głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina nie miałam go często. jednak czasami był to się liczyło. Tak bardzo mnie kochał a dziś nie potrafi mi powiedzieć głupiego 'cześć' gdy przechodzimy obok siebie.

landriina

landriina.moblo.pl
nie miałam go często. jednak czasami był to się liczyło.
nie miałam go często. jednak... teksty

landriina dodano: 19 kwietnia 2011

nie miałam go często. jednak czasami był - to się liczyło.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Tak bardzo mnie kochał  a dziś nie... teksty

landriina dodano: 19 kwietnia 2011

Tak bardzo mnie kochał, a dziś nie potrafi mi powiedzieć głupiego 'cześć', gdy przechodzimy obok siebie. Czasami nawet nie potrafi na mnie spojrzeć. Przecież wszystko by się jakoś wyjaśniło, ułożyło. Starałam się, do cholery. A on nawet nie spojrzy się i nie uśmiechnie, nie podniesie na duchu, chociaż obiecał, że mnie nie skrzywdzi. A ja, naiwna, po raz kolejny uwierzyłam. Tęsknię za nim, no, tęsknię.

Twoje opisy o jointach mnie... teksty

landriina dodano: 19 kwietnia 2011

Twoje opisy o jointach mnie dobijają. Nie musiałeś mnie z tego powodu zostawiać. Kurwa, mi nie przeszkadza to, że fajczysz, zrozum. Przeliterować? N I E P R Z E S Z K A D Z A M I T O , Ż E F A J C Z Y S Z ! Pomogłabym Ci jakoś, do cholery.

  masz małe cycki .   większe od... teksty

landriina dodano: 19 kwietnia 2011

- masz małe cycki . - większe od Twojego chuja .

musnął opuszkami moją dłoń... teksty

landriina dodano: 18 kwietnia 2011

musnął opuszkami moją dłoń chcąc złapać ją w swoją. - zostaw... - wyszeptałam najciszej jak potrafiłam odsuwając się mimowolnie. zmierzył mnie zdezorientowany. - cierpię. - oznajmiłam zaciskając wargi w wąską linię, aby tylko się nie rozpłakać.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Siedziałam na kanapie  wpuszczając... teksty

landriina dodano: 18 kwietnia 2011

Siedziałam na kanapie, wpuszczając brata na chwile na kompa. 'Ej, siostra, czyja to bluza?' Zapytał, spoglądając na mnie. 'Kolegi' Odpowiedziałam, uśmiechając się. 'To tego co was kiedyś widziałem na dworze a on fajczył?' Zapytał, a mnie zamurowało. 'Jesteś z nim znowu?!' Zapytał ponownie. Zaprzeczyłam ruchem głowy. 'Trzeba mu wpierdolić?' Zapytał kolejny raz. 'Nie!' Krzyknęłam. 'Nie rób mu nic złego. On mnie nie zranił. Luz.' Powiedziałam szybko, wiedząc, co mój brat może zrobić. 'Siostra, nie oszukuj. Widziałem, co się z Tobą działo i co się dzieje. Tylko jak ten Cię skrzywdzi, to nie ma bata. Oberwie za dwóch. A co do poprzedniego, to też oberwie kiedyś. Może nie ode mnie, ale oberwie. I nie broń go. Kochasz go nadal, widać. Poradzisz sobie. Jak coś, jestem za ścianą.' Powiedział, całując mnie w czoło i wychodząc z pokoju. Zostałam tam sama z szybko bijącym sercem i łzami w oczach. Kto by pomyślał, że brat z którym nie rozmawiam na te tematy najszybciej mnie rozgryzie.

Ludzie wracający ze szkoły w... teksty

landriina dodano: 18 kwietnia 2011

Ludzie wracający ze szkoły w krótkich rękawkach. Uśmiechy, śmiechy, miłe słowa i komentarze. Słońce dające miło po twarzy, oślepiając nas. Niekiedy widać okulary na twarzach niektórych ludzi. Tak, wiosna nadeszła. Tak, czuję ją. UBÓSTWIAM TE UCZUCIE ♥

prima aprillis już był. nie żartuj sobie tak nawet  proszę .. teksty landriina dodał komentarz: prima aprillis już był. nie żartuj sobie tak nawet, proszę .. do wpisu 17 kwietnia 2011
Zazdroszczę i szczerze kibicuję... teksty

landriina dodano: 17 kwietnia 2011

Zazdroszczę i szczerze kibicuję związkom, którzy zawierają moi znajomi. Bo nie chcę, żeby którekolwiek z nich cierpiało tak, jak ja po naszym rozstaniu. Nie mogłabym tak patrzeć i nic nie zrobić, nie dałabym rady. To za bardzo boli.

Jeśli beze mnie jesteś szczęśliwy... teksty

landriina dodano: 17 kwietnia 2011

Jeśli beze mnie jesteś szczęśliwy, to okej. Ważne, że jesteś szczęśliwy. Nic innego się nie liczy.

Siedzę z podkulonymi nogami i... teksty

landriina dodano: 17 kwietnia 2011

Siedzę z podkulonymi nogami i wyglądam przez okno, patrząc w niebo. W głośnikach ciągle ta sama, dołująca nuta, w oczach kolejne łzy. Kiedy pomyślę sobie, że jesteś gdzieś tam, może uśmiechasz się do innej i rozmawiasz z nią, w moim ciele dzieje się coś dziwnego, a moja dusza usycha i tęskni za Twoją.

Siedziałam na głównej ulicy w moim... teksty

landriina dodano: 17 kwietnia 2011

Siedziałam na głównej ulicy w moim mieście i patrzałam na przechodniów. Jedni całą grupką chodzili i cieszyli się życiem, biorąc z niego jak najwięcej, inny spiesząc się, nie zauważali piękna otaczającego ich. Ostatnim razem, kiedy byłam tam z nim tak samo filozofowałam. Wysłuchał mnie do końca, co nie co skomentował, po czym zagłuszył cały świat namiętnym pocałunkiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV