głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kozaaak Uczucia. Jasno określiłam relacje jakie nas mogą łączć czyste koleżeństwo. Powtarzam Ci o za każdym razem. Ale lubię Cię słuchać lubię patrzeć Ci w oczy lubię s

kozaaak

kozaaak.moblo.pl
Uczucia. Jasno określiłam relacje jakie nas mogą łączć czyste koleżeństwo. Powtarzam Ci o za każdym razem. Ale lubię Cię słuchać lubię patrzeć Ci w oczy lubię słuchać
Uczucia. Jasno określiłam relacje... teksty

kozaaak dodano: 1 tydzień temu

Uczucia. Jasno określiłam relacje jakie nas mogą łączć - czyste koleżeństwo. Powtarzam Ci o za każdym razem. Ale lubię Cię słuchać, lubię patrzeć Ci w oczy, lubię słuchać Twojego głosu i śmiechu. Czuję Twoją obecność, nawet gdy Cię nie widzę. Uśmiecham się, gdy Cię widzę i czekam aż napiszesz. Czy na tym polega koleżeństwo? Nie lubię myśli, że miałbyś kogoś, kogo byś kochał. Wiem jedno, wraz z koleżeństwem muszę zakończyć znajomość. Najważniejsza reguła została złamana.

Od miesiąca jestem w domu  od... teksty

kozaaak dodano: 3 października 2018

Od miesiąca jestem w domu, od miesiąca znowu szukam ucieczki. Góry, morze, jeziora, polany. Cokolwiek. Uciec.

Następnego dnia już się nie... teksty

kozaaak dodano: 1 września 2018

Następnego dnia już się nie spotkamy. Za tydzień już nie pogadamy. Za miesiąc zaczniemy zapominać. Za rok, za rok już nie poznamy się.

Środek nocy. Park. Znajomi. Nowi.... teksty

kozaaak dodano: 17 sierpnia 2018

Środek nocy. Park. Znajomi. Nowi. Wakacyjne klimaty. Moje myśli z Tobą , zawsze o Tobie. Dlaczego Ciebie tu nie ma, dlaczego mnie tutaj zostawiłeś. Miłość. Tak ciężko żyć bez życia. Wróć do mnie na chwilę. Odwiedzę Cie. Kupię lampkę. Pójdę na Twój grób. Kolejne łzy opuszcza moje oczy, szloch wstrzasnie moim ciałem. Ale wiesz co, będzie mi lżej, przez chwilę bliżej Ciebie. Może zacznę wspominać dobre chwilę, uśmiechnę się. Do Ciebie.

Dzisiaj kolejny raz siadam w parku... teksty

kozaaak dodano: 7 sierpnia 2018

Dzisiaj kolejny raz siadam w parku, odpalam papierosa i patrzę na te uśmiechnięte twarze. Myślę jakby to było, gdybym sama zaczęła się uśmiechać. Może zaczęłoby padać, spadł śnieg w lecie albo czas się zatrzymał. Nie pamiętam jak to jest się uśmiechać i to boli. Tak serdecznie, bez przymusu.

Ludzie boją się pająków... teksty

kozaaak dodano: 1 sierpnia 2018

Ludzie boją się pająków, szczurów, węży albo dzików. Ja jednak najbardziej boję się właśnie ludzi. Ludzie ranią najmocniej. Słowami i czynami.

Śmierć jest bałaganem  rozpruwa na... teksty

kozaaak dodano: 25 lipca 2018

Śmierć jest bałaganem, rozpruwa na pół. Śmierć do zło. Śmierć to ból. Śmierć to żal. Ludzie powiadają, że 'z czasem będzie lepiej'- kłamią. To uczucie bólu, żalu, samotności pozostaje na zawsze. Przypomina Ci sie o tym każdego dnia, dlatego każdego dnia po raz kolejny łamie Ci się serce i czujesz pustkę, Z czasem coraz lepiej będziesz umiał oszukiwać samego siebie, maskować ból i kreować uśmiech na twarzy. Udawać normalność.

Bywają takie dni  jak dziś  kiedy... teksty

kozaaak dodano: 22 lipca 2018

Bywają takie dni, jak dziś, kiedy myślę, że może jednak mogłabym zacząć żyć, spróbować sie zakochać, spróbować chociaż stworzyć coś stałego ... Po pięciu latach zaczęłam zwracać uwagę na innych, na ich wygląd, na ich zachowanie. Czasami już nawet nie porównuję ich do Ciebie, wiem, że to było dziwne, ale chciałabym mieć choć cząstkę Ciebie, może w kimś innym. Wiem, to niemożliwe, przepraszam.

Wiesz  lubię to jak mrużysz oczy... teksty

kozaaak dodano: 17 lipca 2018

Wiesz, lubię to jak mrużysz oczy, gdy na mnie spoglądasz. Czuję jak mi się przyglądasz, gdy nie parzę. I wiem, że myślisz o mnie częściej niż byś chciał, bo dostrzegasz więcej niż inni. Ja odpycham Ciebie, Ty odpychasz mnie. Zbyt wielka przepaść nas dzieli, byśmy mogli coś, cokolwiek zacząć.

Czasami zastanawiam się czy ten stan... teksty

kozaaak dodano: 9 lipca 2018

Czasami zastanawiam się czy ten stan można już nazwać depresją. Żywię wielką nadzieję, że jednak to jeszcze nie to, ale to co się dzieję w mojej głowie jest dalekie od normalności.

Wczoraj pierwszy raz od kilku... teksty

kozaaak dodano: 8 lipca 2018

Wczoraj pierwszy raz od kilku długich lat, okazałam słabość. W jednej chwili poczułam łzę na policzku, a chwilę wcześniej się śmiałam. Słyszałam ich głosy, gdy rozmawiali tak beztrosko o miłości. Jak, gdzie, kiedy. Jak mocno kochają i co dla nich się liczy. Słyszałam ich głosy, ale w mojej głowie były całkiem inne obrazy, śmialiśmy się w parku, śpiewaliśmy na koncertach,tańczyliśmy w deszczu, podróżowaliśmy. Ich głosy, ich śmiech, znowu sobie uświadomiłam, że ja już nie będę tego mieć. Miłość jest piękna, ale słaba. Przypadki rozdzielają ludzi.

Kiedyś myślałam  że samotność... teksty

kozaaak dodano: 4 lipca 2018

Kiedyś myślałam, że samotność będzie moim zbawieniem, dziś wiem, że największym grzechem.

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV