głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true I nie wiem czy to dobrze ale coraz bardziej liczę na siebie niż na innych. Wielu z nich dawno już pokazało że nie mam na co. Ktoś gra w siatkówkę zamiast nożnej

just_true

just_true.moblo.pl
I nie wiem czy to dobrze ale coraz bardziej liczę na siebie niż na innych. Wielu z nich dawno już pokazało że nie mam na co.
I nie wiem czy to dobrze ale coraz... teksty

just_true dodano: 19 maja 2012

I nie wiem czy to dobrze ale coraz bardziej liczę na siebie niż na innych. Wielu z nich dawno już pokazało że nie mam na co.

Ktoś gra w siatkówkę zamiast... teksty

just_true dodano: 19 maja 2012

Ktoś gra w siatkówkę zamiast nożnej. Ktoś woli fiolet od niebieskiego. Ktoś pije redsy zamiast desperadosów. Ktoś pali black devile zamiast malboro. Ty wolisz ją ode mnie. Świat się przez to nie zmienił.

hahahahah wiem  świetne porównanie! teksty just_true dodał komentarz: hahahahah wiem, świetne porównanie! do wpisu 19 maja 2012
Tak tak  cholernie dużo dla mnie... teksty

just_true dodano: 14 maja 2012

Tak tak, cholernie dużo dla mnie znaczysz ale co mam Ci powiedzieć ? Że nagle sobie to uświadomiłam? Że wcześniej byłam ślepa? Nie doceniałam? Tak tak, chyba masz racje.

Weź przyjdź i powiedz  że... teksty

just_true dodano: 13 maja 2012

Weź przyjdź i powiedz, że przejmujesz się tak samo mną jak ja Tobą. To wystarczy.

I szczerze coraz mniej tęsknie do... teksty

just_true dodano: 13 maja 2012

I szczerze coraz mniej tęsknie do przeszłości, a coraz bardziej do przyszłego życia. Obecnie? Nie wiem co robić. Potrzebuję pomocy, gubię się na każdym kroku, na każdym zakręcie.

Przyjaźń to taka dziwna sprawa.... teksty

just_true dodano: 13 maja 2012

Przyjaźń to taka dziwna sprawa. Uważasz kogoś za swojego przyjaciela, ale skąd możesz wiedzieć czy ta osoba myśli o Tobie to samo :(

Potrzebuję przyjaciela  który na... teksty

just_true dodano: 13 maja 2012

Potrzebuję przyjaciela, który na moje problemy poradzi lub powie mi coś więcej niż "przesadzasz" i " będzie dobrze".

I kolejny raz mówią mi że jestem... teksty

just_true dodano: 13 maja 2012

I kolejny raz mówią mi,że jestem nikim. Że brak mi chęci do robienia czegokolwiek, do zaangażowania się w cokolwiek " pożytecznego". I kolejny raz słyszę tylko jakby echo wypowiedzianych słów, nie przyjmuję ich do siebie, nie mogę. Uwierz, zniszczyłyby mnie jeszcze bardziej, a wystarczy że sama się niszczę codziennie myśląc, że nic mi się nie udaję, że brak we mnie wiary w cokolwiek. I po raz kolejny dowiaduję się, że to co robię, to co kocham robić jest zupełnie bez znaczenia, jest śmieszne. Szkoda, w takim razie rzeczywiście nie umiem robić nic.

jest moc! teksty just_true dodał komentarz: jest moc! do wpisu 13 maja 2012
Myślisz  ale nie wiesz o kim.... teksty

just_true dodano: 12 maja 2012

Myślisz, ale nie wiesz o kim. Tęsknisz, ale nie wiesz do kogo. Co jak co, ale zdecydowanie to ty masz mistrzowskie, dziewczyno.

I tak jestem głupia że o Tobie... teksty

just_true dodano: 12 maja 2012

I tak jestem głupia że o Tobie myślę. Pewnie będę jeszcze głupia wiele razy, myśląc o kimś innym. Ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś równie głupi i pomyśli o mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV