głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Mówili o niej zwyczajna dziewczyna o ładnych oczach. Nie mylili się w kwestii oczu były piękne ale to jej spojrzenia potrafiły skraść całe twoje skupienie spoko

forever-you

forever-you.moblo.pl
Mówili o niej zwyczajna dziewczyna o ładnych oczach. Nie mylili się w kwestii oczu były piękne ale to jej spojrzenia potrafiły skraść całe twoje skupienie spokojny
Mówili o niej  zwyczajna dziewczyna... teksty

forever-you dodano: 18 stycznia 2017

Mówili o niej "zwyczajna dziewczyna o ładnych oczach." Nie mylili się w kwestii oczu, były piękne, ale to jej spojrzenia potrafiły skraść całe twoje skupienie, spokojny rytm serca, twoje myśli, twoje sny. Skradała cię kawałek po kawałeczku swoimi zręcznymi spojrzeniami, aż cały zapragnąłeś być tylko jej. Ta dziewczyna nie mogła być zwyczajna, ta dziewczyna była nadzwyczajna.

Urodziłeś się  żyjesz i kiedyś... teksty

forever-you dodano: 17 stycznia 2017

Urodziłeś się, żyjesz i kiedyś przyjdzie ci umierać: żyj i rób to, co sprawia ci radość, nie żałuj niczego co powoduje, że jesteś autentyczny, nie obawiaj sie kochać głośno, szanuj ludzi, doceniaj bliskich i przyjaciół, śmiej się i płacz, czasem z sensem, a czasem niedorzecznie. Wyrażaj swobodnie myśli, nie kryj emocji, nie krzywdź świadomie. To twoje życie, twoje wybory, sukcesy i porażki. Upadłeś, nie leż zbyt długo, jesteś człowiekiem i żyj jak człowiek, rzadziej pochylony, częściej wyprostowany. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, bo inaczej nie czujesz, że żyjesz, bo inaczej powoli konasz każdego dnia, marząc, aby ponownie się narodzić, a to nie nastąpi. Przyjmuj od życia lekcje, wyciągaj wnioski i sięgaj po to, co najlepsze, dziękuj ciepłem, pokorą, szacunkiem i sercem. Walcz teraz o szczęście, nie gdy okazja bezpowrotnie ci zwiędnie. I pamiętaj, nie urodziłeś się, aby żyć bezbłednie.

Przypadki nie istnieją  wszystkie... teksty

forever-you dodano: 17 stycznia 2017

Przypadki nie istnieją, wszystkie rzeczy które się zdarzają, zdarzają się w jakimś celu! Czas zrealizować swój kolejny cel :*

Powiedziałam ci kiedyś że decyzja... teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

Powiedziałam ci kiedyś że decyzja musi być nasza wspólna a po za tym na żywo a nie przez tele, chociaż mam nadzieję że to się nigdy nie stanie.:-). Skoro się wystraszyles to musi Ci troszkę zależeć :-) tak wiem że bardzo Ci zależy,mi też guptasie.

Miałam dziś dużo czasu żeby... teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

Miałam dziś dużo czasu żeby przemyśleć parę spraw, i doszłam do paru wniosków, przemyslałam tyle historii ale i tak ich pewnie nie przeżyjemy i nie zrealizujemy.

Pragnę rzeczy zakazanych :  teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

Pragnę rzeczy zakazanych :*

  w snach jesteśmy na tyle odważni... teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

" w snach jesteśmy na tyle odważni by przekroczyć wszystkie granice"

gdy nie widujemy się długo  umawiam... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

gdy nie widujemy się długo umawiam się z tobą we śnie tam jest jak być powinno tam zawsze jesteś mogę cię wyśnić tak jak chcę i gdzie chcę nie różni się to wcale od prawdy bo czuję, że naprawdę tam jesteś więc gdy nie mogę usnąć przy tobie ty zwyczajnie zasypiasz w mojej głowie.

Znów znajduje się w tym samym... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Znów znajduje się w tym samym punkcie co zawsze o tej porze, leżę i rozmyślam o tobie. Ty chociaż masz moje perfumy a ja muszę szukać w pamięci twojego zapachu.

Ty nie masz czasu się spotkać  ja... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Ty nie masz czasu się spotkać, ja znów nie wiem czy Ci wierzyć, choć nie znam Twoich intencji, czuję się zmieszany, to czuję radość i ulgę, kiedy rozmawiamy, znów nie śpię, bo z Tobą piszę, jak nie pisze to też nie śpię, bo albo o Tobie myślę, albo widzę Ciebie we śnie, wiem, że się stęskniłaś, ja też się stęskniłem jak Ty, i dalej chyba tęsknię, kiedy nie gadamy dwa dni, może powinienem przerwać ten wątek, mam olać tęsknotę, czy olać rozsądek...

Wiem  że leżysz zapłakana  kiedy... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Wiem, że leżysz zapłakana, kiedy piszesz sms-y I dobija mnie świadomość, że nie mogę Cię pocieszyć Bo ciągle mi zależy, chciałbym móc Ci teraz pomóc Wiem, że Ty nie możesz gadać, i chcesz żebym wszedł do domu. Wyjrzyj przez okno, zobacz czy tam jeszcze jestem Może zobaczysz butem zrobione na śniegu serce Popatrz sobie na nie, to jak moich uczuć kalka, Może będzie jeszcze całe, bo moje jest już w kawałkach.

Wspominam ten moment  nasze spotkanie... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Wspominam ten moment, nasze spotkanie pierwsze Już wtedy obiecałem sobie, że tego nie spieprzę I może to bardzo głupie, albo chociaż trochę śmieszne Ale dalej chyba łudzę się, że coś z tego będzie Choć nie znaliśmy się długo, byłaś bliską mi osobą Przez ten okres, nie widziałem świata poza Tobą I dalej go nie widzę, nie wiem jak sobie poradzę. Znasz ten ból, kiedy uczucia biorą nad Tobą władzę? Mogłaś być tą jedyną, byłaś moim ideałem A najgorsze w tym wszystkim, jest to, że jesteś nim dalej Każdy Twój ból czułem na sobie, kiedy Cię pocieszałem I mogłem go czuć podwójnie, żebyś Ty nie czuła wcale Choć po mału przeczuwałem, że im będę lepszy i bardziej idealny, tym prędzej coś się spieprzy Dziś stoję pod Twoim domem, czuję złych emocji fale I patrzę na próg drzwi, w których ostatnio Cię całowałem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV