głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Przykłada dłonie do mojej szyi a potem zagłębia palce w moich włosach. Jesteśmy tak blisko siebie że wydaje mi się że stworzyliśmy swój własny świat z którego

forever-you

forever-you.moblo.pl
Przykłada dłonie do mojej szyi a potem zagłębia palce w moich włosach. Jesteśmy tak blisko siebie że wydaje mi się że stworzyliśmy swój własny świat z którego nic
 Przykłada dłonie do mojej szyi  a... teksty

forever-you dodano: 12 marca 2017

"Przykłada dłonie do mojej szyi, a potem zagłębia palce w moich włosach. Jesteśmy tak blisko siebie, że wydaje mi się, że stworzyliśmy swój własny świat, z którego nic nie może wydostać się na zewnątrz".

Usiądzmy włączmy muzykę... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Usiądzmy włączmy muzykę, zatańczmy,napijmy się wina, pogadajmy o zwykłych rzeczach, pośmiejmy się z głupot, potrzymajmy za ręce. A potem rozbierzmy się wzrokiem, wypijmy więcej wina i bez zahamowań zacznijmy spełniać nasze marzenia. Na drugi dzień obudźmy się razem w łóżku żebyśmy wiedzieli że to nie sen. Spotkajmy się w snach, w nocnych pejzażach namiętności. Dobranoc.

Jeśli miałabym wyrazić tylko... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jeśli miałabym wyrazić tylko jednym zdaniem to kim On dla mnie jest, zdecydowanie powiedziałabym, że najtrudniejszą, ale zarazem najpiękniejszą - miłością i przygodą mojego życia.

Jedyne czego od ciebie oczekuję to... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jedyne czego od ciebie oczekuję to prawdy nawet najhirszej, bo jeżeli wkradnie się kłamstwo to już zaczyna się nieczysta gra. Wiem coś o tym, każdy błąd można wybaczyć, zrozumieć ale nie ma nic gorszego niż brnąć w kłamstwa. Nawet jeśli mnie zdradzisz, przekroczysz granice powiedz mi to ja naprawdę jestem w stanie dużo zrozumiec, i wybaczyć. Kc.

Ta miłość nasza miłość nie... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Ta miłość,nasza miłość nie będzie trwać wiecznie,nic nie trwa wiecznie,zostanie w sercu na zawsze, zostawi ślad na wieki. Nie pozbieramy się łatwo, zawsze w nas to będzie siedzieć nawet na 10 lat gdy usiądziemy i będziemy to wspominać, zacisniemy zęby, bo miłość która jest przypadkowa jest najprawdziwsza. Nikt nas do tego nie zmuszał przyszła sama niespodziewanie. Jedyne co to będziemy mogli wspominać z uśmiechem na twarzy że warto mimo wszystko było nie rezygnować i próbować. To z nim mogę szukać miejsc gdzie urywa się oddech :* jesteśmy dla siebie ważni i mimo upływu czasu, wydaje mi się że zawsze tak będzie. A jedyne czego będziemy żałować to rzeczy których nie zrobiliśmy. Więc trzeba żyć teraźniejszością a przynajmniej próbować tak żyć.

 On jest od spełnienia snów  teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

"On jest od spełnienia snów"

Jesteś taka osoba która wiem że... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jesteś taka osoba która wiem że nie ściemnia, mówi to co myśli, jesteś sobą albo nawet jak wyskoczysz z jakimś głupim tekstem to wiesz że się nie obraże. Mogę pogadać z tobą na każdy temat, i nawet mogę z tobą pomilczec jak nie wiem co powiedzieć.Lubię to w tobie, ta spontaniczność,pomysłowość. Dziękuję że się mogłam cie zobaczyć, naprawdę znaczy to dla mnie dużo. Wiem że się poświęcasz w jakiś sposób i wiem że ci zależy.

 Nie jestem okropna  po prostu jestem... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

"Nie jestem okropna, po prostu jestem trudniejsza do kochania."

Jest taka chwila  kiedy cisza znaczy... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jest taka chwila, kiedy cisza znaczy więcej niż pasjonująca rozmowa. Jest taki moment, gdy świadomość istnienia pewnej osoby jest ważniejsza od obecności innej...Istniejesz taka Ty, która znaczysz więcej niż wszystko. - Michał Kellen

W mroczne dni otulam się do snu... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

W mroczne dni otulam się do snu ciepłem Twojej duszy. Świadomość, że "gdzieś tam" jesteś unosi kąciki ust, kiedy łzy zalewają szare oczodoły. "Gdzieś tam" mi wystarczy. To znacznie więcej niż wszyscy inni "tu" .

Jednym spojrzeniem dosłownie jedna... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jednym spojrzeniem dosłownie jedna sekundę potrafi mnie uszczęśliwić ale również jednym słowem potrafi rozjebac mi system.

Zrób pierwszy krok. I nie bój się... teksty

forever-you dodano: 9 marca 2017

Zrób pierwszy krok. I nie bój się zrobić następnego. Za kilka lat nie wybaczysz sobie, że kiedyś zabrakło Ci odwagi. - FB- Oczami Mężczyzny

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV