głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour Całymi dniami myślałam o nim chociaż tak bardzo chciałam zapomnieć. Nie potrafiłam. Jeszcze nigdy w życiu nie byłam tak bezradna... wiesz boję się teraz nocy. t

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
Całymi dniami myślałam o nim chociaż tak bardzo chciałam zapomnieć. Nie potrafiłam. Jeszcze nigdy w życiu nie byłam tak bezradna...
Całymi dniami myślałam o nim... teksty

iwantbeyour dodano: 27 października 2013

Całymi dniami myślałam o nim, chociaż tak bardzo chciałam zapomnieć. Nie potrafiłam. Jeszcze nigdy w życiu nie byłam tak bezradna...

wiesz  boję się teraz nocy. ta... teksty

iwantbeyour dodano: 27 października 2013

wiesz, boję się teraz nocy. ta przeraźliwa ciemność i chłód tak bardzo mnie przytłaczają. staram się chodzić spać tylko wtedy,kiedy jestem bardzo zmęczona. chcę uniknąć tych rozważań, snucia planów i nierealnych marzeń. unikam nocy snem.

tak  to jest miłość  taka... teksty

iwantbeyour dodano: 20 października 2013

tak, to jest miłość, taka prawdziwa. On jest szczęśliwy i to jest dla mnie najważniejsze. muszę...chcę pogodzić się z tym,że to nie ja jestem Jego szczęściem. że to nie na mnie czeka codziennie wieczorem, że radzi sobie beze mnie. cieszę się, bo wiem,że jest spełniony. wiem, nigdy nie będzie mój.ale to nie jest istotne. chcę Go wspierać. nie jestem tu ważna ja, lecz On, Jego szczęście i to,że odnalazł je w tym co robi...

tęsknie  umieram z tęsknoty. teksty

iwantbeyour dodano: 19 października 2013

tęsknie, umieram z tęsknoty.

nie jestem tak silna. ta miłość... teksty

iwantbeyour dodano: 19 października 2013

nie jestem tak silna. ta miłość mnie niszczy. wypala mnie każdego dnia do ostatniej iskierki,która gaśnie wraz z przychodzącym snem. staram się zapomnieć. zaczęłam oszukiwać się,że przecież ja Cię wcale nie kocham. najzabawniejsze było to,kiedy postanowiłam,że Cię nie ma. tak po prostu, starałam się wyrzucić Ciebie z serca,pamięci. nie udało mi się. codziennie rano budzę się z nadzieją. tak z czasem też ją składam i odkładam w najodleglejszy kąt. nie wyciągne, nigdy.

''Miłość cierpliwa jest  łaskawa... teksty

iwantbeyour dodano: 19 października 2013

''Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest i nie zazdrości..''

nie chcesz tego  starasz oszukać... teksty

iwantbeyour dodano: 13 października 2013

nie chcesz tego, starasz oszukać się samą siebie. tak cholernie trudno jest to zrobić. kiedy On miesza Ci w głowie. nie zastanawiasz się czy to ma sens, co będzie później. brniesz w to dalej ślepo, łudząc się,że tym razem spotka Cię happy end.

to tylko 7 dni   które będą... teksty

iwantbeyour dodano: 10 października 2013

to tylko 7 dni , które będą oczekiwaniem na 10 cudownych godzin i setki okropnych dni, przepełnionych wspomnieniami.

staram się zrozumieć i pogodzić.... teksty

iwantbeyour dodano: 9 października 2013

staram się zrozumieć i pogodzić. udaje,że świetnie sobie bez Ciebie radzę. przecież to co do Ciebie czuje to już przeszłość. to tylko kilka przelotnych spojrzeń, nic nie znaczące sms, miliony sekund w oczekiwaniu na Twój jeden gest, kilka nieprzespanych nocy i kilka godzin szczęścia. tylko tyle.

wciąż myślę co jest z Twojej... teksty

iwantbeyour dodano: 6 października 2013

wciąż myślę co jest z Twojej strony. analizuje milion razy twoje słowa. kiedy włączyłeś moją ulubioną piosenkę,a ja zaskoczona zapytałam skąd wiedział. odpowiedź była jeszcze mniej oczywista i zwaliła mnie z nóg: 'wiem bo to jest też moja ulubiona piosenka, już Ci mówiłem,że dużo Nas łączy.."

tak często jesteś na wyciągnięcie... teksty

iwantbeyour dodano: 6 października 2013

tak często jesteś na wyciągnięcie ręki, tak bardzo blisko mnie. jednak wiem,że nie mogę wyciągnąć tej ręki..wybrałeś inną drogę. Nie mogę teraz wejść do twojego życia. Obydwoje wiemy,że TO nie jest możliwe,że TO nie powinno się dziać.

wciąż tęsknię... teksty

iwantbeyour dodano: 5 października 2013

wciąż tęsknię...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV