głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kozaaak Środek nocy. Park. Znajomi. Nowi. Wakacyjne klimaty. Moje myśli z Tobą zawsze o Tobie. Dlaczego Ciebie tu nie ma dlaczego mnie tutaj zostawiłeś. Miłość. Tak cię

kozaaak

kozaaak.moblo.pl
Środek nocy. Park. Znajomi. Nowi. Wakacyjne klimaty. Moje myśli z Tobą zawsze o Tobie. Dlaczego Ciebie tu nie ma dlaczego mnie tutaj zostawiłeś. Miłość. Tak ciężko żyć
Środek nocy. Park. Znajomi. Nowi.... teksty

kozaaak dodano: 17 sierpnia 2018

Środek nocy. Park. Znajomi. Nowi. Wakacyjne klimaty. Moje myśli z Tobą , zawsze o Tobie. Dlaczego Ciebie tu nie ma, dlaczego mnie tutaj zostawiłeś. Miłość. Tak ciężko żyć bez życia. Wróć do mnie na chwilę. Odwiedzę Cie. Kupię lampkę. Pójdę na Twój grób. Kolejne łzy opuszcza moje oczy, szloch wstrzasnie moim ciałem. Ale wiesz co, będzie mi lżej, przez chwilę bliżej Ciebie. Może zacznę wspominać dobre chwilę, uśmiechnę się. Do Ciebie.

Dzisiaj kolejny raz siadam w parku... teksty

kozaaak dodano: 7 sierpnia 2018

Dzisiaj kolejny raz siadam w parku, odpalam papierosa i patrzę na te uśmiechnięte twarze. Myślę jakby to było, gdybym sama zaczęła się uśmiechać. Może zaczęłoby padać, spadł śnieg w lecie albo czas się zatrzymał. Nie pamiętam jak to jest się uśmiechać i to boli. Tak serdecznie, bez przymusu.

Ludzie boją się pająków... teksty

kozaaak dodano: 1 sierpnia 2018

Ludzie boją się pająków, szczurów, węży albo dzików. Ja jednak najbardziej boję się właśnie ludzi. Ludzie ranią najmocniej. Słowami i czynami.

Śmierć jest bałaganem  rozpruwa na... teksty

kozaaak dodano: 25 lipca 2018

Śmierć jest bałaganem, rozpruwa na pół. Śmierć do zło. Śmierć to ból. Śmierć to żal. Ludzie powiadają, że 'z czasem będzie lepiej'- kłamią. To uczucie bólu, żalu, samotności pozostaje na zawsze. Przypomina Ci sie o tym każdego dnia, dlatego każdego dnia po raz kolejny łamie Ci się serce i czujesz pustkę, Z czasem coraz lepiej będziesz umiał oszukiwać samego siebie, maskować ból i kreować uśmiech na twarzy. Udawać normalność.

Bywają takie dni  jak dziś  kiedy... teksty

kozaaak dodano: 22 lipca 2018

Bywają takie dni, jak dziś, kiedy myślę, że może jednak mogłabym zacząć żyć, spróbować sie zakochać, spróbować chociaż stworzyć coś stałego ... Po pięciu latach zaczęłam zwracać uwagę na innych, na ich wygląd, na ich zachowanie. Czasami już nawet nie porównuję ich do Ciebie, wiem, że to było dziwne, ale chciałabym mieć choć cząstkę Ciebie, może w kimś innym. Wiem, to niemożliwe, przepraszam.

Wiesz  lubię to jak mrużysz oczy... teksty

kozaaak dodano: 17 lipca 2018

Wiesz, lubię to jak mrużysz oczy, gdy na mnie spoglądasz. Czuję jak mi się przyglądasz, gdy nie parzę. I wiem, że myślisz o mnie częściej niż byś chciał, bo dostrzegasz więcej niż inni. Ja odpycham Ciebie, Ty odpychasz mnie. Zbyt wielka przepaść nas dzieli, byśmy mogli coś, cokolwiek zacząć.

Czasami zastanawiam się czy ten stan... teksty

kozaaak dodano: 9 lipca 2018

Czasami zastanawiam się czy ten stan można już nazwać depresją. Żywię wielką nadzieję, że jednak to jeszcze nie to, ale to co się dzieję w mojej głowie jest dalekie od normalności.

Wczoraj pierwszy raz od kilku... teksty

kozaaak dodano: 8 lipca 2018

Wczoraj pierwszy raz od kilku długich lat, okazałam słabość. W jednej chwili poczułam łzę na policzku, a chwilę wcześniej się śmiałam. Słyszałam ich głosy, gdy rozmawiali tak beztrosko o miłości. Jak, gdzie, kiedy. Jak mocno kochają i co dla nich się liczy. Słyszałam ich głosy, ale w mojej głowie były całkiem inne obrazy, śmialiśmy się w parku, śpiewaliśmy na koncertach,tańczyliśmy w deszczu, podróżowaliśmy. Ich głosy, ich śmiech, znowu sobie uświadomiłam, że ja już nie będę tego mieć. Miłość jest piękna, ale słaba. Przypadki rozdzielają ludzi.

Kiedyś myślałam  że samotność... teksty

kozaaak dodano: 4 lipca 2018

Kiedyś myślałam, że samotność będzie moim zbawieniem, dziś wiem, że największym grzechem.

Ucieczka. Uciekłam. Pokonałam pół... teksty

kozaaak dodano: 4 lipca 2018

Ucieczka. Uciekłam. Pokonałam pół świata by odciąć się od ludzi, od zwyczajów, od wspomnień, od chwil, od rzeczy przypominających mi to, o czym chciałam zapomnieć. Liczyła się tylko ucieczka. Ale wiecie co, dalej to pamiętam. Wraca do mnie niczym bumerang, musiałabym siebie zmienić, by o nim zapomnieć, ale jak zmienić to kim się jest ...

Noc nie daje mi snu. Noc zmusza mnie... teksty

kozaaak dodano: 8 czerwca 2018

Noc nie daje mi snu. Noc zmusza mnie do myślenia, do przemyśleń, do refleksji. Zawsze wtedy wspominam co dobrego stało sie w ciągu tego dnia. Koniec zawsze jest taki sam. Ty. Myślę o naszych początkach i często śmieję się w poduszkę. Uśmiecham do ciemności. Zastanawiam się, jak można było być tak szaloną osobą, posiadać tyle pozytywnej energii i uśmiechu. Dzięki Tobie nauczyłam się życia, wiary, cieszenia się drobnostkami. Często, gdy byliśmy razem wyobrażałam sobie nas w przyszłości, zastanawiam jak bardzo byśmy się zmienili, wiedziałam, że Twoje oczy zawsze będą i Twój uśmiech. Uwielbiałam Cię rozśmieszać tylko po to by zobaczyć zmarszczki wokół oczu, dwa światełka w oczach i najpiękniejszy dźwięk śmiechu. Miałam to wszystko,byłam szczęśliwa uśmiechałam się. Nadal się uśmiecham, ale już nie jestem szczęśliwa. Czekaj na mnie, kiedyś się spotkamy.

Pouśmiechajmy się. Szczęście jest... teksty

kozaaak dodano: 26 maja 2018

Pouśmiechajmy się. Szczęście jest teraz w modzie!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV