głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true I wydaje mi się że już mi nie zależy że już o Tobie zapomniałam ale wystarczy jeden gest jedno spojrzenie a wszystko przypomina mi się od nowa. Wiesz kiedy zacz

just_true

just_true.moblo.pl
I wydaje mi się że już mi nie zależy że już o Tobie zapomniałam ale wystarczy jeden gest jedno spojrzenie a wszystko przypomina mi się od nowa.
I wydaje mi się  że już mi nie... teksty

just_true dodano: 12 maja 2012

I wydaje mi się, że już mi nie zależy, że już o Tobie zapomniałam, ale wystarczy jeden gest, jedno spojrzenie, a wszystko przypomina mi się od nowa.

Wiesz kiedy zaczynasz stawać na nogi... teksty

just_true dodano: 12 maja 2012

Wiesz kiedy zaczynasz stawać na nogi ? Coraz bardziej wyjebane na przeszłość, coraz mniej wyjebane na przyszłość.

Tak w życiu trzeba być zawsze... teksty

just_true dodano: 12 maja 2012

Tak w życiu trzeba być zawsze wariatemi żyć na spontanie. Wtedy życie jest fajniejsze, weselsze. Ale trzeba być też szczerym wariatem, a nie zakłamaną suką, bawiącą się czyimiś uczuciami. Widzisz różnice?

I może to dość okrutne  że w... teksty

just_true dodano: 12 maja 2012

I może to dość okrutne, że w głowie wybieram, który z pośród moich przyjaciół może być szczęśliwy, ale dla niektórych to będzie tylko złudne szczęście, ot głupia zabawa. Ktoś inny może cieszyć się jak małe dziecko, że wreszcie mu się udało.

I wiesz co mnie najbardziej wkurza?... teksty

just_true dodano: 12 maja 2012

I wiesz co mnie najbardziej wkurza? Ta cholerna rzeczywistość, w której obok nas jest cała masa śmiesznych, dziecinnym związków bez przyszłości,takich dla zabicia nudy, które niby nikomu nie przeszkadzają, a jednak psują coś bardzo ważnego. A ludzie, którym naprawdę na sobie zależy mają jeszcze kurwa jakieś 100 kilometrów na drodze do szczęścia.

Teraz ja Ty  coś jakby nie wiem ! teksty just_true dodał komentarz: Teraz ja Ty, coś jakby nie wiem ! do wpisu 10 maja 2012
Koniec smętów  dziś się jaram!... teksty

just_true dodano: 8 maja 2012

Koniec smętów, dziś się jaram! Potem wrócę do rzeczywistości ♥ No przecież nigdzie mi się nie śpieszy.

I wiesz  nie chcę Cię naciskać z... teksty

just_true dodano: 8 maja 2012

I wiesz, nie chcę Cię naciskać z żadnej strony, ani zmuszać do mówienia niczego. Po prostu chcę żebyś wiedziała, że chcę jakoś uczestniczyć w tym twoim bardzo skomplikowanym życiu.

Tak bardzo mam ochotę pogadać z... teksty

just_true dodano: 8 maja 2012

Tak bardzo mam ochotę pogadać z Tobą jak dawniej, kiedy byłyśmy dla siebie kimś w rodzaju pamiętnika. Tylko tak czekam, aż powiesz: Chodź just_true, pogadamy, muszę Ci dużo opowiedzieć.

I za każdym razem zastanawia mnie to... teksty

just_true dodano: 8 maja 2012

I za każdym razem zastanawia mnie to jak bardzo mogę się jarać szczęściem innych, nie myśląc o tym jak sama jestem nieszczęśliwa. To musi być bardzo fajne uczucie usłyszeć od przyjaciela, że cieszy się że Ci się udało. Może nawet lepsze od samego poczucia ' szczęścia'. Może ja też się kiedyś dowiem, może przyjdziesz i powiesz mi, że sprawiłam Ci tyle radości jedną, małą decyzją. Może.

Śmiało mów że wszystko okej  gdy... teksty

just_true dodano: 29 kwietnia 2012

Śmiało mów że wszystko okej, gdy masz ochotę rozpierdolić łeb o ścianę.

I to nie jest tak  że ja nie umiem... teksty

just_true dodano: 29 kwietnia 2012

I to nie jest tak, że ja nie umiem żyć inaczej i zapomnieć. Ja po prostu wiem, że w moim życiu nic nigdy się nie zmienia. I mogę się starać i robić wszystko bo coś wreszcie było inaczej, a i tak wciąż jakbym stała z boku i patrzyła tylko na to poukładane życie innych ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV