głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kozaaak Nie pamiętam już dni kiedy nie udawałam. Nie pamiętam dnia kiedy tak prawdziwie się śmiałam. Po kilku latach po kilkunastu namowach postanowiłam że znowu zacznę

kozaaak

kozaaak.moblo.pl
Nie pamiętam już dni kiedy nie udawałam. Nie pamiętam dnia kiedy tak prawdziwie się śmiałam.
Nie pamiętam już dni kiedy nie... teksty

kozaaak dodano: 25 luty 2018

Nie pamiętam już dni, kiedy nie udawałam. Nie pamiętam dnia, kiedy tak prawdziwie się śmiałam.

Po kilku latach po kilkunastu... teksty

kozaaak dodano: 11 luty 2018

Po kilku latach, po kilkunastu namowach, postanowiłam, że znowu zacznę czuć. Obojętność w pewnym sensie zaczęła mi ciążyć. Pierwsze co poczułam to pustka, panika i strach.

Tak wiele osób żyje a tak mało... teksty

kozaaak dodano: 6 luty 2018

Tak wiele osób żyje, a tak mało ludzi przeżywa życie świadomie.

Najpiękniejsze jest to że mamy... teksty

kozaaak dodano: 6 luty 2018

Najpiękniejsze jest to, że mamy samego siebie. Kurde, tak wiele osób tego nie dostrzega. Mam siebie, znam idealnie siebie, swoje słabe strony, mocne, swoje możliwości. Wystarczy wyznaczyć sobie cele, dążyć do nich i podjąć próbę ich osiągnięcia. Nie dajmy życiu przeminąć, bo nie mamy nikogo.

Może jestem naiwna infantylna mam... teksty

kozaaak dodano: 27 stycznia 2018

Może jestem naiwna, infantylna, mam klapki na oczach, może trochę też łatwowierna. Ale, kurwa, wiem kiedy należy odpuścić.

Zakochaj się w deszczu  on daje... teksty

kozaaak dodano: 20 stycznia 2018

Zakochaj się w deszczu - on daje życie. Uśmiechaj się do gwiazd - one błyszczą :)))

Czasami łapałam go na tym jak... teksty

kozaaak dodano: 20 stycznia 2018

Czasami łapałam go na tym, jak przygląda mi sie z boku, uśmiechając sie łagodnie. Jakby ... jakby sama moja obecność była jego największym skarbem.

Wczoraj  w ziemie szukałam... teksty

kozaaak dodano: 20 stycznia 2018

Wczoraj - w ziemie- szukałam purpurowych róż. Chciałam znaleźć je dla Ciebie. Dla siebie. I postawiłabym je tam, gdzie zawsze chciałam je postawić. Stałby dumnie, odważnie, przyciągałby wzrok i zachwyt. Ale nie znalazłam. Zapaliłam kolejne światełko. Spadł deszcz. Pomodliłam się o lepsze jutro, podziękowałam za wczoraj, padał deszcz. Znowu mam co kochać, znowu mnie obmył , starł brud samotności, nieszczęścia. Znowu się uśmiechnę. Światełko świeci. Purpurowe róże.

Mogę Ci powiedzieć o wszystkim. O... teksty

kozaaak dodano: 13 stycznia 2018

Mogę Ci powiedzieć o wszystkim. O tym, że lubię naleśniki, że przed snem piję kakao, że uwielbiam purpurowe róże, że uwielbiam warkocze, że dostrzegam piękno w deszczu. Mogę Ci powiedzieć, że śmieję się jak inny, że marszcze brwi, kiedy sie nad czymś zastanawiam. Mogę Ci powiedzieć, że głośno krzyczę i złoszczę się często. Mogę mówić o pogodzie. O śniegu w lato. O sandałach w zimie. Ale najbardziej chcę Ci powiedzieć, wróć albo pozwól mi żyć. Pozwól mi brać oddechy.

Ludzie widzą we mnie dobro ludzie... teksty

kozaaak dodano: 13 stycznia 2018

Ludzie widzą we mnie dobro, ludzie widzą we mnie siłę, ludzie widzą we mnie chęć cieszenia się życiem, ludzie widzą jak świadomie przeżywam życie. Ludzie widzą Ciebie we mnie za dnia. W nocy pozostaje sobą. W ruch wchodzą niezliczone ilości kartek, długopis i łzy.

Nawet nie wiem kiedy zaczęłam... teksty

kozaaak dodano: 13 stycznia 2018

Nawet nie wiem kiedy zaczęłam dostrzegać piękno w deszczu, wrażliwość nieba, niezwykłą jasność nieba. Jedno obmyje, drugie wzbudzi zachwyt, trzecie otuli.

Mogę obudzić się każdego dnia... teksty

kozaaak dodano: 2 lipca 2016

Mogę obudzić się każdego dnia, mogę wstać z łóżka, mogę iść do pracy, mogę iść na wykłady, mogę poznać nowych ludzi, mogę iść na imprezę, mogę wypić piwo, mogę zapalić papierosa, mogę wydać hajsy, mogę poznać chłopaków, mogę się z nimi wygłupiać, mogę tańczyć i sie bawić. Ale i tak każdego wieczoru spadnie mi pojedyncza łza, skieruję wzrok ku górze, uśmiechnę się do Ciebie. Ty. To Zawsze będziesz Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV