głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour jaką tajemnicę posiadają oczy człowieka że ze wszystkich narządów to one są zwierciadłem duszy ludzkiej? dlaczego to właśnie przez nie jesteśmy w stanie zaurocz

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
jaką tajemnicę posiadają oczy człowieka że ze wszystkich narządów to one są zwierciadłem duszy ludzkiej? dlaczego to właśnie przez nie jesteśmy w stanie zauroczyć się
jaką tajemnicę posiadają oczy... teksty

iwantbeyour dodano: 22 września 2013

jaką tajemnicę posiadają oczy człowieka,że ze wszystkich narządów to one są zwierciadłem duszy ludzkiej? dlaczego to właśnie przez nie jesteśmy w stanie zauroczyć się w drugiej osobie?

jak to jest że nie chcesz wyjść z... teksty

iwantbeyour dodano: 15 września 2013

jak to jest,że nie chcesz wyjść z mojego serca? przypadkowe spotkanie, spojrzenie. nadal jesteś we mnie. chcę zapomnieć, pozbyć się wspomnień,które tak często wracają. za często i zbyt boleśnie. drą moje serce jak kartkę papieru. proszę odejdź.

   teksty iwantbeyour dodał komentarz: ;) do wpisu 15 września 2013
chcę inaczej żyć  inaczej... teksty

iwantbeyour dodano: 8 września 2013

chcę inaczej żyć, inaczej...

„ Nie chcę być sam. Nigdy nie... teksty

iwantbeyour dodano: 8 września 2013

„"Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze się odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć. Nienawidzę tego, że to, do czego zwróciłem się w swej samotności, mieszka w fifie albo butelce."”

tęsknie za Twym dotykiem. za... teksty

iwantbeyour dodano: 1 września 2013

tęsknie za Twym dotykiem. za wspólnymi nocami,kiedy zasypiając w Twoich ramionach czułam się tak bezpiecznie. za Naszymi nocnymi spacerami. za każdym uśmiechem. za każdym pocałunkiem. za tym,że byłeś tak słodko zazdrosny,kiedy jakiś koleś próbował zagadywać. tęsknię za momentami,kiedy zabierałeś mnie gdzieś, żeby poszukać ze mną spadającej gwiazdki. tęsknie za tym,że byłeś obok,przy mnie. za tym,że potrafiłeś złapać mnie,kiedy upadałam. tęsknie za Tobą..

wierzę że kiedyś przyjdzie taki... teksty

iwantbeyour dodano: 1 września 2013

wierzę,że kiedyś przyjdzie taki czas,że z uśmiechem przypomnę sobie moje teraźniejsze problemy. kiedy pomyślę o facetach przez,których teraz cierpię zjawi się mój mężczyzna. moja miłość, lepsza połówka. pocałuje mnie w czoło, a ja tylko uśmiechnę się i wtule się w Niego z całych sił.

istnieć nie znaczy żyć. teksty

iwantbeyour dodano: 31 sierpnia 2013

istnieć nie znaczy żyć.

 O najważniejszych sprawach... teksty

iwantbeyour dodano: 30 sierpnia 2013

"O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca Twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby Ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na Ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za takie ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchaczy, lecz z braku zrozumienia."

Wracam znowu w te same miejsca.... teksty

iwantbeyour dodano: 24 sierpnia 2013

Wracam znowu w te same miejsca. Znajome. Bliskie,ale tak strasznie dalekie. Wracam, do Naszych miejsc, juz sama. Tak. Nie ma Cie obok. W glowie tylko tysiace sekund wspomnien. Boli. Samotnosc w takim momencie pali serce, zamieniajac je w popiol. Nie chce zapomniec, to wiem.

Prawdziwa tęsknota powoduje   że... teksty

iwantbeyour dodano: 22 sierpnia 2013

Prawdziwa tęsknota powoduje , że człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonować.

 Nie widziałam cię już od... teksty

iwantbeyour dodano: 22 sierpnia 2013

"Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać można żyć bez powietrza!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV