głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Szliśmy ulicami dużego miasta byłam z dala od domu problemów trzymał mnie w ramionach był bliżej mnie niż ktokolwiek kiedykolwiek mógłby być. Zatrzymaliśmy się

forever-you

forever-you.moblo.pl
Szliśmy ulicami dużego miasta byłam z dala od domu problemów trzymał mnie w ramionach był bliżej mnie niż ktokolwiek kiedykolwiek mógłby być. Zatrzymaliśmy się na mośc
Szliśmy ulicami dużego miasta... teksty

forever-you dodano: 19 stycznia 2017

Szliśmy ulicami dużego miasta, byłam z dala od domu, problemów, trzymał mnie w ramionach był bliżej mnie niż ktokolwiek kiedykolwiek mógłby być. Zatrzymaliśmy się na moście, patrzyliśmy z góry na oświetlone latarniami ulice, na jeżdżące samochody, patrzył na mnie tak jak zawsze, jakbym była najpiękniejszą kobietą na świecie. Długo myślałam, że udaje, aż w końcu powiedział mi te dwa słowa, które zmieniają wszystko i po których nie ma powrotu do stanu przed nimi. Staliśmy, miasto, w którym mieszkają tysiące ludzi a czuliśmy się jakbyśmy byli tylko my, jakby świat był tylko dla nas.Nachylił się i powiedział mi >. Poczułam niesamowity przypływ energii, radości, optymizmu, choć to zwyczajne słowa, ale w połączeniu ukazały mi wymyślenie mojego upragnionego świata.

Są słowa  które trudno... teksty

forever-you dodano: 19 stycznia 2017

Są słowa, które trudno wypowiedzieć… Są chwile, które ciężko zapomnieć… Są noce, które przepłaczesz… Są bajki, w które wierzysz, ale nie ma takiej minuty, która wróci…! 'Jestem pewny, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stała w kolejce po papierosy a może będziesz słuchała dobrej muzyki. Albo będziesz z nim, poczujesz jego zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każdy pocałunek. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

Trzeba przejść najpierw przez... teksty

forever-you dodano: 18 stycznia 2017

Trzeba przejść najpierw przez najgorsze żeby było dobrze.

Chce żeby twój świat zaczynał i... teksty

forever-you dodano: 18 stycznia 2017

Chce żeby twój świat zaczynał i kończył się na mnie :*

Mówili o niej  zwyczajna dziewczyna... teksty

forever-you dodano: 18 stycznia 2017

Mówili o niej "zwyczajna dziewczyna o ładnych oczach." Nie mylili się w kwestii oczu, były piękne, ale to jej spojrzenia potrafiły skraść całe twoje skupienie, spokojny rytm serca, twoje myśli, twoje sny. Skradała cię kawałek po kawałeczku swoimi zręcznymi spojrzeniami, aż cały zapragnąłeś być tylko jej. Ta dziewczyna nie mogła być zwyczajna, ta dziewczyna była nadzwyczajna.

Urodziłeś się  żyjesz i kiedyś... teksty

forever-you dodano: 17 stycznia 2017

Urodziłeś się, żyjesz i kiedyś przyjdzie ci umierać: żyj i rób to, co sprawia ci radość, nie żałuj niczego co powoduje, że jesteś autentyczny, nie obawiaj sie kochać głośno, szanuj ludzi, doceniaj bliskich i przyjaciół, śmiej się i płacz, czasem z sensem, a czasem niedorzecznie. Wyrażaj swobodnie myśli, nie kryj emocji, nie krzywdź świadomie. To twoje życie, twoje wybory, sukcesy i porażki. Upadłeś, nie leż zbyt długo, jesteś człowiekiem i żyj jak człowiek, rzadziej pochylony, częściej wyprostowany. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, bo inaczej nie czujesz, że żyjesz, bo inaczej powoli konasz każdego dnia, marząc, aby ponownie się narodzić, a to nie nastąpi. Przyjmuj od życia lekcje, wyciągaj wnioski i sięgaj po to, co najlepsze, dziękuj ciepłem, pokorą, szacunkiem i sercem. Walcz teraz o szczęście, nie gdy okazja bezpowrotnie ci zwiędnie. I pamiętaj, nie urodziłeś się, aby żyć bezbłednie.

Przypadki nie istnieją  wszystkie... teksty

forever-you dodano: 17 stycznia 2017

Przypadki nie istnieją, wszystkie rzeczy które się zdarzają, zdarzają się w jakimś celu! Czas zrealizować swój kolejny cel :*

Powiedziałam ci kiedyś że decyzja... teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

Powiedziałam ci kiedyś że decyzja musi być nasza wspólna a po za tym na żywo a nie przez tele, chociaż mam nadzieję że to się nigdy nie stanie.:-). Skoro się wystraszyles to musi Ci troszkę zależeć :-) tak wiem że bardzo Ci zależy,mi też guptasie.

Miałam dziś dużo czasu żeby... teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

Miałam dziś dużo czasu żeby przemyśleć parę spraw, i doszłam do paru wniosków, przemyslałam tyle historii ale i tak ich pewnie nie przeżyjemy i nie zrealizujemy.

Pragnę rzeczy zakazanych :  teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

Pragnę rzeczy zakazanych :*

  w snach jesteśmy na tyle odważni... teksty

forever-you dodano: 16 stycznia 2017

" w snach jesteśmy na tyle odważni by przekroczyć wszystkie granice"

gdy nie widujemy się długo  umawiam... teksty

forever-you dodano: 15 stycznia 2017

gdy nie widujemy się długo umawiam się z tobą we śnie tam jest jak być powinno tam zawsze jesteś mogę cię wyśnić tak jak chcę i gdzie chcę nie różni się to wcale od prawdy bo czuję, że naprawdę tam jesteś więc gdy nie mogę usnąć przy tobie ty zwyczajnie zasypiasz w mojej głowie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV