głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czasami zastanawiam się czy ten stan... teksty

kozaaak dodano: 9 lipca 2018

Czasami zastanawiam się czy ten stan można już nazwać depresją. Żywię wielką nadzieję, że jednak to jeszcze nie to, ale to co się dzieję w mojej głowie jest dalekie od normalności.

Wczoraj pierwszy raz od kilku... teksty

kozaaak dodano: 8 lipca 2018

Wczoraj pierwszy raz od kilku długich lat, okazałam słabość. W jednej chwili poczułam łzę na policzku, a chwilę wcześniej się śmiałam. Słyszałam ich głosy, gdy rozmawiali tak beztrosko o miłości. Jak, gdzie, kiedy. Jak mocno kochają i co dla nich się liczy. Słyszałam ich głosy, ale w mojej głowie były całkiem inne obrazy, śmialiśmy się w parku, śpiewaliśmy na koncertach,tańczyliśmy w deszczu, podróżowaliśmy. Ich głosy, ich śmiech, znowu sobie uświadomiłam, że ja już nie będę tego mieć. Miłość jest piękna, ale słaba. Przypadki rozdzielają ludzi.

Kiedyś myślałam  że samotność... teksty

kozaaak dodano: 4 lipca 2018

Kiedyś myślałam, że samotność będzie moim zbawieniem, dziś wiem, że największym grzechem.

Ucieczka. Uciekłam. Pokonałam pół... teksty

kozaaak dodano: 4 lipca 2018

Ucieczka. Uciekłam. Pokonałam pół świata by odciąć się od ludzi, od zwyczajów, od wspomnień, od chwil, od rzeczy przypominających mi to, o czym chciałam zapomnieć. Liczyła się tylko ucieczka. Ale wiecie co, dalej to pamiętam. Wraca do mnie niczym bumerang, musiałabym siebie zmienić, by o nim zapomnieć, ale jak zmienić to kim się jest ...

Noc nie daje mi snu. Noc zmusza mnie... teksty

kozaaak dodano: 8 czerwca 2018

Noc nie daje mi snu. Noc zmusza mnie do myślenia, do przemyśleń, do refleksji. Zawsze wtedy wspominam co dobrego stało sie w ciągu tego dnia. Koniec zawsze jest taki sam. Ty. Myślę o naszych początkach i często śmieję się w poduszkę. Uśmiecham do ciemności. Zastanawiam się, jak można było być tak szaloną osobą, posiadać tyle pozytywnej energii i uśmiechu. Dzięki Tobie nauczyłam się życia, wiary, cieszenia się drobnostkami. Często, gdy byliśmy razem wyobrażałam sobie nas w przyszłości, zastanawiam jak bardzo byśmy się zmienili, wiedziałam, że Twoje oczy zawsze będą i Twój uśmiech. Uwielbiałam Cię rozśmieszać tylko po to by zobaczyć zmarszczki wokół oczu, dwa światełka w oczach i najpiękniejszy dźwięk śmiechu. Miałam to wszystko,byłam szczęśliwa uśmiechałam się. Nadal się uśmiecham, ale już nie jestem szczęśliwa. Czekaj na mnie, kiedyś się spotkamy.

Pouśmiechajmy się. Szczęście jest... teksty

kozaaak dodano: 26 maja 2018

Pouśmiechajmy się. Szczęście jest teraz w modzie!

Miałam swój malutki świat.... teksty

kozaaak dodano: 18 maja 2018

Miałam swój malutki świat. Wszystko było w nim poukładane, na kategorie, na półki, odpowiednio przyporządkowane. Idealny rytm dnia. Wszystko dobrze zaplanowane. Nie było rzeczy do popsucia. Pewnego dnia, prysło. Zaczęło brakować uczuć, nigdzie nie mogłam ich znaleźć.

Czasami wszystko jest zbyt blisko by... teksty

kozaaak dodano: 18 maja 2018

Czasami wszystko jest zbyt blisko by to dostrzec.

Nawet samotność zaczęła mnie... teksty

kozaaak dodano: 22 kwietnia 2018

Nawet samotność zaczęła mnie nudzić.

Znalazłam pewna zależność w... teksty

kozaaak dodano: 5 kwietnia 2018

Znalazłam pewna zależność w życiu. Ucieczka jest ciągłym priorytetem. Cholernie wkurzające jest to że do tego dąży mój umysł, moje emocje, moje serce, moje cialo. Chęć ucieczki. Inne miejsce. Przynosi to ulgę.

Twoje wargi odmawiają... teksty

kozaaak dodano: 20 marca 2018

Twoje wargi odmawiają posłuszeństwa, nie słychać głosu, w głowie brak myśli, serce bije mocno, dłonie zaciskasz by nie było widać jak drżą, za pierwszym razem. Za drugim mówisz więcej niż byś chciała, potem analizujesz każdy swój ruch, każdy gest. Na trzecim razem gdy go spotkasz, jesteś sobą i dobrze się bawisz. Najgorzej, najgorzej jest gdy już tego nie możesz zrobić. Nie dlatego, że on nie chce, nie dlatego, że Ty nie chcesz. Dlatego, że świat nie pozwala.

Ludziom pokazujemy tyle siebie ile my... teksty

kozaaak dodano: 20 marca 2018

Ludziom pokazujemy tyle siebie ile my chcemy, sami wyznaczamy tą granicę. Kontrolujemy to, jak sie zachowujemy, co mówimy, ile mówimy, a co przemilczymy. Sami określamy to, na ile ktoś może nas poznać. Jest to nasze bezwarunkowe ograniczenie. Zostajemy sobie sami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV