głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true I są takie chwile że sama się ochrzaniam za to że pomyślałam o Nim w innych kategoriach niż jako o zwykłym koledze. Nie chcę już więcej wpierdalać się z tym swo

just_true

just_true.moblo.pl
I są takie chwile że sama się ochrzaniam za to że pomyślałam o Nim w innych kategoriach niż jako o zwykłym koledze.
I są takie chwile  że sama się... teksty

just_true dodano: 31 maja 2012

I są takie chwile, że sama się ochrzaniam za to, że pomyślałam o Nim w innych kategoriach niż jako o zwykłym koledze.

Nie chcę już więcej wpierdalać... teksty

just_true dodano: 31 maja 2012

Nie chcę już więcej wpierdalać się z tym swoim nieszczęściem w ich piękne, poukładane życie.

Kiedy sobie wyobrażam że miałoby... teksty

just_true dodano: 26 maja 2012

Kiedy sobie wyobrażam że miałoby was nie być szczerze? Nie miałbym po co żyć, nie miałbym dokąd iść, cały mój świat. wszystko co mam to Wy. / wzr

I jedna głupia piosenka potrafi... teksty

just_true dodano: 26 maja 2012

I jedna głupia piosenka potrafi obudzić tyle wspomnień, tyle dobrych chwil. Po dzisiejszym dobrze spędzonym dniu myślałam,że już nie tęsknie do tamtych czasów, ale tęsknie i to bardzo. Problem w tym, że to już definitywnie zamknięty rozdział, nie tyle co dla mnie, ale co dla Was. Tak, muzyka wywołuje u nas emocje.

ja wiem że nie  chodzi mi o cos innego :D teksty just_true dodał komentarz: ja wiem że nie, chodzi mi o cos innego :D do wpisu 25 maja 2012
I kolejny raz wracam do nałogowego... teksty

just_true dodano: 24 maja 2012

I kolejny raz wracam do nałogowego picia, do palenia, do olewania sobie wszystkiego, bo wiem, że już nikomu nie zależy bym nie zmarnowała sobie życia.

haaah mam wpis o podobnej tematyce:  teksty just_true dodał komentarz: haaah mam wpis o podobnej tematyce:) do wpisu 24 maja 2012
Kilka sekund  jedna chwila  jeden... teksty

just_true dodano: 21 maja 2012

Kilka sekund, jedna chwila, jeden przypadek, który sprawił, że nigdy nie będziesz już tą samą osobą. Wiem, że to wygrasz bo jesteś silna, ale dręczy mnie jedno pytanie, które nurtuje pewnie teraz dziesiątki innych osób : Dlaczego ona? Co zrobiła ? Nic.. tak to cholerny przypadek.

I tak bywało między nami różnie... teksty

just_true dodano: 21 maja 2012

I tak bywało między nami różnie, bywało że gadałyśmy na siebie, ale jak wyobraziłam sobie że do końca roku nie zobaczę cię na korytarzu, nie usłyszę twojego śmiechu, ani nie posłucham najnowszych ploteczek to łzy same ciekną mi po policzku. Wszystko dlatego że jesteś jednak częścią mojego życia, a każda pozostawiona w nim pustka boli jak tysiąc noży wbijanych prosto w moje szybko bijące serce.

dokładnie... teksty just_true dodał komentarz: dokładnie... do wpisu 21 maja 2012
I nawet kiedy macie czas dla mnie  to... teksty

just_true dodano: 20 maja 2012

I nawet kiedy macie czas dla mnie, to tak naprawdę nie dla mnie tylko dla nich. Tak bardzo przepraszam, że jestem od Was inna, że nie umiem się dostosować. Tak bardzo przepraszam, że zjebałyście wszystko tym, że jesteście szczęśliwe. Tak bardzo przepraszam, że ja nie potrafię.

Jeśli ktoś choć w małym stopniu... teksty

just_true dodano: 19 maja 2012

Jeśli ktoś choć w małym stopniu obdarzy mnie zaufaniem, zwierzy się z jakiejś rzeczy, pomoże w problemie, wysłucha, zaczynam go traktować jako bliską mi osobę. Interesuje się jego życiem, staram się mu pomóc w potrzebie i nie dopuścić do tego żeby płakał ( przynajmniej sam). Więc skoro tak bardzo pozwoliłaś mi się zbliżyć do siebie, proszę nie oddalaj się teraz sama. Nie oddalaj się właśnie wtedy, kiedy zaczęłam cię potrzebować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV