głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina Dupa czy tylko mi nie działa formspring? x Z jednym zeszytem w którym pisałam ko lejne rozdziały mogę się pożegnać. Różowy zeszyt w którym na przedniej okładce

landriina

landriina.moblo.pl
Dupa czy tylko mi nie działa formspring? x
Dupa czy tylko mi nie działa... teksty

landriina dodano: 22 kwietnia 2011

Dupa, czy tylko mi nie działa formspring? ;x

Z jednym zeszytem w którym pisałam... teksty

landriina dodano: 22 kwietnia 2011

Z jednym zeszytem, w którym pisałam ko lejne rozdziały, mogę się pożegnać. Różowy zeszyt, w którym na przedniej okładce nabazgrolony został tytuł bloga, a na tylnej cytat z piosenki. W środku, na każdej kartce kreślenia, a na każdym marginesie 'CHWDP' i jakieś ważne, potrzebne informacje. Aż żal się z nim rozstawać, ale trzeba. Schowam go tam, gdzie wszystko,czego nie użyję, ale wiążę z tym pełno wspomnień i sentymentów. Tak jak do Ciebie.

patrzę na zegarek przed snem  02:02... teksty

landriina dodano: 22 kwietnia 2011

patrzę na zegarek przed snem - 02:02 . budzę się - 11:11 . tak, też o Tobie myślę, Misiek.

Skoro jest post ścisły to... teksty

landriina dodano: 22 kwietnia 2011

Skoro jest post ścisły, to pozostaje pytanie : co na śniadanie?!

http: believeinmylove.blogspot.com... teksty

landriina dodano: 22 kwietnia 2011

Zmęczona obudziłam się w Twoim... teksty

landriina dodano: 21 kwietnia 2011

Zmęczona, obudziłam się w Twoim łóżku. 'Cześć słońce' Powiedziałeś, siedząc na fotelu i pijąc kawę. 'Cudownie' Wymamrotałam i usiadłam szybko Ci na kolanach, biorąc łyk kawy. 'Jak się spało?' Zapytałeś, a ja położyłam głowę na Twoim ramieniu. 'Cudownie' Powiedziałam, zamykając oczy i wdychając zapach Twojego ciała. 'Jak spędzimy dzień?' Zapytałeś ponownie, kładąc mi rękę na udach. 'Cudownie' Powiedziałam, uśmiechając się. 'Co Ty tak z tym cudownie?' Zapytałeś znów. 'Bo jest cudownie. Jesteś Ty i jest cudownie, rozumiesz?' Otworzyłam oczy i spojrzałam na Ciebie. Uśmiechnąłeś się i sprawiłeś, że stykaliśmy się ustami. 'Kocham Cię' Powiedziałeś, cały czas się uśmiechając i cudownie mnie całując. I trzeba przyznać, że cały dzień rzeczywiście był cudowny.

Zrozum że miłość do chłopaka i... teksty

landriina dodano: 21 kwietnia 2011

Zrozum, że miłość do chłopaka i miłość do (jego) chuja, to dwie zupełnie inne sprawy, więc się nie waż porównywać do mnie, dziwko.

Stanąć na końcu świata i... teksty

landriina dodano: 21 kwietnia 2011

Stanąć na końcu świata i wykrzyczeć, że go nienawidzę, ale ciągle kocham.

krzycz. z bólu z radości z... teksty

landriina dodano: 20 kwietnia 2011

krzycz. z bólu, z radości, z tęsknoty, z miłości, z rozpaczy, ze szczęścia. powiedz to głośniej.
Autor cytatu: zozolandia

Stał w szkole oparty o drzwi do... teksty

landriina dodano: 20 kwietnia 2011

Stał w szkole, oparty o drzwi do sali, w której miał lekcje i szukał mnie wzrokiem. Miał taką niewinną, czarującą minę. Chciałam na niego wskoczyć, przytulić, zacząć całować i nigdy nie puścić. W swojej czarnej bluzie, którą teraz mam na sobie, wygląda cudownie, a jej zapach doprowadza mnie do szału. Stojąc tak, przyciągał spojrzenia wielu dziewczyn, ale wiem, że tylko na moje spojrzenie liczył. Kiedy spotkaliśmy się wzrokiem, uśmiechnął się, jak jeszcze nigdy. Poczułam w środku coś dziwnego, w brzuchu mnie skręciło. Zrozumiałam, że bez niego bym sobie nie poradziła. Zrozumiałam, że jest cholernie ważny dla mnie. Zrozumiałam, że się w nim zakochałam.

Jestem zwykłą osobą dlatego... teksty

landriina dodano: 20 kwietnia 2011

Jestem zwykłą osobą, dlatego kocham, tęsknię, pragnę, ubóstwiam, nienawidzę, lubię, nie trawię, czuję, potrzebuję. Więc zrozum i nie traktuj mnie, jak kogoś, kto ma mocne nerwy i zlodowaciałe serce, tylko podejdź i przytul mnie czasami.

Jest multum osób które wywołują... teksty

landriina dodano: 19 kwietnia 2011

Jest multum osób, które wywołują uśmiech na mojej twarzy. Ale tych, którzy wywołują szczery, prawdziwy uśmiech na mojej twarzy można zliczyć na palcach u rąk.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV