głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Jestem osobą która za wszelką cenę chce wszystkim udowodnić że jestem twardą bez uczuciową osobą po której wszystko spływa jak po kaczce że mam w dupie zdanie i

forever-you

forever-you.moblo.pl
Jestem osobą która za wszelką cenę chce wszystkim udowodnić że jestem twardą bez uczuciową osobą po której wszystko spływa jak po kaczce że mam w dupie zdanie innych
Jestem osobą która za wszelką... teksty

forever-you dodano: 20 grudnia 2016

Jestem osobą która za wszelką cenę chce wszystkim udowodnić że jestem twardą bez uczuciową osobą po której wszystko spływa jak po kaczce, że mam w dupie zdanie innych i że nic nie jest w stanie mnie złamać. Żyje własnym życiem i jebie mnie los innych ludzi. A tak naprawdę jestem osobą która bardziej niż ktokolwiek kogo znam, bierze wszystko na serio, martwię się bardziej o innych niż o samą siebie. Uśmiecham się tylko po to by się nie rozpłakać, wszystko duszę w sobie. Mam swój świat gdzie są wszystkie moje problemy, życia swojego nie mam bo żyje tylko dlatego ze inni chcą żebym żyła. Jedna osoba wie jak jest naprawdę, że budząc się rano walczę sama ze sobą, że światem tylko dlatego żeby przetrwać następny dzień.

Są takie miejsca o których nie wie... teksty

forever-you dodano: 20 grudnia 2016

Są takie miejsca o których nie wie nikt ;*

Bez namysłu bez słowa  Po prostu... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Bez namysłu, bez słowa, Po prostu weź mnie poprowadź, Do póki istniejesz oddaje się Tobie, Do póki istniejesz w mojej głowie. Jestem na tak Żyje się raz Teraz wiem jak... Wiruje świat Póki co chodź i daj mi tę noc..

Dzisiaj jest ten dzień nie nie... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Dzisiaj jest ten dzień, nie, nie, dzisiaj -codziennie jest ten dzień gdzie rozwala mnie na kawałki. Wiem ze gdzieś jesteś ze myślisz i że tęsknisz. Ze żyjesz dla mnie ze mnie kochasz, ja to wszystko kurwa wiem. Ale tęsknię i mnie to wkurwia że jesteś daleko.

Jest mi ciężko nie jest łatwo... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Jest mi ciężko, nie jest łatwo, przecież właśnie po to piszę, tu wyrażam swe uczucia, tu wyrażam swe odbicie. Gdy patrzyłam w moje lustro pękło i się rozsypało Siedem lat głupiego pecha, już za późno - tak się stało. Pierdolę to całe życie, pierdolę moje łzy, Jeśli szukasz we mnie szczęścia, nie znajdziesz tego i ty. Przestań pierdolić teorie, że mam ciągle dawać radę.

Nie mówcie że nic nie umiem bo... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Nie mówcie, że nic nie umiem, bo nie mówię wam wszystkiego co chcecie, Wolę żyć własnym marzeniem, własnym życiem, i we własnym świecie. Nie chcę prosić was o pomoc, wolę radzić sobie sama, bo gdy raz prosiłam o coś usłyszałam: weź spierdalaj. Teraz trzymam fason jakoś, choć nie łatwo żyć samemu;(

Nie wierzę kurwa nie to nie dzieje... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Nie wierzę, kurwa nie, to nie dzieje się naprawdę Za jaką karę, dlaczego cierpi człowiek? Przecież nikt nie prosił się na ten świat, dlaczego, powiedz? Gdzie w tym sens jest i cel? Gdzie rozwiązania mam szukać? Się wkurwiam, mało tego, to Ty jedyny chcesz tego słuchać. To jest chore, niestety tak jest często u mnie ;(

Już nie mam pomysłu co na stres... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Już nie mam pomysłu, co na stres będzie lekiem Jak nie wiersze i on, to co, oprócz tabletek? A przecież nie chcę tak żyć , przecież już wiem jak to boli gdy wkoło wszystko się pierdoli.

Kochanie czasem źle ci jest i smuci... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Kochanie czasem źle ci jest i smuci się człowiek Nie kryj łez przede mną, które płyną z pod powiek Odstaw na bok wszystko to co wkurza na co dzień Przytul się mocno, płacz, smutkiem się podziel..

Chce Wiedzieć że to życie a nie... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Chce Wiedzieć że to życie, a nie historie z bajek. Mieć pewność że to nie sen, że kochamy się nawzajem Że najważniejsze jest to, co jest między nami Nie zniszczą tego słowa, ani żaden dynamit Chcę czuć twój zapach, gdy się kładę do spania I martwic się o ciebie, gdy zostaje sama Chcę tęsknić za tobą gdy jesteśmy osobno..

Podejdź bliżej tu i teraz chwyć... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Podejdź bliżej tu i teraz, chwyć mnie za ręce Niech będzie pięknie, ogarnijmy ten bałagan Poczuj się bezpiecznie i pewnie - kochaj błagam.

Wracasz do domu i patrzysz jak lampki... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Wracasz do domu i patrzysz jak lampki na choince zaczynają się dziwnie rozmazywac.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV