głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina Chodziliśmy razem przez nasze osiedle trzymając się za ręce śmiejąc się patrząc ukradkiem na siebie. Czasami nie potrafiłam wierzyć że to życie dało mi takie sz

landriina

landriina.moblo.pl
Chodziliśmy razem przez nasze osiedle trzymając się za ręce śmiejąc się patrząc ukradkiem na siebie. Czasami nie potrafiłam wierzyć że to życie dało mi takie szczęś
Chodziliśmy razem przez nasze... teksty

landriina dodano: 7 maja 2011

Chodziliśmy razem przez nasze osiedle, trzymając się za ręce, śmiejąc się, patrząc ukradkiem na siebie. Czasami nie potrafiłam wierzyć, że to życie dało mi takie szczęście, czasami miałam wrażenie, szczególnie w tych najsłodszych, najpiękniejszych, najbardziej romantycznych chwilach, że to zwykły sen. I było to snem, a jawa jest koszmarem.

Nie mogę  nie chcę  nie potrafię... teksty

landriina dodano: 7 maja 2011

Nie mogę, nie chcę, nie potrafię uwierzyć, że Ciebie już nie będzie w moim życiu. Zero Twojego zapachu, zero Twojego uśmiechu. Brak Twoich ramion i oczu. Totalna pustka.

Wydawało mi się  że już o Tobie... teksty

landriina dodano: 7 maja 2011

Wydawało mi się, że już o Tobie zapomniałam. I miałam rację - wydawało mi się.

Wrócić do listopada. Wrócić do... teksty

landriina dodano: 7 maja 2011

Wrócić do listopada. Wrócić do dni, kiedy Twoje usta dotykały moich, a ludzie patrzyli się na nas z zazdrością w oczach, niekiedy mówiąc 'szczęścia'. Wrócić do dni, kiedy byłeś mój.

Pojebane to wszystko jest. Ty już... teksty

landriina dodano: 7 maja 2011

Pojebane to wszystko jest. Ty już zapewne masz kolejną laskę i nawet nie pamiętasz o moim istnieniu, a ja w każdym chłopaku, który przechodzi obok mnie, doszukuję się Twoich cech.

Powinieneś już nie istnieć w moim... teksty

landriina dodano: 7 maja 2011

Powinieneś już nie istnieć w moim świecie, w mojej głowie, w moim sercu. Ale nadal masz mnie całą.

ósmy  nowy rozdział  http:... teksty

landriina dodano: 6 maja 2011

ósmy, nowy rozdział http://believeinmylove.blogspot.com/

Jestem fałszywa wobec wszystkich.... teksty

landriina dodano: 6 maja 2011

Jestem fałszywa wobec wszystkich. Oszukuję każdego, kłamię codziennie. Mówiąc, że jest okej, że go nie kocham, że kocham innego, kłamię. Nawet ze sobą już szczera nie jestem.

Miej odwagę popełniać błędy... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Miej odwagę popełniać błędy, rozczarowania. Miej odwagę mówić co czujesz. Miej odwagę narzekać, kiedy coś Ci nie wyjdzie. To Twoje życie, nikt za Ciebie niczego nie przeżyje, a tym bardziej nie umrze. Także żyj tak, abyś nie marnował dnia na bezsensowne rozkminy, czy dołowania. Niejedno z nas, na łożu śmierci powie, że żałuje, że zmarnowało sobie życie, zamulając. Nie pozwól, byś to był Ty. Żyj kurwa, nie bój się żyć.

On jest dostępny na gadu. Ten... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

On jest dostępny na gadu. Ten, którego cholernie mocno kocham i jestem w stanie zrobić dla niego bardzo dużo. Ten, który dał mi tyle szczęśliwych wspomnień. 'Napisze do niego, a co tam' Pomyślałam, kliknęłam na niego dwa razy, wypisałam krótką wiadomość i ... skasowałam. 'Tak właściwie, na co Ci to, dziewczyno?' Pomyślałam znów i włączyłam Pezeta. Rozum 1:986545324 Serce. Rozum, liczę na Ciebie, nadgonisz.

Ej  laska. Miłość to nie jest... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Ej, laska. Miłość to nie jest dogadzanie drugiej osobie w łóżku za każdym razem, kiedy macie na to ochotę. Miłość to uczucie potężne, gdzie tak na prawdę nikt nie jest w stanie podać definicji. A tym bardziej nie Ty, nie odczuwając ani grama tego uczucia. Więc nie wmawiaj mi, że kogoś kochasz. A wiesz, domy łatwych, puszczalskich kobiet są, więc jak zapytasz swoich koleżanek, to powiedzą Ci, gdzie iść.

Siedziałam na plaży  grzebiąc... teksty

landriina dodano: 5 maja 2011

Siedziałam na plaży, grzebiąc rękami w piachu, kiedy Ty z kumplami wbiegaliście właśnie do morza. Uśmiechałam się na samą myśl o tym, ale było już grubo po 22, więc nawet nie myślałam, by tam z nimi wskoczyć. Po jakiś 15 minutach wróciłeś wraz ze swoim kolegą, stając tuż nade mną. Ochlapaliście mnie wodą, ściekającą z waszych włosów i uciekliście, zostawiając mnie piszczącą i wycierającą się bluzą, jednego z nich. Nagle, zamiast piasku czułam męskie, mokre i lodowate ramiona, nie ogarniam co się dzieje. Rozglądałam się wokół, widząc tylko zajarana twarze kumpli. Zanim zdążyłam pisnąć, czy coś, byłam już cała mokra w morzu ze swoim ukochanym obok mnie. Zaczęłam piszczeć, krzyczeć, że mi zimno, że się doigrasz i że Ciebie nienawidzę. 'Słodko wyglądasz' Powiedziałeś, składając pocałunek na moich zimnych ustach, tym samym rozgrzewając całe moje ciało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV