głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mogę obudzić się każdego dnia... teksty

kozaaak dodano: 2 lipca 2016

Mogę obudzić się każdego dnia, mogę wstać z łóżka, mogę iść do pracy, mogę iść na wykłady, mogę poznać nowych ludzi, mogę iść na imprezę, mogę wypić piwo, mogę zapalić papierosa, mogę wydać hajsy, mogę poznać chłopaków, mogę się z nimi wygłupiać, mogę tańczyć i sie bawić. Ale i tak każdego wieczoru spadnie mi pojedyncza łza, skieruję wzrok ku górze, uśmiechnę się do Ciebie. Ty. To Zawsze będziesz Ty.

najgorzej to czuć się samotnym w... teksty

kozaaak dodano: 4 czerwca 2016

najgorzej to czuć się samotnym w otoczeniu 'przyjaciół' ...

Miłość i nadzieja. Miłość  co... teksty

kozaaak dodano: 2 czerwca 2016

Miłość i nadzieja. Miłość, co wprawia w ruch słońce i gwiazdy. Nadzieje, co ma skrzydła, co przysiada na duszy i śpiewa pieśń bez słów. Miłość i nadzieja. Zabiera Ci czas, daje Ci znak, chce wejść - wpuść ją. Miłość Cię zaskoczy, otwórz tylko na nią oczy. Ona Cię zobaczyła. Ty zobacz ją!

Ból i zranienie. Szybko się w Tobie... teksty

kozaaak dodano: 2 czerwca 2016

Ból i zranienie. Szybko się w Tobie odnajdują, przemieszczają, palą od środka. Zrywają warstwy własnej wartości, dorzucają milion negatywnych myśli, kotłują emocje. Ból. Poluję na Twoją duszę. Zranienie. Zmienia Twoją ideę. One kuszą Cię, grają z Tobą, łamią Cię i ciągle pozostają.

Pierwszy miesiąc był najgorszy.... teksty

kozaaak dodano: 2 czerwca 2016

Pierwszy miesiąc był najgorszy. Kolejne jakoś zleciały, nawet nie wiem na czym, nie wiem jak. Minął rok. Potem dwa, a już 4. Ja nadal mam łzy w oczach, gdy ktoś mówi Twoje imię. Na szalonej imprezie piję twoje zdrowie. Przy Twojej ulubionej piosence uśmiecham się bądź płaczę, zależy. Wszystko się zmieniło przez 4 lata, nie jedno. Nadal, gdy chcę z Tobą rozmawiać, to rozmawiam. Ludzie biorą mnie za chuligana, czy coś. Wiesz czemu? Bo zakładam adidasy, bluzę z kapturem, biorę rower kupuję piwo. I jadę z Tobą porozmawiać. Na Twój grób.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV