głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you I właśnie jest ten moment kiedy idziesz ulica i jest ci wszystko jedno czy pierdolnie cie auto czy nie. Święta to czas który spędzasz z najbliższymi. To dlaczeg

forever-you

forever-you.moblo.pl
I właśnie jest ten moment kiedy idziesz ulica i jest ci wszystko jedno czy pierdolnie cie auto czy nie.
I  właśnie jest ten moment kiedy... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

I właśnie jest ten moment kiedy idziesz ulica i jest ci wszystko jedno czy pierdolnie cie auto czy nie.

Święta to czas który spędzasz z... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Święta to czas który spędzasz z najbliższymi. To dlaczego nasze święta spędzamy osobno. Co chce na gwiazdkę - maskę która postawi mur między tym co widzą inni a tym co ja czuję. Maskę która z zewnątrz zmieni smutek w uśmiech i nikt nie pozna że w środku rozwala mnie na kawałki.

Cały mój strach polega na tym że... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Cały mój strach polega na tym że boję się że pewnego dnia powiesz ze to koniec. Ze zakochasz się jak nigdy dotąd i będziesz szczęśliwy. Ze to ja z tego związku wyjdę z blizna na sercu. Bo moje uczucie do ciebie będzie tą moją ostatnia miłością :( wiem że kiedyś tak będzie bo życie toczy się dalej. Dlatego trzeba żyć teraźniejszośćia i nie myśleć co przyniesie jutrzejszy dzień.

Budzisz się  myslisz o nim   pijesz... teksty

forever-you dodano: 19 grudnia 2016

Budzisz się, myslisz o nim , pijesz kawę, zastanawiasz się nad wczorajszymi wiadomościami co można zmienić żeby było lepiej, machasz ręką bo nic nie wymyśliłaś i myślisz będzie dobrze. Jak nigdy masz dobre nastawienie na dzień, a przynajmniej tak Ci się wydaje bo za około dwie godziny złapiesz doła bo znów stoisz w miejscu i nic nie wiesz. Żadnego znaku ani nic. Włączasz muzykę oczywiście ta którą bardziej zdołuje a gdy poleci pierwsza łza - mówisz stop. Zmieniasz kanał na jakiś disco polo, trafisz na piosenkae która w jakimś stopniu ci przypomina jedna z sytuacji gdzie byliście sami, uśmiechasz się do siebie, dalej popijając kawę. Mijają następne godziny idziesz w wir pracy, gdzie znów jesteś szczęśliwa bo sobie coś przypomniałas, po czym znów masz doła bo tęsknisz a myśli i wspomnienia nie zastąpią ci tej osoby. I tak dotrzesz do wieczora. Położysz się będziesz analizować wszystko od początku każda sekundę po sekundzie, i tak rozmazona pójdziesz spać. Znasz to?Ja mam tak codziennie

Jeżeli byłaby to przelotna... teksty

forever-you dodano: 18 grudnia 2016

Jeżeli byłaby to przelotna znajomość to uwierz mi ze juz by się zakończyła. A co powiedziałabym ci gdybym ostatni raz z tobą rozmawiała? Powiedziałabym że cię kocham i że spotkamy się na tamtym świecie, szybciej niż myślisz ;* dobranoc.

Następna rzecz to  to że mówię ci... teksty

forever-you dodano: 18 grudnia 2016

Następna rzecz to, to że mówię ci po wypiciu paru kieliszkach wina ze gdybyś był przy mnie w tej chwili to nie miałabym żadnych granic i nie mówię tego tylko dlatego że wypiłam ale dlatego że tak czuję. Piszę Ci że kocha się każdego w inny sposób dlatego że daje ci do zrozumienia że cię kocham. Jeżeli bym nic nie czuła to pozwoliłabym na, zresztą wiesz, czy ryzykowalabym tyle? Myślałam że jesteś pewny moich uczuć ale czasem widzę że masz wątpliwości. Nie wiem jak ci udowodnić moja miłość takie rzeczy się poprostu czuje. Jesteś pierwszą myślą po przebudzeniu, i ostatnia kiedy idę spać, cały dzień myślę o tobie. Mam nadzieję że nie masz wątpliwości już żadnych. ;*

Cały dzień nie dałam znaku życia... teksty

forever-you dodano: 18 grudnia 2016

Cały dzień nie dałam znaku życia dlatego że byłam wkurzona na ciebie. Miałam dużo czasu na to żeby przemyśleć parę rzeczy. Gdy rano przeczytałam wpisy to mnie zszokowalo,myślałam że temat tamtego świata mamy już za sobą! Jak mogłeś tak pisać a tym bardziej pomyśleć! Nie będę ukrywać rozkleiło mnie to, wiem że nam ciężko ale nawet w najgorszych chwilach zabraniam ci tak myśleć!

Zadając trudne pytania  spodziewaj... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Zadając trudne pytania, spodziewaj się trudnej odpowiedzi. Czy mnie kochasz, czy można kochać dwie albo trzy osoby jednocześnie ? Można bo inaczej się kocha każdego człowieka bo każdy jest inny. Inaczej kochamy rodziców, inaczej rodzeństwo,rodzinę a jeszcze innym uczuciem dażymy dziewczynę/chłopaka. Każda miłość jest inna bo każda relacja,więź jest inna. Kazdego kochamy na inny sposób. Ale każdy jest dla nas ważny - bo każda miłość,i każde uczucie jest dla nas najważniejsze.

Ta cisza która wkurwia bardziej niż... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Ta cisza która wkurwia bardziej niż miliony głośników włączonych na cały regulator. Cisza bo nie wiesz nawet czy on myśli o tobie, wiem że myśli jest mu tak samo trudno jak mi, może nie ma czasu jest zajęty rzeczami ważniejszymi. Wiem że gdy by mógł to by powiedział nie przejmuj się albo by przytulil. Ale mimo wszystko wkurwia to niesamowicie, bo nic nie wiesz tylko musisz się domyślać.

Kiedyś to wszystko  cały mój... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Kiedyś to wszystko, cały mój świat mnie zgubi. Pęknie jak bańka mydlana.

Rozsypalo mnie na kawałki  tak jak... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Rozsypalo mnie na kawałki, tak jak potłuczone lustro. Żadna taśma ani klej już tego nie naprawi zawsze będę żyła w rozsypce i z brakującymi częściami.

Brakuje mi twojego zapachu   w moim... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Brakuje mi twojego zapachu- w moim łóżku :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV