głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kozaaak Czasami myślę że mogłabym być lepsza. Więcej się starać więcej robić. Być bardziej miła bardziej uprzejma. Ale jestem zbyt wyrachowana szczera uparta i cóż wred

kozaaak

kozaaak.moblo.pl
Czasami myślę że mogłabym być lepsza. Więcej się starać więcej robić. Być bardziej miła bardziej uprzejma. Ale jestem zbyt wyrachowana szczera uparta i cóż wredna.
Czasami myślę  że mogłabym być... teksty

kozaaak dodano: 13 kwietnia 2019

Czasami myślę, że mogłabym być lepsza. Więcej się starać, więcej robić. Być bardziej miła, bardziej uprzejma. Ale jestem zbyt wyrachowana, szczera, uparta i cóż, wredna. Nie potrafię okazywać uczuć, starać się nawiązać z kimś tą intymną więź, nawet w przyjaźni. Nie lubie mówić czego chce, zgodzę się na wszystko. Ja nawet nie wiem co lubię. Nie wiem czego nie lubię. Nie wiem kim jestem. Moja przyszłość to zagadka. Nie mogę mieć stałej pewności, ośrodka do którego mogłabym dążyć, zbyt szybko się nudzę. Upieram się przy tym co chce, a jednocześnie niekiedy tego nie chcę. Ludzie mi się szybko nudzą, zajęcia też. Gdzie ta normalność w dorosłym życiu?

Czy to nie popieprzone  że ludzie... teksty

kozaaak dodano: 11 kwietnia 2019

Czy to nie popieprzone, że ludzie wierzą we mnie, choć nie mam im nic do zaoferowania?

Utrata. Mam wrażenie  że po raz... teksty

kozaaak dodano: 31 marca 2019

Utrata. Mam wrażenie, że po raz kolejny wyrwano mi serce i duszę z ciała. Miałam wrażenie, że nic więcej mi nie pozostało. Śmierć okazała się bolesna, brutalna, po raz kolejny niesprawiedliwa. Miałam serce w dwóch kawałkach, teraz śmierć podzieliła je na więcej. Zabrała kolejną osobę. Pozostały jedynie słodkie szepty wspomnień.

Umieram każdego dnia  dzień po dniu... teksty

kozaaak dodano: 23 marca 2019

Umieram każdego dnia, dzień po dniu jest coraz mniej mnie. Kiedy się to skończy? Kiedy braknie mnie już całkowicie?

Chciałabym napisać do Ciebie  żeby... teksty

kozaaak dodano: 14 luty 2019

Chciałabym napisać do Ciebie, żeby się spotkać, żeby wyjaśnić. Ale ja naiwnie wierzę w inną przyjaźń, taką, w której występuje zaufanie. Więc pytam, czy ma sens przyjaźń bez zaufania?

To nie tak  że nagle przestało mi... teksty

kozaaak dodano: 4 luty 2019

To nie tak, że nagle przestało mi zależeć. To trochę tak, że nigdy mi nie zależało. Mówiłam.

Można pozostawić pytania bez... teksty

kozaaak dodano: 1 luty 2019

Można pozostawić pytania bez odpowiedzi, ale nie uczucia bez ukojenia.

Wpadłeś z moje życie nie pytając... teksty

kozaaak dodano: 26 stycznia 2019

Wpadłeś z moje życie nie pytając o zgodę. Zadomowiłeś się i rządziłeś. Manipulowałeś i kłamałeś. Pozbyłam się Ciebie równie szybko. Okruchy samotności pozostały.

Chciałam usiąść obok Ciebie na... teksty

kozaaak dodano: 23 grudnia 2018

Chciałam usiąść obok Ciebie na ławce, zapytać jak mija dzień i czy dasz bucha, Ty zapytasz co u mnie i pójdziemy na lody. Pogadamy o pogodzie i tak minie nam dzień, jeden drugi trzeci. Potem marzenia i spełnienia. Mogłam usiąść obok na ławce, a zatrzymał mnie deszcz.

Tydzień temu rzuciłam palenie.... teksty

kozaaak dodano: 25 listopada 2018

Tydzień temu rzuciłam palenie. Nałóg. / Lubiłam patrzeć jak ostrze wbija się w skórę, przecina warstwy i wydobywają się drobinki krwi. Lubiłam zaciskać dłoń i oczekiwać na ból, Cholernie bardzo lubiłam czuć ból. Gdy zadawałam sobie ból fizyczny, nie myślałam o bólu psychicznym. Wtedy chwilowo nie czułam bólu w sercu, mój umysł skupił sie na ranach cielesnych.. Nie ważne, jak bardzo to popieprzone, lubiłam ból. Zerwałam z tym, poradziłam sobie, od 4 lat żyję bez zadawania sobie ran. Od dwóch dni na komodzie leży żyletka, wiecie projekt na studia, coś tam powycinać trzeba było. Ona krzyczy i woła. Gorsze od rzucenia palenia jest uczucie sprawdzenia czy ból tym razem zniknie.

Od miesiąca jestem w domu  od... teksty

kozaaak dodano: 3 października 2018

Od miesiąca jestem w domu, od miesiąca znowu szukam ucieczki. Góry, morze, jeziora, polany. Cokolwiek. Uciec.

Następnego dnia już się nie... teksty

kozaaak dodano: 1 września 2018

Następnego dnia już się nie spotkamy. Za tydzień już nie pogadamy. Za miesiąc zaczniemy zapominać. Za rok, za rok już nie poznamy się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV