głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Tęsknię bywają lepsze dni i gorsze nie mogę doczekać się spotkania. Cisza tęsknię nie wiem co napisać nie wiem co u ciebie może wydarzyło się coś co cię uszczęś

forever-you

forever-you.moblo.pl
Tęsknię bywają lepsze dni i gorsze nie mogę doczekać się spotkania.
Tęsknię  bywają lepsze dni i... teksty

forever-you dodano: 9 luty 2017

Tęsknię, bywają lepsze dni i gorsze,nie mogę doczekać się spotkania.;*

Cisza  tęsknię  nie wiem co... teksty

forever-you dodano: 9 luty 2017

Cisza, tęsknię, nie wiem co napisać, nie wiem co u ciebie, może wydarzyło się coś co cię uszczęśliwilo albo coś co rozjebalo cie na maksa? Myślisz wogule o mnie jeszcze? Parę dni w ciszy a czuję jak by minęły wieki, chce się zobaczyć, pieprzyc wszystko cały ten świat chce ciebie!

Każde wspomnienie to zapach i... teksty

forever-you dodano: 1 luty 2017

Każde wspomnienie to zapach i piosenka :*

Patrzył na nią ukradkiem jej widok... teksty

forever-you dodano: 30 stycznia 2017

Patrzył na nią ukradkiem jej widok budził w nim pożądanie i poczucie odpowiedzialności, chciałby aby była jego, tylko jego, na zawsze, na już, na teraz, chciał jej takiej naiwnej, dziecinnej, z roziskrzonymi niebieskimi oczkami, z poobdrapywanymi kolanami i uśmiechem, chciał ją trzymać za rękę, obserwować z nią niebo, chodzić na długie spacery, dotykać, całować, przytulać, zasypiać i budzić się z nią. Jednak o wiele bardziej pragnął by była szczęśliwa...:**

Inne rzeczy ciekawe jakie? Nie... teksty

forever-you dodano: 27 stycznia 2017

Inne rzeczy ciekawe jakie? Nie pomyślałam nigdy że zwracasz uwagę na takie szczegóły. Mam tyle myśli i scen że ciężko mi się skupić.

Wiem  niektórych rzeczy sytuacji nie... teksty

forever-you dodano: 26 stycznia 2017

Wiem, niektórych rzeczy sytuacji nie unikniemy w przyszlisci, pamiętam obietnice i wiem że ona też kiedyś minie taka kolej rzeczy, ale chcę żebyś mi obiecal że jak np zadzwonię o pierwszej w nocy to odbierzesz i wysłuchasz, jak będę płakać to Otrzesz mi łzy, że zawsze będę mogła na ciebie liczyć, że gdzieś pomimo że będziesz w związku, nie zapomnisz o mnie.

Pierwszy raz w życiu jestem... teksty

forever-you dodano: 26 stycznia 2017

Pierwszy raz w życiu jestem pogubiona, aż tak pogubiona że nie wiem co robić, jak poukładać nie które sprawy. Nie ma odpowiedzi na niektóre pytania. Co dalej będzie to nie wiem. Chciałabym żeby było tak jak jest ale wiem że to nie przetrwa długo. Ze prędzej czy później coś się spiepszy.Boje się że kiedyś nadejdzie koniec, nasz koniec. I zostanę sama z tym wszystkim. Obiecaj że nie odejdziesz.

A  ja akurat bym chciała żeby mój... teksty

forever-you dodano: 26 stycznia 2017

A ja akurat bym chciała żeby mój sen się spełnił:-)

Myślę o tobie  właściwie to cały... teksty

forever-you dodano: 26 stycznia 2017

Myślę o tobie, właściwie to cały czas myślę, nie wiedziałam że aż mnie tak weźmie, że jeszcze się zakocham. Jestem zagubiona w tym wszystkim, już nie wiem co robić, co jest dobre a co złe, co robić żeby nie spiepszyć swojego życia a jednocześnie być szczęśliwa z tobą. Brakuje mi ciebie. Tęsknię cholernie tęsknię.

Mam w głowie nadmiar myśli... teksty

forever-you dodano: 26 stycznia 2017

Mam w głowie nadmiar myśli, których nie umiem uporządkować i w żaden sposób wyrzucić, co nie daje mi spać. Co nie pozwala się skupić, bo nie dają nawet minuty spokoju:).

Nie traci czasu na wyrzuty sumienia... teksty

forever-you dodano: 26 stycznia 2017

Nie traci czasu na wyrzuty sumienia, poczucie że robisz źle, itd. Jesteśmy świadomi swych czynów, dorosłymi ludźmi, i to co robimy za zamkniętymi drzwiami podczas kolejnego spotkania jest wyłącznie nasza sprawą. Musisz uwolnić umysł i słuchać swojego ciała, swoich potrzeb :*

'Gdy zobaczysz w jej oczach łzy  nie... teksty

forever-you dodano: 26 stycznia 2017

'Gdy zobaczysz w jej oczach łzy, nie pytaj się dlaczego. I tak Cię okłamie. Ale bądz przy niej i oboje milczcie, dla niej cisza to lekarstwo. Nigdy nie pytaj co się stało. I tak Ci nie powie prawdy. Bo ona jest inna. Ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból. Chce go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać. Za bardzo ją to boli. Zapisuje to tylko w swoich myślach. Wszyscy mają ją za szczęśliwą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona się śmieje, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb jej oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje, i jaka naprawdę jest,'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV