głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Tak myślę że pochłonął cie chyba nadmiar obowiązków w pracy rozumiem to doskonałe. Ale w tym zabieganym świecie mam nadzieję że myślisz chociaż troszkę o mnie.

forever-you

forever-you.moblo.pl
Tak myślę że pochłonął cie chyba nadmiar obowiązków w pracy rozumiem to doskonałe. Ale w tym zabieganym świecie mam nadzieję że myślisz chociaż troszkę o mnie. Będę cze
Tak myślę że pochłonął cie... teksty

forever-you dodano: 14 marca 2017

Tak myślę że pochłonął cie chyba nadmiar obowiązków w pracy, rozumiem to doskonałe. Ale w tym zabieganym świecie mam nadzieję że myślisz chociaż troszkę o mnie. Będę czekać ile będzie trzeba na kolejny wpis,na odpowiedzi, na pytania na co kolwiek.:*

Zastanawiam się co robisz  jak... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Zastanawiam się co robisz, jak minął dzień. Odpowiesz na wcześniejsze pytania Tylko proszę szczerze.

Dawno nie płakałam  nie miałam... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Dawno nie płakałam, nie miałam może powodu albo swoje już wyplakalam. Przypomniała mi się jedna piosenka która przywrocila wszystkie uczucia, brakuje mi ciebie. Dawno nie miałam takiego doła nie wiem co się dzieje ze mną, nie pomyślałabym jeszcze rok temu że że tyle przejdę, że jedna osoba tak zawróci mi w głowie. Minęło tyle czasu a ja wiem ze to nie tylko zauroczenie. Nie umiem się odkochac. Nie da się.

Nie spiepszyłam ci życia? Może... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Nie spiepszyłam ci życia? Może omieło cie coś przeze mnie? Nie żałujęsz? Nie wolałbys żeby to wszystko co się wydarzyło było z kimś innym a nie ze mną? Wiesz ze pierwsza miłość taka prawdziwa zostaje w sercu na zawsze? Mimo wszystko nie masz do mnie żalu że nie dałam ci przeżyć tych sytuacji, chwil z kimś innym? Złapałam doła że w jakiś sposób skomplikowalam ci życie. Ja niczego nie żałuję a nawet liczę na więcej, chwil, rozmów ale wiesz ze to trudne. Kc.

 znów nie śpię bo z tobą pisze... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

"znów nie śpię bo z tobą pisze, jak nie pisze to też nie śpię bo albo o tobie myślę albo widzę ciebie we śnie. Wiem że się stęskniłas, ja też się stęskniłem jak ty i dalej chyba tęsknię kiedy nie gadamy dwa dni."

Dziękuję za   dzień dobry   jak... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Dziękuję za " dzień dobry " jak przeczytałam w weekend od razu miałam lepszy humor. Cały czas myślałam o tobie o tym wszystkim i brakuje mi wszystkiego. Mam nadzieję że też choć przez moment o mnie myślałeś.

Wydaje mi się że chyba byśmy się... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Wydaje mi się że chyba byśmy się dogadali w każdej sytuacji. Chodzi mi o te podpunkty powyżej 10.

Cały weekend myślałam nad tym co... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Cały weekend myślałam nad tym co powiedziałeś, wychodzi na to że widziałeś mnie już prawie w każdej sytuacji. Nie chciałam żebyś mnie widział akurat w tej konkretnej wiem że mam dziwne upodobania i nie wiem tak naprawdę co teraz o tym myślisz, nigdy nie rozmawialiśmy chyba o tym co lubimy. Wiesz o co ki chodzi porostu krótko mówiąc nie lubię nudy w żadnej dziedzinie i nie pomyślałam nigdy że tak na serio to zobaczysz teraz jest mi trochę głupio.

 Przykłada dłonie do mojej szyi  a... teksty

forever-you dodano: 12 marca 2017

"Przykłada dłonie do mojej szyi, a potem zagłębia palce w moich włosach. Jesteśmy tak blisko siebie, że wydaje mi się, że stworzyliśmy swój własny świat, z którego nic nie może wydostać się na zewnątrz".

Usiądzmy włączmy muzykę... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Usiądzmy włączmy muzykę, zatańczmy,napijmy się wina, pogadajmy o zwykłych rzeczach, pośmiejmy się z głupot, potrzymajmy za ręce. A potem rozbierzmy się wzrokiem, wypijmy więcej wina i bez zahamowań zacznijmy spełniać nasze marzenia. Na drugi dzień obudźmy się razem w łóżku żebyśmy wiedzieli że to nie sen. Spotkajmy się w snach, w nocnych pejzażach namiętności. Dobranoc.

Jeśli miałabym wyrazić tylko... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jeśli miałabym wyrazić tylko jednym zdaniem to kim On dla mnie jest, zdecydowanie powiedziałabym, że najtrudniejszą, ale zarazem najpiękniejszą - miłością i przygodą mojego życia.

Jedyne czego od ciebie oczekuję to... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jedyne czego od ciebie oczekuję to prawdy nawet najhirszej, bo jeżeli wkradnie się kłamstwo to już zaczyna się nieczysta gra. Wiem coś o tym, każdy błąd można wybaczyć, zrozumieć ale nie ma nic gorszego niż brnąć w kłamstwa. Nawet jeśli mnie zdradzisz, przekroczysz granice powiedz mi to ja naprawdę jestem w stanie dużo zrozumiec, i wybaczyć. Kc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV