głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Znów znajduje się w tym samym punkcie co zawsze o tej porze leżę i rozmyślam o tobie. Ty chociaż masz moje perfumy a ja muszę szukać w pamięci twojego zapachu.

forever-you

forever-you.moblo.pl
Znów znajduje się w tym samym punkcie co zawsze o tej porze leżę i rozmyślam o tobie. Ty chociaż masz moje perfumy a ja muszę szukać w pamięci twojego zapachu.
Znów znajduje się w tym samym... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Znów znajduje się w tym samym punkcie co zawsze o tej porze, leżę i rozmyślam o tobie. Ty chociaż masz moje perfumy a ja muszę szukać w pamięci twojego zapachu.

Ty nie masz czasu się spotkać  ja... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Ty nie masz czasu się spotkać, ja znów nie wiem czy Ci wierzyć, choć nie znam Twoich intencji, czuję się zmieszany, to czuję radość i ulgę, kiedy rozmawiamy, znów nie śpię, bo z Tobą piszę, jak nie pisze to też nie śpię, bo albo o Tobie myślę, albo widzę Ciebie we śnie, wiem, że się stęskniłaś, ja też się stęskniłem jak Ty, i dalej chyba tęsknię, kiedy nie gadamy dwa dni, może powinienem przerwać ten wątek, mam olać tęsknotę, czy olać rozsądek...

Wiem  że leżysz zapłakana  kiedy... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Wiem, że leżysz zapłakana, kiedy piszesz sms-y I dobija mnie świadomość, że nie mogę Cię pocieszyć Bo ciągle mi zależy, chciałbym móc Ci teraz pomóc Wiem, że Ty nie możesz gadać, i chcesz żebym wszedł do domu. Wyjrzyj przez okno, zobacz czy tam jeszcze jestem Może zobaczysz butem zrobione na śniegu serce Popatrz sobie na nie, to jak moich uczuć kalka, Może będzie jeszcze całe, bo moje jest już w kawałkach.

Wspominam ten moment  nasze spotkanie... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Wspominam ten moment, nasze spotkanie pierwsze Już wtedy obiecałem sobie, że tego nie spieprzę I może to bardzo głupie, albo chociaż trochę śmieszne Ale dalej chyba łudzę się, że coś z tego będzie Choć nie znaliśmy się długo, byłaś bliską mi osobą Przez ten okres, nie widziałem świata poza Tobą I dalej go nie widzę, nie wiem jak sobie poradzę. Znasz ten ból, kiedy uczucia biorą nad Tobą władzę? Mogłaś być tą jedyną, byłaś moim ideałem A najgorsze w tym wszystkim, jest to, że jesteś nim dalej Każdy Twój ból czułem na sobie, kiedy Cię pocieszałem I mogłem go czuć podwójnie, żebyś Ty nie czuła wcale Choć po mału przeczuwałem, że im będę lepszy i bardziej idealny, tym prędzej coś się spieprzy Dziś stoję pod Twoim domem, czuję złych emocji fale I patrzę na próg drzwi, w których ostatnio Cię całowałem..

„– Przepraszam – wyszeptałam.... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

„– Przepraszam – wyszeptałam. Za to, że nie potrafię przestać pragnąć, żebyś całował mnie do utraty tchu. Za to, że nie potrafię zapomnieć o tym, jak smakowałeś. Że zastanawiam się, czy kiedykolwiek jeszcze poczuję taki sam dreszczyk emocji, jaki poczułam, kiedy twoje usta dotknęły moich. Że kłamię i udaję zadowolenie, że jesteśmy tylko przyjaciółmi”. Czy można wyrzucić z pamięci ukochaną osobę?

 Kochający dwie osoby jednocześnie... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

"Kochający dwie osoby jednocześnie wybierz tę drugą, bo jeżeli byś kochał naprawdę ta pierwsza, to w drugiej byś się nie zakochał" ;(

Ona nie chciała pomocy  jednak... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

Ona nie chciała pomocy, jednak płakała każdej nocy, pozory zgrywała, nikt nie wiedział że powoli się zabijała.

  Im więcej makijażu tym więcej do... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

" Im więcej makijażu tym więcej do ukrycia " to jest prawda tylko że jedni chcą zamaskować niedoskonałości a drudzy smutek i cierpienie.

Wyjebane  Wyjebane  wszyscy mają... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Wyjebane, Wyjebane, wszyscy mają wyjebane a jak przyjdzie co do czego to płaczą po nocach.;*

Tylko raz w życiu  naprawdę w to... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Tylko raz w życiu, naprawdę w to wierzę, spotykasz kogoś, kto może całkowicie odmienić Twój świat. Opowiesz mu rzeczy, których nigdy wcześniej nie opowiadałaś nikomu innemu a on będzie spijał słowa z Twych ust i szczerze będzie chciał słyszeć więcej. Będziesz dzielić z nim nadzieje na przyszłość, marzenia, które nigdy nie staną się rzeczywistością, cele, które nigdy nie zostaną osiągnięte i wiele rozczarowań, którymi doświadczyło Cię życie. Najgorsze uczucie kochać kogoś kto nigdy nie będzie mój.

Lubię zapach twojego ciała  wciąż... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Lubię zapach twojego ciała, wciąż pamiętam i tęsknię za nim ;*

Nasze myśli tworzą rzeczywistość... teksty

forever-you dodano: 14 stycznia 2017

Nasze myśli tworzą rzeczywistość, więc staraj się myśleć pozytywnie. Wszystko kim jestesmy, jest wynikiem myśli jakie wytwarzamy. Stajemy się tym o czym myslimy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV