głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Nosimy maski na twarzach by skrywać blizny. Ciężka noc za mną już dawno nie miałam takiej chwili słabości. Teraz wiem że ty łzy musiałam z siebie wyrzucić. Wróc

forever-you

forever-you.moblo.pl
Nosimy maski na twarzach by skrywać blizny.
Nosimy maski na twarzach  by skrywać... teksty

forever-you dodano: 26 lipca 2017

Nosimy maski na twarzach, by skrywać blizny.

Ciężka noc za mną  już dawno nie... teksty

forever-you dodano: 26 lipca 2017

Ciężka noc za mną, już dawno nie miałam takiej chwili słabości. Teraz wiem że ty łzy musiałam z siebie wyrzucić. Wróciły wspomnienia, tęsknota, bezsilność. Brakuje mi paru osób, chciałabym nie myśleć o nich każdego dnia, nocy, ale tak się nie da. To wszystko siedzi głęboko we mnie. Chciałabym z tobą pogadać bo zawsze ty mnie wspierałeś w trudnych chwilach, ale o tej godzinie to już dawno spałeś.

Chciałabym nie tęsknić za jego... teksty

forever-you dodano: 25 lipca 2017

Chciałabym nie tęsknić za jego uśmiechem. Brakuje mi zobaczenia go chociaż przez 2 minuty przez okno. Wystarczyła krótka chwila żebym uśmiechała się sama do siebie przez resztę dnia.

Są momenty kiedy chciałabym nie... teksty

forever-you dodano: 24 lipca 2017

Są momenty kiedy chciałabym nie mieć uczuć. Chciałabym nie tęsknić za czymś co tak naprawdę prawie nie istniało.

 Nie mam jej dosyć.Jest jak narkotyk... teksty

forever-you dodano: 24 lipca 2017

"Nie mam jej dosyć.Jest jak narkotyk, do którego chcę ciągle wracać. Jestem uzależniony od jej dotyku i odgłosów, które wydawała. Przez tylko kilka sekund myślałem, że może będzie między nami niezręcznie, był jeden moment lub dwa, gdzie nie wiedzieliśmy, co powiedzieć. Albo może oboje chcieliśmy coś powiedzieć, ale nie potrafiliśmy. W każdym razie szybko to minęło. Wszystko było tak, jak normalnie, tyle że wydawało się jaśniejsze i lepsze. Tak, to brzmiało całkowicie głupio, ale taka była prawda. Każde spojrzenie, każde dotknięcie i każde słowo znaczyło teraz coś głębszego. :*

W jaki sposób? Co najmilej... teksty

forever-you dodano: 21 lipca 2017

W jaki sposób? Co najmilej wspominasz,jaki moment?

Zapomnialam już jak do mnie mówisz... teksty

forever-you dodano: 20 lipca 2017

Zapomnialam już jak do mnie mówisz, co mówisz i jak rozwalasz mnie zawsze wzrokiem. Pamiętam że nigdy nie mogłam się skupić na tym co mówisz. I ten zapach i dotyk przy których miałam ciarki.

Cisza jak każdej nocy    teksty

forever-you dodano: 20 lipca 2017

Cisza jak każdej nocy ;(

Nie widziałam cię dawno  nie wiem... teksty

forever-you dodano: 18 lipca 2017

Nie widziałam cię dawno, nie wiem jakie byłyby moje odczucia. Granice są po to by je łamać. A tak serio to mam tylko jedną ta sama co wtedy, nigdy jej nie przekrocze, dobrze wiesz dlaczego i wiesz jaka. Nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o resztę.

Tysiąc myśli i szukanie cię w... teksty

forever-you dodano: 16 lipca 2017

Tysiąc myśli i szukanie cię w tłumie, a i tak wiem że tam nie będziesz. Myśli wieczorem mają dziwny zwyczaj zrywania się ze smyczy. Dziękuję za odpowiedzi chciałam wiedzieć na czym, na jakim podłożu stoimy.

Czytałam dziś wszystkie nasze wpisy... teksty

forever-you dodano: 16 lipca 2017

Czytałam dziś wszystkie nasze wpisy, każdy dokładnie, pokolei. Miałam czas żeby przemyśleć ,wczuć się w tamte chwile i analizowac, jak kiedyś. Polecam ci przeczytać naprawdę warto, zobaczysz że to co nas lączyło nie było płytkie, niektóre sytuacje były wyjatkowo intymne, a nasze relacje i rozmowy podtrzymywały nas n duchu. Mam wrażenie ze, poprostu wiem że nie jestem dla ciebie już tak ważna jak wtedy,jestem ważna ale bardziej przyjacielsko,nie mam do ciebie o to pretensji bo rozumiem wszystko i cała nasza sytuacje. Nie wiem jak ty ,ale brakuje mi tego, ciebie,nas.

 Łaknęłam bliskości  którą... teksty

forever-you dodano: 15 lipca 2017

"Łaknęłam bliskości, którą odczuwałam w Twoich ramionach. Zamknęłam oczy, wyobrażając sobie dotyk Twoich ust na moich wargach, ich smak, delikatny nacisk i ciepło. Fantazjowałam, że tak jak dawniej całkowicie ci się poddaję, pozwalając ci, byś przejął kontrolę nad sytuacją. Właśnie tego pragnęłam. Właśnie tego potrzebowałam. Tyle wysiłku kosztowało mnie panowanie nad sobą.Chciałam, by ktoś inny wziął sprawy w swoje ręce-Pragnęłam, byś to był Ty".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV