głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Właściwie nie wiem po co tu zaglądam straciłam nadzieję że coś napiszesz że się odezwiesz zostały mi domyślnia od wczoraj. Co się dzieje i czy wszystko ok? Nie

forever-you

forever-you.moblo.pl
Właściwie nie wiem po co tu zaglądam straciłam nadzieję że coś napiszesz że się odezwiesz zostały mi domyślnia od wczoraj. Co się dzieje i czy wszystko ok? Nie dajesz
Właściwie nie wiem po co tu... teksty

forever-you dodano: 11 stycznia 2017

Właściwie nie wiem po co tu zaglądam, straciłam nadzieję że coś napiszesz, że się odezwiesz, zostały mi domyślnia od wczoraj. Co się dzieje i czy wszystko ok? Nie dajesz znaku nie masz chwili napisać chociaż dobranoc? Nie rozumiem tego? :( dobrej nocy.

Pisząc wiadomość że nie wiem... teksty

forever-you dodano: 10 stycznia 2017

Pisząc wiadomość że nie wiem kiedy się spotkamy to tak naprawdę mam ochotę napisać ( jebac to wszystko przyjdź) ale obydwoje wiemy że to nie możliwe ;(

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

forever-you dodano: 10 stycznia 2017

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms’ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

Właściwie to co mam Ci teraz... teksty

forever-you dodano: 10 stycznia 2017

Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się, żeby było dobrze, tak nie jest. Raczej też już nie będzie. Walczyłam i przegrałam.Teraz to tylko kwestia czasu. Szara egzystencja. Już nie dostrzegam szczęścia w prostych rzeczach. Jeszcze udaję. Ale i tak pogodziłam się już z porażką. Nie martw się o mnie. Przecież ja zawsze sobie jakoś daję radę, czyż nie? No właśnie.Tak więc: U mnie wszystko w porządku.

 tak naprawdę tylko Ty i ja... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

(tak naprawdę tylko Ty i ja, słyszymy siebie,) czytając co piszesz zawsze mam uśmiech na twarzy.;*

Bierze mnie w ramiona  mocno... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

Bierze mnie w ramiona, mocno przyciąga mnie za głowę i całuję tak jakby od tego zależało całe jego życie ;)

Uwielbiam twój oddech na moim ciele :  teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

Uwielbiam twój oddech na moim ciele :*

  mmm…. całkowicie się temu... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

"(mmm…. całkowicie się temu poddaje i przysuwam się do ciebie jeszcze bliżej przesuwasz rękę po moim udzie moje usta całują twoją szyję… uda przylegają ściśle do twoich chwytam jedna ręką twoją głowę i namiętnie całuje w usta).... (wszystkie emocje kumulują się w tym pocałunku… oddaję pocałunek mocno do ciebie przylegając)" pamiętasz?

  Przyciągasz mnie do ściany... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

" Przyciągasz mnie do ściany- ( myślisz teraz mi nie uciekniesz) Mój oddech przyspiesza - ( nie mam zamiaru uciekać)" :*

To śmieszne że wszyscy mają mnie... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

To śmieszne że wszyscy mają mnie za taką osobę poukładaną, rozsądną,która ma wszystko poukładane w życiu i dąży do celu. Uważają mnie za osobe zawsze dobrze wyglądająca która dba o siebie aż przesadnie, nigdy nie pije alkoholu i nie pali papierosów. Można by powiedzieć ideał. - oni nie znają mnie wogule, znają mnie taka jaką ja chcę żeby mnie znali, jaką ja im się przedstawiam. Nie mają pojęcia że po za moją maska która zakładam codziennie rano kryje się osoba która ma serce rozsypane na kawałki, nie radzi sobie z prostymi rzeczami, brakuje jej poczucia bezpieczeństwa. Nie wiedzą że czasem dzień zaczyna od lampki czerwonego wina, po czym dla niepoznaki popija kawę. Każdego dnia walczy ze swoimi myślami że sama sobą.

Nosisz w sobie smutek  czujesz... teksty

forever-you dodano: 9 stycznia 2017

Nosisz w sobie smutek, czujesz tęsknotę  ona w tobie mieszka od zawsze, od tak dawna, że nawet już nie pamiętasz, za czym tak tęsknisz.

Pamiętam każda sekundę  wszystko. teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Pamiętam każda sekundę, wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV