głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Zamiast spać myślisz o nim o tym który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślis

forever-you

forever-you.moblo.pl
Zamiast spać myślisz o nim o tym który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by b
Zamiast spać myślisz o nim o tym... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Zamiast spać myślisz o nim o tym który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by było gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo, jeden gest. Całą noc poświęcasz jemu. Prawda? Tak prawda.

siedzisz w pokoju i masz wrażenie... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

siedzisz w pokoju i masz wrażenie, że z każdej strony, coraz bardziej uderza w Ciebie frustracja. zaciskasz ręce w pięści, i bierzesz głęboki oddech. to tak cholernie męczy, to tak strasznie nie daje spokoju - ta pieprzona świadomość, że mogłaś zrobić więcej. i chociaż zdawałoby się, że zrobiłaś dużo, rozum wpierdala Ci przekonanie: 'to nie wszystko, co dało zrobić się w tej sprawie'. i ta myśl powoli Cię zabija - bo zdajesz sobie sprawę, że jesteś zwykłym zniszczonym człowiekiem, który nawet o własne szczęście nie potrafi walczyć jak należy, do końca.

Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które wywołują wspomnienia.

Życie to czasem walka z samym sobą... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Życie to czasem walka z samym sobą,ze swoimi lękami i obawami jakie niesie każdy dzień, czasem wszystko zależy od tego jak silni w sobie jesteśmy,bo jeżeli tracimy tą siłę do dalszego funkcjonowania,stajemy się więźniami własnego życia.:( ;*

Bez względu na to  jak trudną... teksty

forever-you dodano: 8 stycznia 2017

Bez względu na to, jak trudną przeszłość masz za sobą, zawsze możesz zacząć od nowa. Nigdy nie jest za późno na zmiany! Najlepiej zacząć od zmiany sposobu myślenia, bo to nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość.:* dzień dobry jak minął wczorajszy dzień? Co porabiałeś? Jakie plany na dziś? Kawy czy herbaty?

Chciałbym się spotkać i nawet nic... teksty

forever-you dodano: 7 stycznia 2017

Chciałbym się spotkać i nawet nic nie mówić, posiedzieć w ciszy, spojrzeć ci głęboko w oczy, przytulić i na chwilę oderwać się zapomnieć o świecie.

Porzuca mnie świat wyobraźni.. teksty

forever-you dodano: 7 stycznia 2017

Porzuca mnie świat wyobraźni..

Ja też nieraz potrzebuje od ciebie... teksty

forever-you dodano: 7 stycznia 2017

Ja też nieraz potrzebuje od ciebie prostego przekazu twoich myśli "tak kocham i pamiętam albo mam cie w dupie spierdalaj"

 A teraz podejdz.. chodź  śmiałym... teksty

forever-you dodano: 7 stycznia 2017

"A teraz podejdz.. chodź ,śmiałym zdecydowanym krokiem. Przyciągnij mnie do Siebie , zerwij ze mnie te ozdoby , przyciśnij tak abym poczuła jak mocno nasze skóry się stykają. Wsuń dłoń w moje włosy , zaciskając w pięść przysuń do swojej twarzy.Spójrz głęboko w oczy niech zniknie wszystko wokoło , niech straci swój obraz ,zleje się w czerń. Nie analizuj , nie myśl nad jutrem.. niech czas się dla nas zatrzyma. Nawilż moje usta , kosztuj każdy centymetr mojego ciała, odkrywaj mnie , kochaj. Chodź.. zatracimy się,bierz co Ci daje , zabierz oddech razem z myślami. Zakochaj się w tej okoliczności. Chodź..przez chwile chce poczuć,że należymy do Siebie."

Gdy mam chwilę zwątpienia... teksty

forever-you dodano: 7 stycznia 2017

Gdy mam chwilę zwątpienia zastanawiam się czy żałujesz? Czy nie myślisz że gdy by nie ja było by Ci łatwiej? Mamy skomplikowany związek bo ostatnio więcej cierpimy niż jesteśmy szczęśliwi. Byłeś że mną wogule szczęśliwy? Dlaczego to jest takie trudne? Zasnąłam wczoraj bardzo szybko że zmęczenia i bezradności :(

Kolejny dzień  znów wyglądam przez... teksty

forever-you dodano: 7 stycznia 2017

Kolejny dzień, znów wyglądam przez okno, popijając kawę która wogule nie ma smaku. Wiem że cię nie zobaczę bo jest zimno,śnieżnie, i nie będziesz tam siedział i czekał na to jak napisze " przyjdź". A mimo to wyglądam, nie wiem dlaczego tak już porostu. Niektóre przyzwyczajenia zostały..

Cz2. Nawet te najgorsze decyzję.... teksty

forever-you dodano: 5 stycznia 2017

Cz2. Nawet te najgorsze decyzję. Jesteś dla mnie ważny i zawsze będziesz. Twoje szczęście jest dla mnie ważne tak samo jak moje dla ciebie, zawsze możesz na mnie liczyć jeżeli będę mogła Ci pomóc albo doradzić zrobię to bez zastanowienia. Możesz się wyżalac chociaż nie wiem czy cie pociesze bo nie jestem dobra w te klocki, możesz pytać o wszystko dobrze wiesz o tym. Tak naprawdę mam nadzieję że te nasze wspólne marzenia, fantazje jeszcze spełnimy, bo nasz czas się nie skończył, nadal w tym trwamy, a kiedy się zakończy decyzja należy w większej mierze do ciebie. Ale pamiętaj jeżeli podejmiesz decyzję że to koniec powiedz mi to tylko prosto w oczy. Kc to wszystko co chciałam Ci powiedzieć. Dobranoc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV