głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Trochę się o tobie dowiedziałam w ostatnim czasie jestem ciekawa czy sam też byś mi powiedział niektóre rzeczy. I z czasem też u ciebie wcale nie tak źle raczej

forever-you

forever-you.moblo.pl
Trochę się o tobie dowiedziałam w ostatnim czasie jestem ciekawa czy sam też byś mi powiedział niektóre rzeczy. I z czasem też u ciebie wcale nie tak źle raczej brak
Trochę się o tobie dowiedziałam w... teksty

forever-you dodano: 6 czerwca 2017

Trochę się o tobie dowiedziałam w ostatnim czasie, jestem ciekawa czy sam też byś mi powiedział niektóre rzeczy. I z czasem też u ciebie wcale nie tak źle, raczej brak chęci jeżeli chodzi o moją osobę. Ale ok rozumiem, twoje zycie, twoje wybory.

Jesteśmy dorosłymi ludźmi... teksty

forever-you dodano: 6 czerwca 2017

Jesteśmy dorosłymi ludźmi, bądźmy poważni i ponieśmy konsekwencje za swoje zachowanie.

Patrzysz ną tą zieloną kropkę... teksty

forever-you dodano: 5 czerwca 2017

Patrzysz ną tą zieloną kropkę przy jego imieniu i zadajesz sobie tylko pytanie : Dlaczego ? Dlaczego po tym wszystkim co się miedzy wami działo po tych wszystkich drobnych ale jak ważnych gestach słowach z tej kropki nie uwolni się okienko rozmowy i chęć podtrzymania kontaktu.. więc po co mu to było ?

Miałeś mnie na wyciągniecie ręki.... teksty

forever-you dodano: 5 czerwca 2017

Miałeś mnie na wyciągniecie ręki. Nawet za bardzo nie musiałeś się starać. Wystarczyło byś mnie troszeczkę pokochał i pokazał ze jestem dla Ciebie wszystkim.

Nadal czekam  wiesz? teksty

forever-you dodano: 4 czerwca 2017

Nadal czekam, wiesz?

Najważniejsza osoba w życiu to taka... teksty

forever-you dodano: 4 czerwca 2017

Najważniejsza osoba w życiu to taka do której się nie odzywasz jakiś czas, po czym piszesz " jestem, wróciłem, spiepszyłem" a ona pisze "ok " i rozmawiacie jak gdyby nigdy nic się nie stało.

Prawda jest taka że on cię nawet... teksty

forever-you dodano: 3 czerwca 2017

Prawda jest taka że on cię nawet nie kocha, i szczerze mówiących jego też nie kochasz. Uzaleznilas się od niego jak automat do gier, zawsze daje ci inny wynik, raz wygrywasz i jest super, ciepły i miły, drugi raz przegrywasz i jest zimny i ma cię w dupie. Ta twoja mieszanka uczuć powoduje u mnie zamieszanie.

A teraz zastanawiasz się co on robi... teksty

forever-you dodano: 2 czerwca 2017

A teraz zastanawiasz się co on robi, i dociera do ciebie jak bardzo ma wyjebane.

Zamiast pozwolić temu odejść... teksty

forever-you dodano: 2 czerwca 2017

Zamiast pozwolić temu odejść robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia, których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu, bo zamiast postawić kropkę, stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki. :(

Naiwna dziewczynka  która jest w... teksty

forever-you dodano: 2 czerwca 2017

Naiwna dziewczynka która jest w stanie uwierzyć w każde nawet najbardziej idiotyczne kłamstwo wypowiedziane z jego ciepłych ust.

Nie jestem dziewczyną do której... teksty

forever-you dodano: 2 czerwca 2017

Nie jestem dziewczyną do której można napisać raz na tydzień, żeby nie mieć wyrzutów sumienia, że się jest chujem i się zapomniało.

Cholernie mieszane uczucia  raz... teksty

forever-you dodano: 1 czerwca 2017

Cholernie mieszane uczucia, raz napisałabym do ciebie wiadomość, zadałbym parę pytań, powiedziała co czuje a za chwilę usunęłabym cię z grona znajomych, a na pewno z życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV