głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you „– Przepraszam – wyszeptałam. Za to że nie potrafię przestać pragnąć żebyś całował mnie do utraty tchu. Za to że nie potrafię zapomnieć o tym jak smakowałeś. Że

forever-you

forever-you.moblo.pl
„– Przepraszam – wyszeptałam. Za to że nie potrafię przestać pragnąć żebyś całował mnie do utraty tchu. Za to że nie potrafię zapomnieć o tym jak smakowałeś. Że zas
„– Przepraszam – wyszeptałam.... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

„– Przepraszam – wyszeptałam. Za to, że nie potrafię przestać pragnąć, żebyś całował mnie do utraty tchu. Za to, że nie potrafię zapomnieć o tym, jak smakowałeś. Że zastanawiam się, czy kiedykolwiek jeszcze poczuję taki sam dreszczyk emocji, jaki poczułam, kiedy twoje usta dotknęły moich. Że kłamię i udaję zadowolenie, że jesteśmy tylko przyjaciółmi”. Czy można wyrzucić z pamięci ukochaną osobę?

 Kochający dwie osoby jednocześnie... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

"Kochający dwie osoby jednocześnie wybierz tę drugą, bo jeżeli byś kochał naprawdę ta pierwsza, to w drugiej byś się nie zakochał" ;(

Ona nie chciała pomocy  jednak... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Ona nie chciała pomocy, jednak płakała każdej nocy, pozory zgrywała, nikt nie wiedział że powoli się zabijała.

  Im więcej makijażu tym więcej do... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

" Im więcej makijażu tym więcej do ukrycia " to jest prawda tylko że jedni chcą zamaskować niedoskonałości a drudzy smutek i cierpienie.

Wyjebane  Wyjebane  wszyscy mają... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Wyjebane, Wyjebane, wszyscy mają wyjebane a jak przyjdzie co do czego to płaczą po nocach.;*

Tylko raz w życiu  naprawdę w to... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Tylko raz w życiu, naprawdę w to wierzę, spotykasz kogoś, kto może całkowicie odmienić Twój świat. Opowiesz mu rzeczy, których nigdy wcześniej nie opowiadałaś nikomu innemu a on będzie spijał słowa z Twych ust i szczerze będzie chciał słyszeć więcej. Będziesz dzielić z nim nadzieje na przyszłość, marzenia, które nigdy nie staną się rzeczywistością, cele, które nigdy nie zostaną osiągnięte i wiele rozczarowań, którymi doświadczyło Cię życie. Najgorsze uczucie kochać kogoś kto nigdy nie będzie mój.

Lubię zapach twojego ciała  wciąż... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Lubię zapach twojego ciała, wciąż pamiętam i tęsknię za nim ;*

Nasze myśli tworzą rzeczywistość... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Nasze myśli tworzą rzeczywistość, więc staraj się myśleć pozytywnie. Wszystko kim jestesmy, jest wynikiem myśli jakie wytwarzamy. Stajemy się tym o czym myslimy.

Wstaje z lepszym nastawieniem na... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Wstaje z lepszym nastawieniem na dzisiejszy dzień, choć wiem ze się nic nie wydarzy co by mnie uszczęśliwiło to mimo to mam jakiś spokój wewnętrzny. Dzięki tobie przywróciłeś mi chęć do życia ;*

„Sen był nieosiągalny  przez... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

„Sen był nieosiągalny, przez moją głowę przepływały obrazy jego i mnie, takich, jacy kiedyś byliśmy, urywki rozmów wypełniały moje myśli, wspomnienia dotyku jego rąk przesuwających się po mojej skórze nawiedzały moje zmysły”.- Niektóre wspomnienia zostają z nami na zawsze.

Jeśli jesteście dla siebie... teksty

forever-you dodano: 13 stycznia 2017

Jeśli jesteście dla siebie; radością, uśmiechem, czasem smutkiem, czasem łzami, spontanicznym przytuleniem, stęsknionym pocałunkiem, nierozsądnym fochem, kruchym nieporozumieniem, upragnioną zgodą, stałą bliskością, krótkim dystansem, ciągłym wsparciem, szczerą troską, czułym gestem, ciepłym słowem, bezwstydnym spojrzeniem, gorącym westchnieniem, porannym dzień dobry i późnym dobranoc. Jeśli jesteście dla siebie tym wszystkim, to jesteście całym swoim światem.

Noce. One są dobre do wszystkiego.... teksty

forever-you dodano: 13 stycznia 2017

Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów, do odpoczynku, do wspominania, do seksu, do układania życia, do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. Odnaleźć duszę, która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV