiłam to wcześniej. Przedawkowałam.  Od czasu do czasu, myślę, że chciałbyś, żebym pojawiła się w twoich drzwiach ale obawiam się, że byłabym w błędzie . Powinnam wiedziec że twoja miłość była grą. Teraz nie potrafię wyrzucić cię z mojej głowy. Jaka szkoda.

Kochanie  to twoje ciało.Idź... teksty

marryall dodano: 16 stycznia 2017

Kochanie, to twoje ciało.Idź, wpuść każdą.Nie zostaną, gdy będzie ci przykro. Inne. To twoje ciało, Czy będzie wiedziało, że kochasz kogoś kto zniknie, gdy będzie ci przykro? Dziękuję ci, kochanie,nie tłumacz się. Zniszczyłeś czar i chciałeś czegoś innego. Cóż, pieprz się z innymi.

Kiedy się już zestarzejesz... teksty

marryall dodano: 14 stycznia 2017

Kiedy się już zestarzejesz,znormalniejesz i zmądrzejesz Czy będziesz jeszcze pamiętać z ilu niebezpieczeństw wyszliśmy razem?Teraz rób, co chcesz bo wszystko już stracone.Wszystkim, czego pragnęłam, byłeś Ty.Żałuję, że nie potrafiłam dostrzec intryg i krętactwa,zrozumieć mozolnie wypracowanych przez Ciebie oczekiwań. Dopalające się resztki wspomnień...

Babcia  alchemik. Ty obróciłaś w... teksty

marryall dodano: 14 stycznia 2017

Babcia, alchemik. Ty obróciłaś w złoto to ciężkie życie. Wyczarowałaś piękno z rzeczy porzuconych. Znalazłaś uzdrowienie tam, gdzie ono już nie żyło. Odkryłaś antidotum. Złamałaś klątwę swoimi własnymi rękami. Życie dało Ci cytryny a Ty zrobiłaś z nich lemoniade.

Więc  co zamierzasz powiedzieć na... teksty

marryall dodano: 13 stycznia 2017

Więc, co zamierzasz powiedzieć na moim pogrzebie, teraz, kiedy już mnie zabiłeś? "Tutaj spoczywa ciało miłości mojego życia, której serce złamałem bez użycia broni. Tutaj spoczywa niedoszla matka moich dzieci.Spoczywaj w pokoju moja prawdziwa miłości, którą uznałem za własność. Najbardziej bombowa dupa, która przeze mnie śpi teraz porzucona. Jej całunem jest samotność, jej Bóg słuchał uważnie: pragnie dla siebie nieba, które stanowi miłość bez zdrady. Z prochu powstała i obróciła się w proch, a moje kochanki zamieniły się w pył"

Próbowałam się zmienić... teksty

marryall dodano: 13 stycznia 2017

Próbowałam się zmienić, częściej wstrzymywać się od głosu. Próbowałam być delikatna, ładniejsza. Mniej przytomna. Pościłam. Unikałam luster. Unikałam seksu. Powoli przestawałam mówić inne słowa. W tym czasie moje włosy urosły aż po kostki. Spałam na podłodze. Uniosłam się do fundamentów, wyznałam moje grzechy i oczyściłam sie.Upadłam na kolana i powiedziałam "amen".Wychłostałam się i zapytałam o dominację u twych stóp. Wybuchałam sobą jak wulkan. Siedziałam sama i błagalam Boga zginajac się w pasie. Ukrzyżowalam siebie i pomyślałam że zobaczyłam diabla. Doznałam gęsiej skórki. Ale wciąż głęboko we mnie była potrzeba, by coś wiedzieć. Czy zdradzasz mnie.Czy mnie zdradzasz

Objawy bólu po rozstaniu... teksty

marryall dodano: 12 stycznia 2017

Objawy bólu po rozstaniu przypominają zawał, ale nie są związane ze zmianami miażdżycowymi, lecz z silnym stresem o podłożu emocjonalnym. Naukowo nazwano je syndromem „złamanego serca” (broken heart syndrome). Ta jednostka chorobowa została po raz pierwszy opisana przez japońskiego lekarza Hikaru Soto, który nazwał ja zespołem takotsubo.Dzięki Hikaru, bez Ciebie i tak wiedziałabym co przeżywam..

Wszyscy bierzemy dar życia za coś... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Wszyscy bierzemy dar życia za coś pewnego. Szkoda tylko, że nie potrafimy zwolnić. Bo za nim się obejrzymy, możemy ten dar stracić.

Istnieje powód  dla którego ludzie... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Istnieje powód, dla którego ludzie nie mogą doczekać się świąt i czy ma to coś wspólnego z rodzinnymi spotkaniami lub przesiadywaniem z filiżanką ajerkoniaku? Z tym niespodziewanym pocałunkiem pod jemiołą albo z dostaniem prezentu od kogoś wyjątkoweg? Nie, ludzie z niecierpliwością wyglądają świąt, bo wierzą , że to czas cudów.

Przychodzi taki czas  który zmienia... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Przychodzi taki czas, który zmienia nasze życie. Moment, w którym uświadamiamy sobie nasze słabości. Moment, w którym dojrzewamy do wyzwań. Moment, w którym akceptujemy poświęcenie, albo pozwalamy ukochanej osobie odejść. Czasami, zmiana w naszym życiu, nie jest odpowiedzią na nasze modlitwy.

Od porannej pobudki po wieczorne... teksty

marryall dodano: 14 grudnia 2016

Od porannej pobudki po wieczorne składanie się do snu. Nasze życie składa się z pytań. Na większość łatwo dać odpowiedź i szybko o nich zapominamy. Ale niektóre pytania o wiele trudniej zadać, bo przeraża nas odpowiedź na nie.Czy kiedykolwiek zamieszkamy razem ? Czy popełniam błąd, wychodząc za tego mężczyznę? Czy kiedykolwiek będę czula się bezpiecznie ? A co się stanie, gdy zadamy sobie trudne pytanie i otrzymamy odpowiedź, na którą liczyliśmy? Wtedy zaczyna się szczęście

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 40 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV