głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
killeer Tylko z nim byłam tak naprawdę szczęśliwa wstawałam rano z wielkim uśmiechem na twarzy i szłam przed siebie pokazując jak wielkie szczęście noszę w sobie. Chyba

killeer

killeer.moblo.pl
Tylko z nim byłam tak naprawdę szczęśliwa wstawałam rano z wielkim uśmiechem na twarzy i szłam przed siebie pokazując jak wielkie szczęście noszę w sobie. Chyba każd
Tylko z nim byłam tak naprawdę... teksty

killeer dodano: 17 września 2013

Tylko z nim byłam tak naprawdę szczęśliwa, wstawałam rano z wielkim uśmiechem na twarzy i szłam przed siebie pokazując jak wielkie szczęście noszę w sobie. Chyba każdy widział jak z każdym dniem promienieje, bo miłość dawała mi ogromną siłę. Dziś też jest dobrze, żyje, co więcej mam dla kogo żyć, mam swoich ludzi dla których nigdy już nie stanę myślami w drugim świecie, uśmiecham się i wychodzę w piątkowe wieczory do znajomych i owszem bawię się świetnie, ale to szczęście jest ulotne, mam gorsze dni, a on rozwiązywał wszystkie moje problemy od tych największych po najdrobniejsze, był przy mnie zawsze, tego nie mogę mu zarzucić, ale zdradził mnie, tego nigdy nie zapomnę, kocham Go bardzo wielką miłością o której długo będę jeszcze pisać,ale wiem że nieodwracalnie zakończyłam ten rozdział, i wiem że w tym przypadku trzeba dorosnąć, i zrozumieć że czasem uczucia, choć bardzo silne, nie mogą istnieć.

Nie wiem czy jeszcze go kocham  ale... teksty

killeer dodano: 3 września 2013

Nie wiem czy jeszcze go kocham, ale na pewno za często o nim myślę, za często jak na kogoś kto potraktował moje uczucia tak obojętnie, próbuję zacząć żyć na nowo, zacząć w końcu życ dla siebie, i mam nadzieję że nasze życia się kiedyś poukładają, osobno, ale mam nadzieję że odnajdziemy szczęście.

Jeśli kiedykolwiek chciałbyś do... teksty

killeer dodano: 29 sierpnia 2013

Jeśli kiedykolwiek chciałbyś do mnie wrócić pamiętaj o tym że ja nigdy nie zapomnę, jak byłeś obojętny kiedy moje serce rozpadało się na drobne kawałeczki, zabiłeś we mnie wielką miłość do Ciebie, więc to siebie pytaj dlaczego nigdy Ci juz nie zaufam, każdego dnia przypominaj sobie o swojej chorej dumie która zniszczyła mnie w najgorszym momencie mojego życia.

Co się z Tobą dzieje kurwa? Na chuj... teksty

killeer dodano: 29 sierpnia 2013

Co się z Tobą dzieje kurwa? Na chuj się pchasz po raz kolejny do mojego życia? Ten rozdział jest w moim życiu zakończony, raz na zawsze, rozumiesz? Przyznam, długo trwało żebym zrozumiała jak bardzo zakłamany jesteś, ale nauczyłam się znowu uśmiechać, i dzięki przyjaźni odżyłam na nowo, więc jeśli masz choć odrobinę litości to nie wchodź mi w moje życie . Po co udajesz miłego? Na chuj to robisz? Wtedy kiedy płakałam przed Tobą , Ty machnąłeś ręką i odszedłeś a swoją obojętnością zjebałeś mi życie. Nie ufam Ci, i nigdy już zaufania do Ciebie nie zdobędę, więc choć raz zachowaj się jak mężczyzna i nie psuj mi poukładanego już, mojego życia.

Chęć uszczęśliwienia innych jest... teksty

killeer dodano: 11 sierpnia 2013

Chęć uszczęśliwienia innych jest często zgubna, gdyż ludzie lubią brać. Biorą bardzo dużo, a potem odchodzą nie zostawiając nawet prostego 'dziękuję'.

Potrafimy kochać i marzyć  Dlatego... teksty

killeer dodano: 11 sierpnia 2013

Potrafimy kochać i marzyć Dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami! ;)

Może gdybym miała pewność że to... teksty

killeer dodano: 1 sierpnia 2013

Może gdybym miała pewność że to ja go zraniłam, a on kochał ze wszystkich sił, może wtedy nie potrafiłabym się podnieść, ale wiedząc że cierpiąc daje satysfakcje takiemu frajerowi jak ty, to wybacz, ale odpuszczam i walczę o siebie.

Nauczyłem się być sam  kochać... teksty

killeer dodano: 25 lipca 2013

Nauczyłem się być sam, kochać samotność.

Już drugi miesiąc ucieczki.... teksty

killeer dodano: 24 lipca 2013

Już drugi miesiąc ucieczki. Wyjeżdżam z tych miejsc które przypominają mi o Tobie, bo zwyczajnie nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim. Chyba się poddaję, walczyłam z tym osiem miesięcy,trochę to bez sensu, bo kiedy człowiek się stara to nie jebie mu się tak to wszystko. Wiem że muszę się wsiąść w garść w końcu, pójść na przód, ale czuje się cholernie samotnie, myślałam że zmiana miejsca coś pomoże, ale to wszystko jest w mojej psychice, to już naprawdę staje się bardzo męczące, i chodz mam wielkie oparcie w rodzinie, wiem że nic mi nie pomoże, bo to żyje we mnie, i każdego dnia zabija coraz mocniej, i mocniej. Tęsknota za Tobą mnie zniszczyła.

Tak naprawdę nigdy mnie nie... teksty

killeer dodano: 23 lipca 2013

Tak naprawdę nigdy mnie nie doceniłeś.Nie umiałeś zauważyć jak wielkim uczuciem Cie darzę,ile jestem w stanie poświęcić dla naszej miłości.Zawsze coś we mnie było złe,wiem nie jestem idealna,ale kochałam Cię cholernie mocno,nigdy nie wyprę się naszego uczucia,które było między nami,zawsze starałam się żeby było Ci dobrze, a Ty zniszczyłeś moje serce jeszcze bardziej niż sprzed kilku miesięcy.Możliwe że Twoje uczucia w stosunku do mnie,aż tak bardzo się zmieniły że nie mogłeś powstrzymać się przed pewnymi czynami,i wiem jedno,to zmieniło moje życie całkowicie, bo wiesz,do tamtej chwili wierzyłam ze jeszcze kiedyś znów zaczniemy poznawać siebie nawzajem.Czas pokazał że byłam naiwna.Życie nauczyło że świat się skurwił,a fałszywość wygrywa, w takim razie jestem przegrana bo nienawidzę kłamstwa,nienawidzę jak ludzie siebie oszukują.Rzygam tym światem i popapraną rzeczywistością,codziennie proszę Boga by oszczędził mi dodatkowych problemów, bo samo życie w tym świecie to ponad moje siły.

Gdyby samobójstwo było odwagą... teksty

killeer dodano: 23 lipca 2013

Gdyby samobójstwo było odwagą popełniłabym je bez zastanowienia.

A teraz możesz tylko patrzeć  jak... teksty

killeer dodano: 17 czerwca 2013

A teraz możesz tylko patrzeć, jak spełniam swoje marzenia i wybijam naprzód, bez Ciebie , bez zmartwień, ale z poczuciem własnej wartości, którą budowałam przez miesiące tocząc walkę ze samą sobą, często skręcając się przy tym z bólu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV