głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Łączyło nas coś więcej niż przyjaźń i piwo zaczęła płakać.. Ja nie mogłem tego pojąć.. Jednego dnia można się zakochać zrobić głupstwa być szczęśliwym wyjechać

forever-you

forever-you.moblo.pl
Łączyło nas coś więcej niż przyjaźń i piwo
Łączyło nas coś więcej niż... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2017

Łączyło nas coś więcej niż przyjaźń i piwo

  zaczęła płakać.. Ja nie mogłem... teksty

forever-you dodano: 6 maja 2017

" zaczęła płakać.. Ja nie mogłem tego pojąć.. "

Jednego dnia można się zakochać... teksty

forever-you dodano: 6 maja 2017

Jednego dnia można się zakochać, zrobić głupstwa, być szczęśliwym, wyjechać, zaszaleć, ale również jednego dnia można znienawidziec, spiepszyc całe szczęście jakie mieliśmy, można zmarnować życie, wyjechać i nie wrócić. Wszystko zaledwie jednego piepszonego dnia. A więc wszystko może się dzisiaj zdarzyć.

Nie pamiętasz już kto pomagał ci w... teksty

forever-you dodano: 5 maja 2017

Nie pamiętasz już kto pomagał ci w podrywaniu, dawaniu rad, i wysłuchiwał twoich największych tajemnic, problemów. Słuchał twoich pomysłów nawet tych głupich, a w chwili zwątpienia pocieszal. W chwili naszych słabości i rozmów intymnych otworzył się na ciebie, na naszą przyjaźń, miłość. Nie wierzę że jesteś taki chłodny, obojętny i nie traktujesz swoich najbliższych w ten sposób, nie odwracasz się od nich, znam cie trochę i wiem że taki nie jesteś! Chyba że ja nie byłam kimś bliskim dla ciebie, to możesz powiedzieć " spierdalaj " bo skoro nic dla ciebie nie znacze to jakie to ma znaczenie w jaki sposób mnie spławisz.

Pojawiłes się przypadkiem e moim... teksty

forever-you dodano: 3 maja 2017

Pojawiłes się przypadkiem e moim życiu, tylko przypadkiem nie odchodz.

Są takie osoby  o których wiesz  po... teksty

forever-you dodano: 3 maja 2017

Są takie osoby, o których wiesz, po prostu masz przeczucie, że zostaną z tobą na zawsze. Czasem znikają na jakiś czas, ale więź pozostaje i wraca się do siebie, jakby nigdy nic się nie zdarzyło, jakby czas stanął w miejscu. Zaczynasz rozmawiać i czujesz, jakbyście się widzieli wczoraj.

Mam nadzieję że kiedyś w nocy gdy... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Mam nadzieję że kiedyś w nocy gdy będę sama zadzwonisz powiesz krótkie " czekam na dole" ja oczywiście zejdę, przywitasz mnie mocnym namiętnym pocałunkiem, pojedziemy do miejsca gdzie będziemy sami, spędzimy razem noc, pewnie bez zobowiązań, później wrócimy jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło, o tej nocy będziemy wiedzieli tylko my. Będziemy udawać że nic nas nie łączy i nadal każdego nowego dnia będziemy żyli własnym życiem:*

Pamiętasz nasza kłótnie o kolor... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Pamiętasz nasza kłótnie o kolor czatu? Grę w której przegrany całuję?

Pamiętam twój wzrok   wystarczyło... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Pamiętam twój wzrok , wystarczyło jedno dosłownie jedno spojrzenie a moje serce zatrzymywało się w czasie. Czułam twój wzrok na moim ciele i wymiana spojrzeń i wiem że napewno myślisz o tym co ja. Brakuje mi ciebie, tęsknię.

Mam ciężki charakter  wydaje się... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Mam ciężki charakter, wydaje się być twarda ale tak naprawdę potrafi mnie złamać wiele rzeczy. Ktoś mi dziś powiedział " zabijasz wzrokiem" gdy by naprawdę tak było, nie było by już mnie na tym świecie twój wzrok zabijał bardziej.

Odbierzesz mi wiarę jeśli tylko... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Odbierzesz mi wiarę jeśli tylko mnie zabijesz.

Ktoś coś spierdoli z liścia... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Ktoś coś spierdoli z liścia wyjebie mi życie, jest ich mnóstwo a nie słyszą jak krzyczę. Miało być tak pięknie no a jest w chuj lepiej, smutek zabija płacz- płacz na smutek lekiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV