głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Gdy wszyscy mnie opuszcza wiem że ty zostaniesz Po co się szykować dwie godziny robić perfekcyjny makijaż skoro i tak się rozmaże szybciej niż by to mogło się w

forever-you

forever-you.moblo.pl
Gdy wszyscy mnie opuszcza wiem że ty zostaniesz
Gdy wszyscy mnie opuszcza wiem że ty... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Gdy wszyscy mnie opuszcza wiem że ty zostaniesz ;*

Po co się szykować dwie godziny... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Po co się szykować dwie godziny, robić perfekcyjny makijaż skoro i tak się rozmaże szybciej niż by to mogło się wydawać.

W jakim świecie chwilowo się... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

W jakim świecie chwilowo się znajdujesz? Bo ja jestem zalogowana w naszym i nie mogę się wylogowac,. W okienkach wyskakują wspólne wspomnienia i wydarzenia.

 Uśmiechaj się... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

"Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka."

Czas nie daje odpowiedzi  on tylko... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Czas nie daje odpowiedzi, on tylko stawia kolejne pytania. dobranoc ;*

 My ludzie bardzo rzadko żyjemy... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

"My ludzie bardzo rzadko żyjemy teraźniejszością. Wyobrażamy sobie jak bardzo będziemy szczęśliwi za miesiąc, za rok. Żyjemy w biegu, chaosie codziennych spraw. Planujemy co zrobimy, gdy w końcu będziemy mieli urlop, dostaniemy awans, zdamy maturę, sesje. Uważamy się za panów naszego losu, organizujemy czas jakby był on naszą własnością. Żyjemy tak jakbyśmy mieli żyć wiecznie, stając się zakładnikami cudzych idei, odkładając swoje marzenia na później. Aż los wywróci nasze życie do góry nogami, przypominając nam, że nic nie trwa wiecznie. Uważamy, że szczęście to coś do czego trzeba dążyć i podporządkowujemy się tej dziwnej gonitwie, paradoksalnie przegapiając własne życie. Nie chcę pisać o tym jak często marnujmy czas, ani o tym ilu rzeczy nie doceniamy, chcę tylko powiedzieć, że nie warto odkładać życia na później. Później jest zbyt abstrakcyjnym i odległym miejscem w przyszłości, które może nigdy nie nastąpić.

Żyjemy dla ludzi  jesteśmy tylko... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Żyjemy dla ludzi, jesteśmy tylko dla nich. Nie żyjemy dla siebie bo nasze życie dawno straciło sens

Przychodzi taki moment że nawet nie... teksty

forever-you dodano: 17 grudnia 2016

Przychodzi taki moment że nawet nie mam siły płakać ;)

Nie mogę spać.  O Tobie myślę... teksty

forever-you dodano: 16 grudnia 2016

Nie mogę spać. O Tobie myślę ciągle. Nie wiem, co mam robić. Ciągle w kółko błądzę. Tak bardzo tęsknię. Pragnę teraz Twych ust. Wtulić się w Twoja twarz tak słodko widzę nas. Lecz to nie możliwe Bo dzieli nas tak dużo kilometrów.

Dlaczego mój i twój świat się... teksty

forever-you dodano: 16 grudnia 2016

Dlaczego mój i twój świat się zderzył?

Cisza wokół  i wódka która nadal... teksty

forever-you dodano: 16 grudnia 2016

Cisza wokół, i wódka która nadal parzy w usta.

Jestem dziewczyną  która próbuje... teksty

forever-you dodano: 16 grudnia 2016

Jestem dziewczyną, która próbuje być miła dla wszystkich, a potem zostaje przez to wykorzystana. Jestem dziewczyną, która próbuje być ładną, ale to nigdy nie jest wystarczająco dobre. Jestem dziewczyną, która udaje szczęśliwą, a potem wraca do domu i marzy o tym, żeby zniknąć. Jestem dziewczyną, która traktuje przykre słowa i czyny jakby były niczym, po czym wraca do domu i płacze. Jestem dziewczyną, która próbuje udowodnić swoją rację, ale nigdy nie znajduje odpowiednich słów. Jestem dziewczyną, która ma w sobie to coś głębszego, niż inni myślą. Jestem dziewczyną, która chowa się przed ostrymi spojrzeniami. Jestem dziewczyną, której nie obchodziłby gówniany prezent, bo wystarczy, że o mnie pomyślałeś. Jestem dziewczyną, która modli się, żeby ktoś ją w końcu zrozumiał. Jestem dziewczyną, która cieszy się z małych rzeczy. Jestem dziewczyną, którą wszyscy źle odbierają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV