głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Jedno spojrzenie setki myśli w głowie. Szczęście jest jak amfetamina jesteś szczęśliwy krótka chwilę a gdy już przestaje działać znów spadasz na dno i chcesz zn

forever-you

forever-you.moblo.pl
Jedno spojrzenie setki myśli w głowie.
Jedno spojrzenie setki myśli w głowie. teksty

forever-you dodano: 13 stycznia 2017

Jedno spojrzenie setki myśli w głowie.

Szczęście jest jak amfetamina... teksty

forever-you dodano: 13 stycznia 2017

Szczęście jest jak amfetamina, jesteś szczęśliwy krótka chwilę a gdy już przestaje działać znów spadasz na dno i chcesz znów to przeżyć.

Bycie szczerym może nie da Ci zbyt... teksty

forever-you dodano: 12 stycznia 2017

Bycie szczerym może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale zawsze da Ci tych WŁAŚCIWYCH.:*

Jesteś uwięziony między tym co... teksty

forever-you dodano: 12 stycznia 2017

Jesteś uwięziony między tym co czujesz, a tym co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to co sprawia,że możesz być szczęśliwy. Chyba,że chcesz by szczęśliwi byli wszyscy... oprócz Ciebie.

Chcesz żebym to ja zaczęła teraz... teksty

forever-you dodano: 12 stycznia 2017

Chcesz żebym to ja zaczęła teraz się starać? Żebym zrozumiała że co? bo nie wiem? Nie to nie ma sensu nawet tu pisać nic mi to nie pomoże.

Nie wierzę  nie wierzę że cię nie... teksty

forever-you dodano: 12 stycznia 2017

Nie wierzę, nie wierzę że cię nie rusza to że ja się martwię! Nie wierzę że masz mnie gdzieś, nie jesteś taki przecież nie umiałbys mnie olać z dnia na dzień tak bez słowa. Przecież powiedziałbys że to koniec albo byś się pożegnał. Nie możliwe że tak byś postąpił. Musiało coś się stać tylko nie wiem co:( nie wiem już czy mam się wkurwiacbi być wściekła czy płakać i się martwić o ciebie? Weź nie odpierdalaj daj jakiś znak! Sprawdzasz moja cierpliwość? Czy może chcesz to zakończyć i nie wiesz jak więc postanowiłes milczeć? Nie wiem już kurwa nic :(

I gdy przez gardło spłynął znowu... teksty

forever-you dodano: 11 stycznia 2017

I gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek, chciałam wykręcić jego numer i go usłyszeć, :( rozpierdala mnie powoli, dlaczego kurwa milczysz? :(

Nie będąc jeszcze razem... teksty

forever-you dodano: 11 stycznia 2017

Nie będąc jeszcze razem powiedzieliśmy sobie więcej, niż nie jedna para zakochanych.

Właściwie nie wiem po co tu... teksty

forever-you dodano: 11 stycznia 2017

Właściwie nie wiem po co tu zaglądam, straciłam nadzieję że coś napiszesz, że się odezwiesz, zostały mi domyślnia od wczoraj. Co się dzieje i czy wszystko ok? Nie dajesz znaku nie masz chwili napisać chociaż dobranoc? Nie rozumiem tego? :( dobrej nocy.

Pisząc wiadomość że nie wiem... teksty

forever-you dodano: 10 stycznia 2017

Pisząc wiadomość że nie wiem kiedy się spotkamy to tak naprawdę mam ochotę napisać ( jebac to wszystko przyjdź) ale obydwoje wiemy że to nie możliwe ;(

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

forever-you dodano: 10 stycznia 2017

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms’ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

Właściwie to co mam Ci teraz... teksty

forever-you dodano: 10 stycznia 2017

Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się, żeby było dobrze, tak nie jest. Raczej też już nie będzie. Walczyłam i przegrałam.Teraz to tylko kwestia czasu. Szara egzystencja. Już nie dostrzegam szczęścia w prostych rzeczach. Jeszcze udaję. Ale i tak pogodziłam się już z porażką. Nie martw się o mnie. Przecież ja zawsze sobie jakoś daję radę, czyż nie? No właśnie.Tak więc: U mnie wszystko w porządku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV