głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Bierze mnie w ramiona mocno przyciąga mnie za głowę i całuję tak jakby od tego zależało całe jego życie Uwielbiam twój oddech na moim ciele : mmm…. całkowicie s

forever-you

forever-you.moblo.pl
Bierze mnie w ramiona mocno przyciąga mnie za głowę i całuję tak jakby od tego zależało całe jego życie
Bierze mnie w ramiona  mocno... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

Bierze mnie w ramiona, mocno przyciąga mnie za głowę i całuję tak jakby od tego zależało całe jego życie ;)

Uwielbiam twój oddech na moim ciele :  teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

Uwielbiam twój oddech na moim ciele :*

  mmm…. całkowicie się temu... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

"(mmm…. całkowicie się temu poddaje i przysuwam się do ciebie jeszcze bliżej przesuwasz rękę po moim udzie moje usta całują twoją szyję… uda przylegają ściśle do twoich chwytam jedna ręką twoją głowę i namiętnie całuje w usta).... (wszystkie emocje kumulują się w tym pocałunku… oddaję pocałunek mocno do ciebie przylegając)" pamiętasz?

  Przyciągasz mnie do ściany... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

" Przyciągasz mnie do ściany- ( myślisz teraz mi nie uciekniesz) Mój oddech przyspiesza - ( nie mam zamiaru uciekać)" :*

To śmieszne że wszyscy mają mnie... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

To śmieszne że wszyscy mają mnie za taką osobę poukładaną, rozsądną,która ma wszystko poukładane w życiu i dąży do celu. Uważają mnie za osobe zawsze dobrze wyglądająca która dba o siebie aż przesadnie, nigdy nie pije alkoholu i nie pali papierosów. Można by powiedzieć ideał. - oni nie znają mnie wogule, znają mnie taka jaką ja chcę żeby mnie znali, jaką ja im się przedstawiam. Nie mają pojęcia że po za moją maska która zakładam codziennie rano kryje się osoba która ma serce rozsypane na kawałki, nie radzi sobie z prostymi rzeczami, brakuje jej poczucia bezpieczeństwa. Nie wiedzą że czasem dzień zaczyna od lampki czerwonego wina, po czym dla niepoznaki popija kawę. Każdego dnia walczy ze swoimi myślami że sama sobą.

Nosisz w sobie smutek  czujesz... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

Nosisz w sobie smutek, czujesz tęsknotę  ona w tobie mieszka od zawsze, od tak dawna, że nawet już nie pamiętasz, za czym tak tęsknisz.

Pamiętam każda sekundę  wszystko. teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Pamiętam każda sekundę, wszystko.

Zamiast spać myślisz o nim o tym... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Zamiast spać myślisz o nim o tym który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by było gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo, jeden gest. Całą noc poświęcasz jemu. Prawda? Tak prawda.

siedzisz w pokoju i masz wrażenie... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

siedzisz w pokoju i masz wrażenie, że z każdej strony, coraz bardziej uderza w Ciebie frustracja. zaciskasz ręce w pięści, i bierzesz głęboki oddech. to tak cholernie męczy, to tak strasznie nie daje spokoju - ta pieprzona świadomość, że mogłaś zrobić więcej. i chociaż zdawałoby się, że zrobiłaś dużo, rozum wpierdala Ci przekonanie: 'to nie wszystko, co dało zrobić się w tej sprawie'. i ta myśl powoli Cię zabija - bo zdajesz sobie sprawę, że jesteś zwykłym zniszczonym człowiekiem, który nawet o własne szczęście nie potrafi walczyć jak należy, do końca.

Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które wywołują wspomnienia.

Życie to czasem walka z samym sobą... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Życie to czasem walka z samym sobą,ze swoimi lękami i obawami jakie niesie każdy dzień, czasem wszystko zależy od tego jak silni w sobie jesteśmy,bo jeżeli tracimy tą siłę do dalszego funkcjonowania,stajemy się więźniami własnego życia.:( ;*

Bez względu na to  jak trudną... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Bez względu na to, jak trudną przeszłość masz za sobą, zawsze możesz zacząć od nowa. Nigdy nie jest za późno na zmiany! Najlepiej zacząć od zmiany sposobu myślenia, bo to nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość.:* dzień dobry jak minął wczorajszy dzień? Co porabiałeś? Jakie plany na dziś? Kawy czy herbaty?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV