głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour „ Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego że nie mam z kim porozmawiać nienawidzę tego że nie mam do kogo zadzwo

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
„ Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego że nie mam z kim porozmawiać nienawidzę tego że nie mam do kogo zadzwonić
„ Nie chcę być sam. Nigdy nie... teksty

iwantbeyour dodano: 8 września 2013

„"Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze się odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć. Nienawidzę tego, że to, do czego zwróciłem się w swej samotności, mieszka w fifie albo butelce."”

tęsknie za Twym dotykiem. za... teksty

iwantbeyour dodano: 1 września 2013

tęsknie za Twym dotykiem. za wspólnymi nocami,kiedy zasypiając w Twoich ramionach czułam się tak bezpiecznie. za Naszymi nocnymi spacerami. za każdym uśmiechem. za każdym pocałunkiem. za tym,że byłeś tak słodko zazdrosny,kiedy jakiś koleś próbował zagadywać. tęsknię za momentami,kiedy zabierałeś mnie gdzieś, żeby poszukać ze mną spadającej gwiazdki. tęsknie za tym,że byłeś obok,przy mnie. za tym,że potrafiłeś złapać mnie,kiedy upadałam. tęsknie za Tobą..

wierzę że kiedyś przyjdzie taki... teksty

iwantbeyour dodano: 1 września 2013

wierzę,że kiedyś przyjdzie taki czas,że z uśmiechem przypomnę sobie moje teraźniejsze problemy. kiedy pomyślę o facetach przez,których teraz cierpię zjawi się mój mężczyzna. moja miłość, lepsza połówka. pocałuje mnie w czoło, a ja tylko uśmiechnę się i wtule się w Niego z całych sił.

istnieć nie znaczy żyć. teksty

iwantbeyour dodano: 31 sierpnia 2013

istnieć nie znaczy żyć.

 O najważniejszych sprawach... teksty

iwantbeyour dodano: 30 sierpnia 2013

"O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca Twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby Ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na Ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za takie ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchaczy, lecz z braku zrozumienia."

Wracam znowu w te same miejsca.... teksty

iwantbeyour dodano: 24 sierpnia 2013

Wracam znowu w te same miejsca. Znajome. Bliskie,ale tak strasznie dalekie. Wracam, do Naszych miejsc, juz sama. Tak. Nie ma Cie obok. W glowie tylko tysiace sekund wspomnien. Boli. Samotnosc w takim momencie pali serce, zamieniajac je w popiol. Nie chce zapomniec, to wiem.

Prawdziwa tęsknota powoduje   że... teksty

iwantbeyour dodano: 22 sierpnia 2013

Prawdziwa tęsknota powoduje , że człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonować.

 Nie widziałam cię już od... teksty

iwantbeyour dodano: 22 sierpnia 2013

"Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać można żyć bez powietrza!"

'Na odległość tęskni się... teksty

iwantbeyour dodano: 22 sierpnia 2013

'Na odległość tęskni się trudniej.To tak jakby wyrwali Ci serce i wyrzucili gdzieś w pole pełne serc podobnych.Jakby dłonie zamarzły podczas upalnego dnia.Tęsknota wszczepia się w tkanki dając o sobie znać przy każdym ruchu.'

tak wiedziałam że ten dzień... teksty

iwantbeyour dodano: 22 sierpnia 2013

tak wiedziałam,że ten dzień kiedyś nadejdzie. pamiętam,kiedy mówiłeś,że zawsze lepiej jest się witać niż żegnać. miałeś rację. tego wieczoru delektowałam się Twoim każdym spojrzeniem,oddechem. wiedziałam,że to ten dzień. że dzisiaj zobaczę Cię po raz ostatni. kiedy patrzyłam na Ciebie, łzy stawały mi w oczach. wiedziałam,że te dni muszą się kiedyś skończyć. wiem,że nic nie trwa wiecznie. podszedłeś, pocałowałeś mnie delikatnie. chwila rozmowy i spacer. ostatnie chwilę na plaży. księżyc tak pięknie oświetlał morze, które oszalało z rozpaczy. fale biły mocno o brzeg, jakby chciały dopasować się do rytmu mego serca. staliśmy,wpatrując się w nie. poszliśmy w miejsce, w którym wszystko się zaczęło. pierwszy pocałunek, pierwszy spacer, później wspólna noc. chwilę płynęły zbyt szybko. czas na pożegnanie.

Come back  please. teksty

iwantbeyour dodano: 22 sierpnia 2013

Come back, please.

pomiędzy zachodem a wschodem... teksty

iwantbeyour dodano: 17 sierpnia 2013

pomiędzy zachodem a wschodem słońca, odkryjemy siebie znów .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV