głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
killeer Nikt nie umie rozpoznać tych pozagryzanych warg tych potarganych włosów tych zapłakanych oczu tak samo jak umiał rozpoznać to on. Może to nas tak zmienia to ze

killeer

killeer.moblo.pl
Nikt nie umie rozpoznać tych pozagryzanych warg tych potarganych włosów tych zapłakanych oczu tak samo jak umiał rozpoznać to on. Może to nas tak zmienia to ze każdeg
Nikt nie umie rozpoznać tych... teksty

killeer dodano: 9 czerwca 2013

Nikt nie umie rozpoznać tych pozagryzanych warg, tych potarganych włosów , tych zapłakanych oczu tak samo jak umiał rozpoznać to on. Może to nas tak zmienia, to ze każdego dnia musimy radzić sobie ze samym sobą, że musimy toczyć ogromną walkę z naszymi emocjami, z naszymi uczuciami pokazując na ogól że u nas wszystko w porządku .Mimo ze nie chcemy się zmieniać, tak bardzo nie chcemy do tego dopuścić, nawet nie wiemy kiedy to następuje. Z dnia na dzień budujemy kolczasty drut którym owijamy swoje serce, tak by nikogo już więcej nie wpuścić do naszego życia,stajemy się starsi, dojrzalsi, doroślejsi, może i nawet silniejsi, ale co z tego jeśli stajemy się nieszczęśliwi?

A wszyscy wokół byli zdziwieni że... teksty

killeer dodano: 8 czerwca 2013

A wszyscy wokół byli zdziwieni że chciała odejść, nikt nie wiedział że życie jej ciąży.

To nie jest do końca tak że... teksty

killeer dodano: 8 czerwca 2013

To nie jest do końca tak że tęsknisz za nim. Bardziej tęsknisz za świadomością że był ktoś, kto rzucił wszystko by zaopiekować się Tobą, kiedy tego potrzebowałaś.

Boli  że skończyło się na planach. teksty

killeer dodano: 8 czerwca 2013

Boli, że skończyło się na planach.

I powiedz mi co z tego że ta... teksty

killeer dodano: 7 czerwca 2013

I powiedz mi co z tego że ta miłość w nas żyje, skoro mijamy się unikając spojrzeń, skoro nasza duma nigdy nie pozwoli tego naprawić? Musimy zaakceptować rzeczywistość, to jedyny sposób by to jakoś przetrwać.

Gdybym mogła cofnąć czas... teksty

killeer dodano: 6 czerwca 2013

Gdybym mogła cofnąć czas zakochałabym się w Tobie tak samo mocno jak zrobiłam to parę lat temu. Poznawałabym Cię każdego dnia na nowo, będąc przy tym tak cholernie szczęśliwa. Z jednakowym uśmiechem witałabym Cię, budząc się rano przy Tobie w łóżku i bełkotając do ucha że Cię kocham. Nie żałuję ani jednej minuty przeżytej z Tobą, nie żałuję że zawsze dawałam siebie całą. I mimo tego że nie jesteśmy razem, nie widujemy się a czas podzielił nasz wspólny świat na dwa zupełnie rożne, dziękuje, za uśmiech który wywoływałeś każdego dnia, za przyjaźń którą dało się dostrzec kiedy tylko któreś z nas miało problem, jednak najbardziej dziękuję ze pozwoliłeś pojąć co znaczy być szczęśliwym.

Zastanów się. Może to Ty jesteś... teksty

killeer dodano: 6 czerwca 2013

Zastanów się. Może to Ty jesteś winny za ból który rozpierdala Cię od wewnątrz? Może zbyt rzadko zdajesz sobie sprawę jak wielkie szczęście masz obok. Doceń to co posiadasz, bo tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoje życie, bo tu nic się nie zmieni, jeśli Ty niczego nie zmienisz.

Żyjemy tak szybko  a wciąż... teksty

killeer dodano: 6 czerwca 2013

Żyjemy tak szybko, a wciąż posiadamy tak mało. Wiecznie brakuje nam czegoś do szczęścia, jesteśmy tak bardzo bezsilni, ale my to tylko ludzie,ludzie którzy mają uczucia, które bolą. Ból jest jedną z lekcji życia.

https:  www.youtube.com... teksty

killeer dodano: 6 czerwca 2013

https://www.youtube.com/watch?v=S09F5MejfBE "Wszystkie moje zmartwienia wydawały się być takie odległe Chociaż wydaje się że rozgościły się tu na dobre."

Nie oszukujmy się  prawda jest taka... teksty

killeer dodano: 5 czerwca 2013

Nie oszukujmy się, prawda jest taka że to my jesteśmy odpowiedzialni za nasze życie, a więc też za błędy które popełniamy i porażki które ponosimy.

I nie mów mi że spędzasz z nią... teksty

killeer dodano: 5 czerwca 2013

I nie mów mi że spędzasz z nią noc przypadkowo, że idziesz do klubu bo nie umiesz być sam i tam ją poznajesz a rano budzisz się u niej w łóżku. To już nie moja sprawa ale nie przychodź do mnie i nie proś o wybaczenie, bądź przynajmniej konsekwentnym. Ja nie jestem jedną z tych Twoich dziwek, która po zeszmaceniu pozwala wrócić do siebie i wskoczyć na zgodę do łóżka.

problemem niż dzielące ich... teksty

killeer dodano: 5 czerwca 2013

problemem niż dzielące ich kilometry, i przenieść się w te czasy kiedy dzielili świat razem, i choć miałoby to trwać ułamki sekund, wróciliby do tych czasów, nie oszukujmy się, czasów kiedy wszystko było proste. Przecież mówili że to wielka miłość, oni zawsze dodawali jeszcze "prawdziwa, a co by się nie działo prawdziwa miłość trwa na zawsze. Może mogliby dzień po dniu budować ich relacje na nowo, ponownie nauczyliby się żyć ze sobą. Płaczemy że coś się skończyło, bo rozstanie dało nam to do zrozumienia, ale skąd mamy pewność, że miłość nie leży gdzieś między stertami spraw codziennych a wypadami ze znajomymi i picia wódki by zapomnieć? Może zamiast kaca po litrach wódki, moglibyście spróbować na nowo się poznawać każdego dnia, odkrywać tak głęboko duszone w sobie tajemnice,zaakceptować siebie i stworzyć jedność, i może zamiast mieć tego cholernego moralniaka, mieć kaca na szczęście, który będąc razem będzie już zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV