głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate 2. Dbać tylko o swoją dupę i nie przejmować się nikim. Wróciłam. Prawdziwa ja wredna menda mało znacząca o jedno doświadczenie do przodu i jedną myślą więcej: N

estate

estate.moblo.pl
2. Dbać tylko o swoją dupę i nie przejmować się nikim. Wróciłam. Prawdziwa ja wredna menda mało znacząca o jedno doświadczenie do przodu i jedną myślą więcej: Nigdy w
2. Dbać tylko o swoją dupę i nie... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2012

2. Dbać tylko o swoją dupę i nie przejmować się nikim. Wróciłam. Prawdziwa ja, wredna menda, mało znacząca, o jedno doświadczenie do przodu i jedną myślą więcej: "Nigdy więcej takich frajerów."

1. Każdy na kogoś lub na coś... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2012

1. Każdy na kogoś lub na coś czeka. Na wakacje, na osiemnastkę, na nową szkołę, na ukochaną osobę, na jakiś wyjazd, czy jeszcze coś innego. Ja czekałam na coś, co miało zmienić wszystko, co miało ustatkować wiele spraw. Psychiczny spokój. Czekałam na niego bardzo długo. Pragnęłam tego bardziej niż czegokolwiek. Już nigdy nie będę się przejmować tym, co sobie pomyśli, gdy wejdę na ostatnią minutę do klasy z rozczochranymi włosami. Nigdy nie będę musiała się denerwować tym, że klei się do każdej z klasy, żeby mi dopierdolić. Nigdy nie będę musiała patrzeć, jak cieszy się z mojego nieszczęścia. Nigdy nie będę musiała uciekać na przerwie do drugiego skrzydła, bo nie mogę znieść jego obecności. Nie muszę już go zastępować jego kumplami i już nie będę miała "przyjemności" patrzeć dzień w dzień, jak jest naprawdę szczęśliwy beze mnie. Przywykłam do tego, że nie mogłam się odzwyczaić w te wakacje. Nie pamiętałam, jak było dobrze kochać najbardziej SIEBIE.

Po tym wszystkim  co wydarzyło się... teksty

estate dodano: 10 sierpnia 2012

Po tym wszystkim, co wydarzyło się między nami, mam do Ciebie tylko jedną prośbę. Już nigdy, przenigdy, przeprzenigdy więcej nie łam mi serca, tylko tego od Ciebie oczekuję.

Jeśli myślisz  że miłość jest... teksty

estate dodano: 7 sierpnia 2012

Jeśli myślisz, że miłość jest wieczna jak w tych wszystkich disney'owskich gównach to jesteś w błędzie.

Nawet jakby cały mój dotychczasowy... teksty

estate dodano: 6 sierpnia 2012

Nawet jakby cały mój dotychczasowy świat rozkruszyłby się na drobne kawałeczki, nie zrobiłabym nic. Nie próbowałabym tego w jakiś sposób zebrać w jedną całość, nawet nie przyznałabym się do tego.

Zafunduj mi takie przyśpieszone... teksty

estate dodano: 6 sierpnia 2012

Zafunduj mi takie przyśpieszone dobre trzy lata. Jakieś osiemnastki, małe melanże, połowinki, parę studniówek, dobrze zdana matura, przyjęcie na studia i uciekam stąd. Tylko proszę, niech ten czas się wreszcie ruszy.

Zapomniałam o tej pustce... teksty

estate dodano: 2 sierpnia 2012

Zapomniałam o tej pustce emocjonalnej, jak to nic nie czuć. W chwili obecnej to moje ulubione uczucie, potrzebowałam go od dłuższego czasu.

Jeśli jest w miarę dobrze  nie... teksty

estate dodano: 31 lipca 2012

Jeśli jest w miarę dobrze, nie ruszaj w ogóle przeszłości, bo Cię zacznie po raz kolejny zabijać.

Myśl o sześćdziesięciu pięciu... teksty

estate dodano: 29 lipca 2012

Myśl o sześćdziesięciu pięciu dniach laby doprowadzała mnie do szału. Czas, który miał strasznie się ciągnąć i zero planów na wakacje to najgorsze co może być. Nic nie planowałam, wolności coraz mniej, a to jedne z najlepszych wakacji w moim życiu. Co jakiś czas imprezy z kuzynami czy tam ziomkami z byłej klasy, a to miasto, rowery, rolki, jezioro, nawet trochę przymulania przy kompie. Zero pierdolenia się z przeszłością tylko ogarnianie teraźniejszości. Przyszłość to nowa szkoła, nowa klasa, nowi ludzie, nowe wszystko. Zobaczymy, czy dam radę.

Zapomniałam jak było dobrze. Szkoda... teksty

estate dodano: 29 lipca 2012

Zapomniałam jak było dobrze. Szkoda, że nie mogę zapomnieć jak było źle.

2. Czytając i przeżywając tego po... teksty

estate dodano: 29 lipca 2012

2. Czytając i przeżywając tego po raz kolejny to najlepsza rzecz na dzisiejszy wieczór. Wiem też, że dzisiaj nie będę rozpaczać po raz kolejny po przeczytaniu chociażby jednej rozmowy. Położę się do łóżka z uśmiechem na twarzy i z myślą "było, minęło, mimo wszystko nie żałuję". Na dodatek mogłabym to powtórzyć jeszcze raz, tylko bez żadnych konców. Wierzę nadal, że gdzieś jesteś, ale niestety, już nie mój.

1. Nie otwierałam folderu z archiwum... teksty

estate dodano: 29 lipca 2012

1. Nie otwierałam folderu z archiwum od dobrych paru miesięcy. Dziś gdy jest już dobrze, naszło mnie na te dobre wspomnienia związne z Tobą. Po przeczytaniu pierwszej rozmowy pojawił się ogromny uśmiech, a nawet zaczęłam się śmiać. Nocne rozmowy na skype, gdzie wyłączaliśmy dźwięki, by nikt z naszych domowników się nie obudził o 4 nad ranem i właściwie tylko wpatrywaliśmy się siebie przez kamerkę. Wieczne naśmiewanie się z mojej czy Twojej koszulki, moich skarpet, kocyka, poduszek, z moich min czy też z Twoich podczas śpiewania. Irytowanie Ciebie sąsiadkami, Twoim kumplem. Wzbudzanie zazdrości, bo przecież "byłam taka słodka, gdy się złościłam". Momentami brakuje mi tego "koteeeeeeek", gdy czegoś potrzebowałam, "kocham Cię, nigdy Cię nie zostawię" i te inne bzdety też. Naprawdę fajnie było być kimś, dla takiego egoisty jak Ty. Nie potrafię do dziś zrozumieć, że to się skończyło. Próbowałam znaleźć Twoich dobrych stron, jednak przez cały czas miałam w głowie te złe chwile.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV