głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Przestań dzwonić do ludzi którzy nigdy do Ciebie nie dzwonią. Przestań odwiedzać ludzi którzy nie mają pojęcia gdzie mieszkasz. Przestań spędzać czas z ludźmi

forever-you

forever-you.moblo.pl
Przestań dzwonić do ludzi którzy nigdy do Ciebie nie dzwonią. Przestań odwiedzać ludzi którzy nie mają pojęcia gdzie mieszkasz. Przestań spędzać czas z ludźmi któ
  Przestań dzwonić do ludzi... teksty

forever-you dodano: 16 maja 2017

" Przestań dzwonić do ludzi, którzy nigdy do Ciebie nie dzwonią. Przestań odwiedzać ludzi, którzy nie mają pojęcia, gdzie mieszkasz. Przestań spędzać czas z ludźmi, którzy nigdy nie mają czasu dla Ciebie. Przestań myśleć o ludziach, którzy nigdy o Tobie nie myślą. Przestań poświęcać Twoje cenne życie na kogoś, kto nie jest tego wart. Zacznij ludzi traktować tak samo, jak oni Ciebie traktują. Ignoruj tych, którzy na to zasłużyli i kochaj jeszcze bardziej tych, którzy Ciebie kochają. Otaczaj się tylko ludźmi, którzy są zawsze przy Tobie, gdy ich potrzebujesz."

I to uczucie gdy ktoś   niby... teksty

forever-you dodano: 14 maja 2017

I to uczucie gdy ktoś " niby" przypadkiem mnie dotyka patrzy na moją reakcję a ja udaję że nic się nie stało. W myślach mam nadal twoje spojrzenia i twój dotyk.

Byłam w miejscu gdzie wszyscy mnie... teksty

forever-you dodano: 14 maja 2017

Byłam w miejscu gdzie wszyscy mnie podziwiali, śmieli się z moich żartów, uważali mnie za szczęśliwa i twierdzili że jestem rozsądna.Mowili jaka to jestem ładna i zabawna, nie znając mojej drugiej strony..a ja, ajaa ja miałam ochotę wyjść i się zastrzelić!

No widzę że cisza trwa nadal ok... teksty

forever-you dodano: 14 maja 2017

No widzę że cisza trwa nadal ok spoko, jak uważasz. Miłego dnia :*

Łączyło nas coś więcej niż... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2017

Łączyło nas coś więcej niż przyjaźń i piwo

  zaczęła płakać.. Ja nie mogłem... teksty

forever-you dodano: 6 maja 2017

" zaczęła płakać.. Ja nie mogłem tego pojąć.. "

Jednego dnia można się zakochać... teksty

forever-you dodano: 6 maja 2017

Jednego dnia można się zakochać, zrobić głupstwa, być szczęśliwym, wyjechać, zaszaleć, ale również jednego dnia można znienawidziec, spiepszyc całe szczęście jakie mieliśmy, można zmarnować życie, wyjechać i nie wrócić. Wszystko zaledwie jednego piepszonego dnia. A więc wszystko może się dzisiaj zdarzyć.

Nie pamiętasz już kto pomagał ci w... teksty

forever-you dodano: 5 maja 2017

Nie pamiętasz już kto pomagał ci w podrywaniu, dawaniu rad, i wysłuchiwał twoich największych tajemnic, problemów. Słuchał twoich pomysłów nawet tych głupich, a w chwili zwątpienia pocieszal. W chwili naszych słabości i rozmów intymnych otworzył się na ciebie, na naszą przyjaźń, miłość. Nie wierzę że jesteś taki chłodny, obojętny i nie traktujesz swoich najbliższych w ten sposób, nie odwracasz się od nich, znam cie trochę i wiem że taki nie jesteś! Chyba że ja nie byłam kimś bliskim dla ciebie, to możesz powiedzieć " spierdalaj " bo skoro nic dla ciebie nie znacze to jakie to ma znaczenie w jaki sposób mnie spławisz.

Pojawiłes się przypadkiem e moim... teksty

forever-you dodano: 3 maja 2017

Pojawiłes się przypadkiem e moim życiu, tylko przypadkiem nie odchodz.

Są takie osoby  o których wiesz  po... teksty

forever-you dodano: 3 maja 2017

Są takie osoby, o których wiesz, po prostu masz przeczucie, że zostaną z tobą na zawsze. Czasem znikają na jakiś czas, ale więź pozostaje i wraca się do siebie, jakby nigdy nic się nie zdarzyło, jakby czas stanął w miejscu. Zaczynasz rozmawiać i czujesz, jakbyście się widzieli wczoraj.

Mam nadzieję że kiedyś w nocy gdy... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Mam nadzieję że kiedyś w nocy gdy będę sama zadzwonisz powiesz krótkie " czekam na dole" ja oczywiście zejdę, przywitasz mnie mocnym namiętnym pocałunkiem, pojedziemy do miejsca gdzie będziemy sami, spędzimy razem noc, pewnie bez zobowiązań, później wrócimy jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło, o tej nocy będziemy wiedzieli tylko my. Będziemy udawać że nic nas nie łączy i nadal każdego nowego dnia będziemy żyli własnym życiem:*

Pamiętasz nasza kłótnie o kolor... teksty

forever-you dodano: 2 maja 2017

Pamiętasz nasza kłótnie o kolor czatu? Grę w której przegrany całuję?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV