głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Ok dalej milczysz spoko rozumiem zastanawiam się czy robisz mi na złość czy nie masz czasu czy co? Ta chwila już nigdy nie wróci : Cisza wokół i wódka która nad

forever-you

forever-you.moblo.pl
Ok dalej milczysz spoko rozumiem zastanawiam się czy robisz mi na złość czy nie masz czasu czy co?
Ok dalej milczysz spoko rozumiem... teksty

forever-you dodano: 7 kwietnia 2017

Ok dalej milczysz, spoko rozumiem zastanawiam się czy robisz mi na złość czy nie masz czasu czy co?

Ta chwila już nigdy nie wróci :  teksty

forever-you dodano: 6 kwietnia 2017

Ta chwila już nigdy nie wróci :(((

Cisza wokół  i wódka która nadal... teksty

forever-you dodano: 6 kwietnia 2017

Cisza wokół, i wódka która nadal parzy w usta.

Są w życiu chwile sytuację nad... teksty

forever-you dodano: 6 kwietnia 2017

Są w życiu chwile, sytuację nad którymi nie panujemy, działamy pod wpływem emocji. Mija czas zaczynamy mieć wyrzuty sumienia, żałujemy że zrobiliśmy parę kroków za daleko w takiej sytuacji jest już za późno nie da się cofnąć czasu. A jeżeli żałujemy że czegoś nie zrobiliśmy? Że nie wykorzystaliśmy okazji? Jestem skomplikowana osoba i żałuję rzeczy których nie zrobiłam mając okazję. Minęło sporo czasu a ja żałuję że nie poszłam o ten jeden krok więcej. A najgorsze jest to że wiem że bym teraz nie załowała tego. Myślisz że jest jeszcze szansa żeby nadrobić tamten czas? Chciałbyś wrócić do tych wszystkich chwil? Nie dajesz żadnego znaku. Wiem ja też tak czasem robię, ale odezwij się i napisz cokolwiek nawet zwykle " śpierdalaj " będzie lepsze od tej ciszy.

Czasem zastanawiam się nad sobą i... teksty

forever-you dodano: 5 kwietnia 2017

Czasem zastanawiam się nad sobą i nie dziwię się że ludzie mnie nie rozumieją, sama siebie nie rozumiem. Mam niby wszystko ale nadal stoję w miejscu. Nigdy nie będziesz mój i to jest jedyne czego mi brakuje. Może myślisz że mi nie zależy bo potrafię nie dawać znaku życia przez tydzień, później się odzywać jakby nigdy nic, pisać że się odezwę później ale wcale się nie odzywam, wiem że jestem trudna. Zależy mi mimo wszystko i wiem że nie jestem idealna. Nie wiem czy to czytasz wogule, czy jeszcze cie obchodze ale chcę żebyś wiedział że bardzo mi ciebie brakuje, zabrałes jakiś kawałek mnie, bo czuję pustkę. Może kiedyś dojdę do siebie ale teraz jest mi ciężko bez ciebie, chociaż wiem że zawsze będziesz w moim sercu. Dobranoc:*

Nie wiem jak to jest możliwe. W... teksty

forever-you dodano: 4 kwietnia 2017

Nie wiem, jak to jest możliwe. W końcu minęło tyle czasu, który miał uzdrowić moją chorą duszę i popękane serce, ale ciągle połową siebie tkwię w tym, co było kiedyś. To nie są tylko wspomnienia, które nie chcą przeminąć. To jest coś więcej - takie poczucie, że to co było najpiękniejsze może jeszcze wrócić, że wystarczy tylko odpowiednie słowo, a znów będzie, jak dawniej. Tamto życie było lepsze, dlatego tak często do niego wracam, ciągle porównuję, analizuję. Utknęłam w tym, czego dawno już nie ma, a to strasznie wykańcza i w żaden sposób nie pozwala otworzyć jakiegokolwiek nowego rozdziału. Chciałabym odciąć się od tego jakąś grubą kreską, ale on ciągle jest ważną częścią mnie, a dopóki nią będzie - ja nie urodzę się od nowa. Nie mogę zapomnieć o tobie, nie chce zapomnieć. Cały czas Siedzisz w moim sercu.

Nienawidzę tego uczucia gdy nagle... teksty

forever-you dodano: 4 kwietnia 2017

Nienawidzę tego uczucia, gdy nagle czuję się przygnębiona. Bez żadnego ostrzeżenia, bez oczywistego powodu. Po prostu to się dzieje. Czuję się pusta i beznadziejna. Czuję się zmęczona. Tak, jakbym już nigdy nie miała ruszyć na przód.

tyle pytań chcę Ci zadać które... teksty

forever-you dodano: 4 kwietnia 2017

tyle pytań chcę Ci zadać, które mi w głowie siedzą ale zbyt boję się, że zadasz mi ból odpowiedzią czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa zamiast wymieniać spojrzenia, zacząć wymieniać słowa choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach to czuję tęsknotę gdy znów sobie Ciebie wyobrażam, brakuje mi ciebie.

Pewnie masz już cały dzień... teksty

forever-you dodano: 1 kwietnia 2017

Pewnie masz już cały dzień zaplanowany a ja dopiero się obudziłam, dziwnie jest obudzić się rano i nie mieć żadnej wiadomości typu - jak się spało, albo dzień dobry. Minęło tyle czasu a ja nadal zaglądam w telefon po przebudzeniu. Czeka mnie ciężki i pracowity dzień. Muszę jechać w pare miejsc, włączę jakąś muzykę i znów na każdym zakręcie będę się zastanawic do czego ja w życiu dażę, i czego chce. Tak naprawdę życie nie jest skomplikowane, sami sobie je komplikujemy ale to dlatego że nie lubimy monotonii, brakuje nam szaleństwa, motylkow w brzuchu, adrenaliny. Życie nudne to życie przegranych.

Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś... teksty

forever-you dodano: 31 marca 2017

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się – wiesz, że nie możesz się poddać, bo ta osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość !!

Mam być z tobą szczera odpowiesz... teksty

forever-you dodano: 31 marca 2017

Mam być z tobą szczera, odpowiesz że tak. Miałabym w dupie twoja dziewczynebtak samo jak ty mojego chłopaka. Jeżeli miałabym ochotę to dalej ciągnąć a ty nie miał byś nic przeciwko to w dupie mam jej uczucia. Nie ważne co cie łączyloby z nią, ważne co łączy nas. Wiem to dziwnie brzmi ale jestem popiepszona. I nie przeszkadza mi ona bo wiem że kiedyś się pojawi kolejna osoba e naszym chorym związku. Wiem dziwnie to zabrzmiało ale znasz mnie po trupach do celu. Ty jestes moim celem. A serio chce żebyś był szczęśliwy nie ważne czy że mną, czy bez czy z nią.

 Jeśli jest wspaniała nie będzie... teksty

forever-you dodano: 31 marca 2017

"Jeśli jest wspaniała, nie będzie łatwa, jeśli jest łatwa, nie będzie wspaniała, Jeśli jest tego warta, nie poddasz się, jeśli się poddasz, nie jesteś jej wart. Prawda jest taka, że każda osoba cię skrzywdzi, dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia.";**

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV