głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Są osoby które rozumieją nas bez słów. Są też tacy którzy nie zrozumieją nas mimo że tłumaczymy im wiele razy co się dzieje. Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest n

forever-you

forever-you.moblo.pl
Są osoby które rozumieją nas bez słów. Są też tacy którzy nie zrozumieją nas mimo że tłumaczymy im wiele razy co się dzieje.
 Są osoby  które rozumieją nas bez... teksty

forever-you dodano: 9 marca 2017

"Są osoby, które rozumieją nas bez słów. Są też tacy, którzy nie zrozumieją nas mimo, że tłumaczymy im wiele razy, co się dzieje."

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

forever-you dodano: 9 marca 2017

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów. My zaś mimo wszystko musimy wierzyć, że to co najlepsze dopiero jeszcze przed nami. Wierzę w to :*

 Lubiła Go. Trochę bardziej niż... teksty

forever-you dodano: 9 marca 2017

"Lubiła Go. Trochę bardziej niż wiosnę, dużo bardziej niż kawę, bardzo bardziej niż innych. Gdyby nie było jutra, pewnie zadzwoniła by do niego i powiedziała, że zajebiście jej zależy.

Może że mną zatańczysz chociaż... teksty

forever-you dodano: 9 marca 2017

Może że mną zatańczysz chociaż jeden raz?

Czuję więź między mną a tobą... teksty

forever-you dodano: 8 marca 2017

Czuję więź między mną a tobą, na odległość nadajemy na tych samych falach. Te same emocje w nas siedzą. Chcesz się spotkać pomysl nad miejscem, tylko takim.. Wiesz co mam na myśli. Tylko pomysł bardzo dokładnie,przemysł każda ulice, budynek itd.wiesz dlatego. Liczę że coś wymyślisz.

Czasem pragniemy kogoś tak bardzo... teksty

forever-you dodano: 8 marca 2017

Czasem pragniemy kogoś tak bardzo, tak mocno, że trudno jest nam żyć, oddychać, czuć… uciekamy myślami w nasze wspomnienia, w świat ukryty w naszej głowie… świat, o którym tylko my wiemy, w którym wszystko jest możliwe… świat który, jest jak dobry sen, sen którego nie chcemy przerwać… Ale czasem trzeba się obudzić, bo prześpimy nasze życie… życie, które jest zbyt krótkie, by je w ten sposób przeżyć. Mr.M

Pragnę byś była teraz tu i teraz... teksty

forever-you dodano: 8 marca 2017

Pragnę byś była teraz tu i teraz, bym mógł zrobić wszystko to co chciałaś przeżyć ze mną… Ale bałem się pójść dalej, bałem się wykonać krok do przodu, bo strach przed odrzuceniem, strach przed utratą Ciebie był silniejszy… Ponieważ przy Tobie stawałem się kimś innym. Mr. M

Potrzebuję energii. Takiej żebym... teksty

forever-you dodano: 8 marca 2017

Potrzebuję energii. Takiej żebym wstwała rano z uśmiechem na twarzy i cieszyła się z każdej chwili , bo dobrze wiem jak czas szybko leci. Nie mam tej zyciowej energii , wstaje i każdy kolejny dzień staje się porażką.. Staram się robić wszystko żeby nie myśleć. Za chwilę słyszę krzyki, że robię coś źle. Mam po prostu dość. Brakuje mi jego..

Wyjrzyj przez okno  zobacz czy tam... teksty

forever-you dodano: 7 marca 2017

Wyjrzyj przez okno, zobacz czy tam jeszcze jestem może zobaczysz butem zrobione na śniegu serce ♥,- nie ma ciebie, nie ma serca, nie ma śniegu, jest pustka.

  znasz to  kiedy uczucia biorą nad... teksty

forever-you dodano: 7 marca 2017

" znasz to, kiedy uczucia biorą nad tobą władze "

  Zamiast być w czymś jestem tylko... teksty

forever-you dodano: 7 marca 2017

" Zamiast być w czymś jestem tylko pomiędzy"

A co w tym wszystkim jest najlepsze... teksty

forever-you dodano: 7 marca 2017

A co w tym wszystkim jest najlepsze, to to że rozumiemy się bez słów :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV