głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Twoje oczy mówią co czujesz i zdradzają co myślisz. Ale twój wzrok zabija więc boję się spojrzeć. Lepiej zrań mnie prawda ale nigdy nie pocieszaj klamstwem Czas

forever-you

forever-you.moblo.pl
Twoje oczy mówią co czujesz i zdradzają co myślisz. Ale twój wzrok zabija więc boję się spojrzeć.
Twoje oczy mówią co czujesz i... teksty

forever-you dodano: 13 lipca 2017

Twoje oczy mówią co czujesz i zdradzają co myślisz. Ale twój wzrok zabija, więc boję się spojrzeć.

Lepiej zrań mnie prawda ale nigdy... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Lepiej zrań mnie prawda, ale nigdy nie pocieszaj klamstwem

Czasem lepiej jest nie rozmyślac...... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Czasem lepiej jest nie rozmyślac... nie zastanawiać sie nad tym, co by było, gdyby... Bo to całe myślenie, czasem boli najbardziej. I wypala, w nas to co najlepsze. Mr. M

Widze że jest między nami jakiś... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Widze że jest między nami jakiś dystans, mam wrażenie że żadne z nas nie chce mówić o uczuciach, pytać o nie i chyba nie chce znać odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale prawda jest taka że każdy z nas ma swoje życie, i wtedy też mieliśmy osobne,ale również wspólne, i może wrócimy bez żadnego strachu,wstydu, do nas.Wtedy nie mieliśmy prawie żadnych granic, po za jedną która wydaje mi się byśmy przekroczyli. A teraz ? Masz jakieś granice? Nowe zasady które sam sobie postawiłeś?

Fajnie było pogadac wrócić do... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Fajnie było pogadac, wrócić do tego wszystkiego. Brakowało mi ciebie ale przecież ci tego nie powiem. Mam nadzieję że też się uśmiechałes czytając wiadomości ode mnie. Że nie jestem ci obojętna i jeszcze w jakimś stopniu darzysz mnie uczuciem choćby przyjacielskim. Mam nadzieję że przełamiemy ta bariere która się wytworzyła prze ten czas ciszy.

Powiem ci szczerze że nie wiem mam... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2017

Powiem ci szczerze że nie wiem, mam tyle myśli, emocji, rozmyslen w głowie że nie wiem jak by wyglądało nasze spotkanie. Mam też jeszcze trochę jakiś mały żal i troche wściekłości więc wydaje mi się że najpierw bym ci strzeliła w twarz żeby poczuć ulgę a później pocałowała..

Lubię docierać do jakiejś granicy... teksty

forever-you dodano: 11 lipca 2017

Lubię docierać do jakiejś granicy, która przecież jest tylko umowna. Zastanawiam się czy myślisz czasem o mnie czy pamiętasz te wszystkie chwile i czy nadal wywołują w tobie tyle emocji? Czy nadal pamiętasz mój zapach i czy jeszcze działa tak na ciebie? O kim myślisz gdy kładziesz się spać a o kim gdy się budzisz? Z kim piszesz wieczorem a od kogo dostajesz wiadomość rano? Czy już wspominasz kogoś innego, i czy przy zasypianiu myślisz o kimś innym? Czy pamiętasz mój dotyk, czy czujesz kogoś innego na twoim ciele?

 tu jest źle i serio tęsknię teksty

forever-you dodano: 11 lipca 2017

" tu jest źle, i serio tęsknię"

To nie dystans dzieli ludzi tylko... teksty

forever-you dodano: 9 lipca 2017

To nie dystans dzieli ludzi, tylko - cisza.

Wszyscy czegoś się boimy że... teksty

forever-you dodano: 9 lipca 2017

Wszyscy czegoś się boimy, że wybraliśmy nie to co najlepsze, że może z kimś innym byłoby nam lepiej, boimy się, że stracimy osobę która jest dla nas "miłością całego świata" boimy się, że bedąc sami nigdy nikogo nie znajdziemy. I wtedy zadziała zasada przyciągania, przestań skupiać się nad tym co by było gdyby, tylko na tym co jest tu i teraz. - miłego dnia:)

Wieczorami wspomnienia wracają ze... teksty

forever-you dodano: 8 lipca 2017

Wieczorami wspomnienia wracają ze zdwojoną siła. Dobranoc:*

Tęskniłam za miejscem za toba za... teksty

forever-you dodano: 7 lipca 2017

Tęskniłam za miejscem, za toba, za nami, za nami - takimi jak byliśmy " razem". Jest jakaś szansa żeby to naprawić? Zapomniec o tych złych i przykrych słowach które wypowiedziało się po drodze? Możemy zacząć nowy rozdział od wiadomość" czesc co słychać :)" od codziennych rozmów o niczym i o wszystkim, wyczekiwaniu na nowy wpis? Czy jest jeszcze miejsce gdzieś dla mnie w twoim życiu? Czy chcesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV