głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Tysiąc myśli i szukanie cię w tłumie a i tak wiem że tam nie będziesz. Myśli wieczorem mają dziwny zwyczaj zrywania się ze smyczy. Dziękuję za odpowiedzi chciał

forever-you

forever-you.moblo.pl
Tysiąc myśli i szukanie cię w tłumie a i tak wiem że tam nie będziesz. Myśli wieczorem mają dziwny zwyczaj zrywania się ze smyczy. Dziękuję za odpowiedzi chciałam wie
Tysiąc myśli i szukanie cię w... teksty

forever-you dodano: 16 lipca 2017

Tysiąc myśli i szukanie cię w tłumie, a i tak wiem że tam nie będziesz. Myśli wieczorem mają dziwny zwyczaj zrywania się ze smyczy. Dziękuję za odpowiedzi chciałam wiedzieć na czym, na jakim podłożu stoimy.

Czytałam dziś wszystkie nasze wpisy... teksty

forever-you dodano: 16 lipca 2017

Czytałam dziś wszystkie nasze wpisy, każdy dokładnie, pokolei. Miałam czas żeby przemyśleć ,wczuć się w tamte chwile i analizowac, jak kiedyś. Polecam ci przeczytać naprawdę warto, zobaczysz że to co nas lączyło nie było płytkie, niektóre sytuacje były wyjatkowo intymne, a nasze relacje i rozmowy podtrzymywały nas n duchu. Mam wrażenie ze, poprostu wiem że nie jestem dla ciebie już tak ważna jak wtedy,jestem ważna ale bardziej przyjacielsko,nie mam do ciebie o to pretensji bo rozumiem wszystko i cała nasza sytuacje. Nie wiem jak ty ,ale brakuje mi tego, ciebie,nas.

 Łaknęłam bliskości  którą... teksty

forever-you dodano: 15 lipca 2017

"Łaknęłam bliskości, którą odczuwałam w Twoich ramionach. Zamknęłam oczy, wyobrażając sobie dotyk Twoich ust na moich wargach, ich smak, delikatny nacisk i ciepło. Fantazjowałam, że tak jak dawniej całkowicie ci się poddaję, pozwalając ci, byś przejął kontrolę nad sytuacją. Właśnie tego pragnęłam. Właśnie tego potrzebowałam. Tyle wysiłku kosztowało mnie panowanie nad sobą.Chciałam, by ktoś inny wziął sprawy w swoje ręce-Pragnęłam, byś to był Ty".

Twoje oczy mówią co czujesz i... teksty

forever-you dodano: 13 lipca 2017

Twoje oczy mówią co czujesz i zdradzają co myślisz. Ale twój wzrok zabija, więc boję się spojrzeć.

Lepiej zrań mnie prawda  ale nigdy... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Lepiej zrań mnie prawda, ale nigdy nie pocieszaj klamstwem

Czasem lepiej jest nie rozmyślac...... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Czasem lepiej jest nie rozmyślac... nie zastanawiać sie nad tym, co by było, gdyby... Bo to całe myślenie, czasem boli najbardziej. I wypala, w nas to co najlepsze. Mr. M

Widze że jest między nami jakiś... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Widze że jest między nami jakiś dystans, mam wrażenie że żadne z nas nie chce mówić o uczuciach, pytać o nie i chyba nie chce znać odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale prawda jest taka że każdy z nas ma swoje życie, i wtedy też mieliśmy osobne,ale również wspólne, i może wrócimy bez żadnego strachu,wstydu, do nas.Wtedy nie mieliśmy prawie żadnych granic, po za jedną która wydaje mi się byśmy przekroczyli. A teraz ? Masz jakieś granice? Nowe zasady które sam sobie postawiłeś?

Fajnie było pogadac  wrócić do... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Fajnie było pogadac, wrócić do tego wszystkiego. Brakowało mi ciebie ale przecież ci tego nie powiem. Mam nadzieję że też się uśmiechałes czytając wiadomości ode mnie. Że nie jestem ci obojętna i jeszcze w jakimś stopniu darzysz mnie uczuciem choćby przyjacielskim. Mam nadzieję że przełamiemy ta bariere która się wytworzyła prze ten czas ciszy.

Powiem ci szczerze że  nie wiem  mam... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Powiem ci szczerze że nie wiem, mam tyle myśli, emocji, rozmyslen w głowie że nie wiem jak by wyglądało nasze spotkanie. Mam też jeszcze trochę jakiś mały żal i troche wściekłości więc wydaje mi się że najpierw bym ci strzeliła w twarz żeby poczuć ulgę a później pocałowała..

Lubię docierać do jakiejś granicy... teksty

forever-you dodano: 11 lipca 2017

Lubię docierać do jakiejś granicy, która przecież jest tylko umowna. Zastanawiam się czy myślisz czasem o mnie czy pamiętasz te wszystkie chwile i czy nadal wywołują w tobie tyle emocji? Czy nadal pamiętasz mój zapach i czy jeszcze działa tak na ciebie? O kim myślisz gdy kładziesz się spać a o kim gdy się budzisz? Z kim piszesz wieczorem a od kogo dostajesz wiadomość rano? Czy już wspominasz kogoś innego, i czy przy zasypianiu myślisz o kimś innym? Czy pamiętasz mój dotyk, czy czujesz kogoś innego na twoim ciele?

  tu jest źle  i  serio tęsknię  teksty

forever-you dodano: 11 lipca 2017

" tu jest źle, i serio tęsknię"

To nie dystans dzieli ludzi  tylko... teksty

forever-you dodano: 9 lipca 2017

To nie dystans dzieli ludzi, tylko - cisza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV