głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Czas jest najgorszy bo nie da się go zatrzymać ani cofnąć. Też pamiętam wszystko i wspominam. A to że się nie widzimy to sam wiesz dlaczego nie ma kiedy i mam n

forever-you

forever-you.moblo.pl
Czas jest najgorszy bo nie da się go zatrzymać ani cofnąć. Też pamiętam wszystko i wspominam. A to że się nie widzimy to sam wiesz dlaczego nie ma kiedy i mam nadziej
Czas jest najgorszy bo nie da się go... teksty

forever-you dodano: 28 grudnia 2016

Czas jest najgorszy bo nie da się go zatrzymać ani cofnąć. Też pamiętam wszystko i wspominam. A to że się nie widzimy to sam wiesz dlaczego, nie ma kiedy i mam nadzieję że to rozumiesz.

Wiem że nie możesz być przy mnie... teksty

forever-you dodano: 28 grudnia 2016

Wiem że nie możesz być przy mnie, ale wiem że gdzieś tam o mnie myślisz. Nie wiem nawet jak ci minęły święta. Nic nie wiem ta cisza ta bezradność boli. Pamiętasz jeszcze te chwili gdzie byliśmy.. sami? Chciałabym się cofnąć w czasie i przeżyć to jeszcze raz.

Znam cie trochę i uważam że masz... teksty

forever-you dodano: 27 grudnia 2016

Znam cie trochę i uważam że masz dobre serce, więc dlaczego uważasz że jesteś skureielem i dla pieniędzy zrobisz wszystko? Wiesz co pieniądze nie są w życiu najważniejsze dobrze o tym wiesz.

Czasami chciałabym byc zimna suką... teksty

forever-you dodano: 27 grudnia 2016

Czasami chciałabym byc zimna suką bez uczuć. Wolałabym nie martwić się i nic o nikogo i nie myśleć tyle. Mieć wszystko w dupie, ale dobrze wiesz ze taka nie jestem. Za bardzo się wszystkim martwię.

Zaglądam tu z nadzieją że coś... teksty

forever-you dodano: 25 grudnia 2016

Zaglądam tu z nadzieją że coś napiszesz. Sama nic nie pisze bo nie wiem co. Jest mi ciężko. Jest taka chwila że udaje ze jest dobrze a za moment się rozsypuje na kawałki. Przychodzi chwila że chce być sama i zebrać myśli. A za moment boję się być sama z tym wszystkim. Myślę o tobie, bo wiem ze gdybyś mógł to byś mi w jakiś sposób pomógł.

Wstałam rano pomyślałam  dziś... teksty

forever-you dodano: 22 grudnia 2016

Wstałam rano pomyślałam "dziś będzie ten dzień gdzie nie uronię żadnej łzy", teraz wiem ze te słowa nie miały sensu.

Nie zostawiaj mnie bo moje życie... teksty

forever-you dodano: 22 grudnia 2016

Nie zostawiaj mnie bo moje życie straci sens. Nie chce zostać sama z tym wszystkim. Nie chce żyć bez ciebie. Przynajmniej teraz, przez jakiś czas bądź że mną, wiem że kiedyś odejdziesz ale chcę żeby to było w bardzo dalekiej przyszłości a nie teraźniejszości. Najlepiej jakby to nie nastąpiło nigdy.

Jak będziesz pijany to Powiedz mi... teksty

forever-you dodano: 22 grudnia 2016

Jak będziesz pijany to Powiedz mi proszę, co myślisz chociaż raz. Wykrzycz mi głośno, wszystko co byś chciał. Powiedz gdzie jesteś, czy tak będziemy trwać, osobno już dawno, choć razem cały czas.- Na zawsze :*

Brakuje mi magicznej różdzki  chce... teksty

forever-you dodano: 22 grudnia 2016

Brakuje mi magicznej różdzki, chce ją dostać na świata pod choinkę. Też cię kocham a z każdym dniem uświadamiam to sobie bardziej i zastanawiam się co ja robię że swoim życiem. Czy całe życie będę żyła w kłamstwie i nieszczęściu. Dobra już koniec smętow bo pierwsza łezka poleciała ;(

Jedna godzina kurwa. Tylko jedna... teksty

forever-you dodano: 22 grudnia 2016

Jedna godzina kurwa. Tylko jedna godzina z tobą jest mi potrzebna bym odzyskała chociaż wiare w szczęście, w miłość. :*

Znów wieczór i znów odczuwam brak... teksty

forever-you dodano: 22 grudnia 2016

Znów wieczór i znów odczuwam brak ciebie. Brakuje mi twojego uśmiechu takiego jak gdy byłeś u mnie i śpiewałes jakąś piosenkę. Byłeś naprawdę uśmiechnięty, tak szczerze uśmiechnięty, teraz nie wiem jak jest ho cie nie widzę. Brakuje mi twojego zapachu, tego który daje mi poczucie bezpieczeństwa. Brakuje mi twojego dotyku, przytulania, całowania i twojej niby niepewności a tak naprawdę twojej stanowczości w niektórych sytuacjach.

Ostatnio same smutne sytuacjie w nas... teksty

forever-you dodano: 22 grudnia 2016

Ostatnio same smutne sytuacjie w nas siedzą, same przykrości za dużo żalu w nas. Musimy zacisnąć zęby i dać radę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV