głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina Kiedy po raz pierwszy wezmę pierwszy oddech bez Ciebie zapiszę to w kalendarzu. Cofnij się w czasie przeproś tam gdzie powinieneś i wróć do mnie na zawsze. Bóg

landriina

landriina.moblo.pl
Kiedy po raz pierwszy wezmę pierwszy oddech bez Ciebie zapiszę to w kalendarzu.
Kiedy po raz pierwszy wezmę pierwszy... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Kiedy po raz pierwszy wezmę pierwszy oddech bez Ciebie, zapiszę to w kalendarzu.

Cofnij się w czasie  przeproś tam... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Cofnij się w czasie, przeproś tam, gdzie powinieneś i wróć do mnie na zawsze.

  Bóg zapłać.   Ja Ci nie dałam... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

- Bóg zapłać. - Ja Ci nie dałam na tacę.

Są większe tragedie  niż Twój... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Są większe tragedie, niż Twój krzywy ryj, przyznaję.

Budzę się i od razy dopada mnie... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Budzę się i od razy dopada mnie myśl, że ich już nie ma. Przed szkołą, wspominając dawne czasy, płaczę. W czasie szkoły, widząc tych wszystkich ludzi, mam łzy w oczach. Wracając ze szkoły, nie mam do kogo zadzwonić i bezgłośnie płaczę. Jem obiad - łzy spływają mi do posiłku. Odrabiam lekcje - ciężka krew z duszy zostawia ślad po sobie w zeszytach, czy podręcznikach. Zasypiam z mokrą poduszką od łez. Tak od półtorej roku, dzień w dzień, codziennie ta sama historia, a jakże bolesna.

Przykre. Patrzę na dziewczynę... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Przykre. Patrzę na dziewczynę, której właśnie pęka serce. Na dodatek patrzę w lustro.
Autor cytatu: whitedove

Owszem  wyobraźnię mam niesamowitą... teksty

landriina dodano: 4 maja 2011

Owszem, wyobraźnię mam niesamowitą, ale nie sądzę, żeby ona wymyśliła mi Ciebie i te nasze wspólne przeżycia. Chociaż czasami sama chcę w to wierzyć.

Gdybyś chciał wrócić  wiem  że... teksty

landriina dodano: 4 maja 2011

Gdybyś chciał wrócić, wiem, że przez pewien czas udawałabym niedostępną, ale gdybyś spojrzał mi w oczy, uśmiechnął się, byłabym Twoja znów. Szczęście, że Cię nie zobaczę.

Dopiero w ostatnim tygodniu zdałam... teksty

landriina dodano: 4 maja 2011

Dopiero w ostatnim tygodniu zdałam sobie sprawę, jak jestem silna. Tyle rozmów przeprowadzonych, tyle starć i te ostre wymiany zdania uświadomiły mi, że jednak potrafię zawalczyć o swoje. Szkoda, że będąc z Tobą o tym nie wiedziałam i pozwoliłam Ci robić to wszystko, wraz z odejściem ode mnie. Tak po prostu.

Serce biło mi niemiłosiernie szybko... teksty

landriina dodano: 4 maja 2011

Serce biło mi niemiłosiernie szybko, moja skóra drżała przy każdym Twoim delikatnym dotyku. Nigdy nie mogłam nad tym zapanować, to było silniejsze ode mnie. Twoje oczy, wpatrując się w moje i dostarczając im cudownego widoku, sprawiały, że znajdowałam się w zupełnie innym, lepszym wymiarze. Stanął czas. Chwila trwała cholernie długo, a Twój zapach otulał moje ciało, dostarczając mu energii. Nie liczyło się to, że zaraz odejdziesz do innej, robiąc z nią dokładnie to samo. Liczyło się tu i teraz.

Twoją ładną figurą i ładnymi... teksty

landriina dodano: 4 maja 2011

Twoją ładną figurą i ładnymi włosami nie zrekompensujesz braków w mózgu i dziecinnego charakteru, uwierz. A to, że idziesz sobie i pokażesz mi faka czy język, to tylko świadczy o Twojej głupocie, nie mojej, złociutka.

Nieważne  co  bym mówiła  robiła... teksty

landriina dodano: 4 maja 2011

Nieważne, co bym mówiła, robiła, pisała, pokazywała, to i tak ciągle będę kochać Ciebie, uwierz. Mimo, że od początku tylko "bywałeś" w naszym związku, ja i tak pragnęłam tylko Twojego szczęścia. I tak pozostało, wiesz? Mimo, że nie odzywasz się już dobrych parę miesięcy i zapewne masz już kolejne, tak samo naiwne, jak ja, to to i tak nie zniszczyło tego mojego uczucia. I pamiętaj, nie patrz na moje słowa, gesty. Spójrz mi w oczy. One powiedzą Ci tę prawdę. Że Cię ciągle kocham, draniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV