głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Tamten dzień: staliśmy na wzgórzu i wziął mnie wtedy na siebie i przeniósł niósł na rękach daleko tam gdzie chciał byśmy byli my stoję tu do dziś szczęśliwa pat

forever-you

forever-you.moblo.pl
Tamten dzień: staliśmy na wzgórzu i wziął mnie wtedy na siebie i przeniósł niósł na rękach daleko tam gdzie chciał byśmy byli my stoję tu do dziś szczęśliwa patrzymy w
Tamten dzień: staliśmy na wzgórzu... teksty

forever-you dodano: 15 marca 2017

Tamten dzień: staliśmy na wzgórzu i wziął mnie wtedy na siebie i przeniósł niósł na rękach daleko tam, gdzie chciał byśmy byli my, stoję tu do dziś szczęśliwa patrzymy w dal wysoko razem, trzyma mnie w ryzach w całości nigdy nie puści dalej niż na wyciągnięcie ręki, szczęśliwa ja światem w jego objęciach jego ramiona moim wszystkim i wielkie przestrzenie wokół nie dotyczą nas, nie dogonią nas..

Tak myślę że pochłonął cie... teksty

forever-you dodano: 14 marca 2017

Tak myślę że pochłonął cie chyba nadmiar obowiązków w pracy, rozumiem to doskonałe. Ale w tym zabieganym świecie mam nadzieję że myślisz chociaż troszkę o mnie. Będę czekać ile będzie trzeba na kolejny wpis,na odpowiedzi, na pytania na co kolwiek.:*

Zastanawiam się co robisz  jak... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Zastanawiam się co robisz, jak minął dzień. Odpowiesz na wcześniejsze pytania Tylko proszę szczerze.

Dawno nie płakałam  nie miałam... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Dawno nie płakałam, nie miałam może powodu albo swoje już wyplakalam. Przypomniała mi się jedna piosenka która przywrocila wszystkie uczucia, brakuje mi ciebie. Dawno nie miałam takiego doła nie wiem co się dzieje ze mną, nie pomyślałabym jeszcze rok temu że że tyle przejdę, że jedna osoba tak zawróci mi w głowie. Minęło tyle czasu a ja wiem ze to nie tylko zauroczenie. Nie umiem się odkochac. Nie da się.

Nie spiepszyłam ci życia? Może... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Nie spiepszyłam ci życia? Może omieło cie coś przeze mnie? Nie żałujęsz? Nie wolałbys żeby to wszystko co się wydarzyło było z kimś innym a nie ze mną? Wiesz ze pierwsza miłość taka prawdziwa zostaje w sercu na zawsze? Mimo wszystko nie masz do mnie żalu że nie dałam ci przeżyć tych sytuacji, chwil z kimś innym? Złapałam doła że w jakiś sposób skomplikowalam ci życie. Ja niczego nie żałuję a nawet liczę na więcej, chwil, rozmów ale wiesz ze to trudne. Kc.

 znów nie śpię bo z tobą pisze... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

"znów nie śpię bo z tobą pisze, jak nie pisze to też nie śpię bo albo o tobie myślę albo widzę ciebie we śnie. Wiem że się stęskniłas, ja też się stęskniłem jak ty i dalej chyba tęsknię kiedy nie gadamy dwa dni."

Dziękuję za   dzień dobry   jak... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Dziękuję za " dzień dobry " jak przeczytałam w weekend od razu miałam lepszy humor. Cały czas myślałam o tobie o tym wszystkim i brakuje mi wszystkiego. Mam nadzieję że też choć przez moment o mnie myślałeś.

Wydaje mi się że chyba byśmy się... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Wydaje mi się że chyba byśmy się dogadali w każdej sytuacji. Chodzi mi o te podpunkty powyżej 10.

Cały weekend myślałam nad tym co... teksty

forever-you dodano: 13 marca 2017

Cały weekend myślałam nad tym co powiedziałeś, wychodzi na to że widziałeś mnie już prawie w każdej sytuacji. Nie chciałam żebyś mnie widział akurat w tej konkretnej wiem że mam dziwne upodobania i nie wiem tak naprawdę co teraz o tym myślisz, nigdy nie rozmawialiśmy chyba o tym co lubimy. Wiesz o co ki chodzi porostu krótko mówiąc nie lubię nudy w żadnej dziedzinie i nie pomyślałam nigdy że tak na serio to zobaczysz teraz jest mi trochę głupio.

 Przykłada dłonie do mojej szyi  a... teksty

forever-you dodano: 12 marca 2017

"Przykłada dłonie do mojej szyi, a potem zagłębia palce w moich włosach. Jesteśmy tak blisko siebie, że wydaje mi się, że stworzyliśmy swój własny świat, z którego nic nie może wydostać się na zewnątrz".

Usiądzmy włączmy muzykę... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Usiądzmy włączmy muzykę, zatańczmy,napijmy się wina, pogadajmy o zwykłych rzeczach, pośmiejmy się z głupot, potrzymajmy za ręce. A potem rozbierzmy się wzrokiem, wypijmy więcej wina i bez zahamowań zacznijmy spełniać nasze marzenia. Na drugi dzień obudźmy się razem w łóżku żebyśmy wiedzieli że to nie sen. Spotkajmy się w snach, w nocnych pejzażach namiętności. Dobranoc.

Jeśli miałabym wyrazić tylko... teksty

forever-you dodano: 10 marca 2017

Jeśli miałabym wyrazić tylko jednym zdaniem to kim On dla mnie jest, zdecydowanie powiedziałabym, że najtrudniejszą, ale zarazem najpiękniejszą - miłością i przygodą mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV