głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Moje prywatne cofnięcie czasu? To przeglądanie starych zdjęć słuchanie dawnej muzyki oraz powracanie myślami do czasów gdy było tak dobrze. napisana Nie pozwolę

estate

estate.moblo.pl
Moje prywatne cofnięcie czasu? To przeglądanie starych zdjęć słuchanie dawnej muzyki oraz powracanie myślami do czasów gdy było tak dobrze. napisana
Moje prywatne cofnięcie czasu? To... teksty

estate dodano: 25 sierpnia 2012

Moje prywatne cofnięcie czasu? To przeglądanie starych zdjęć, słuchanie dawnej muzyki oraz powracanie myślami do czasów gdy było tak dobrze. / napisana

  Nie pozwolę sobie  żeby ktoś... teksty

estate dodano: 25 sierpnia 2012

- Nie pozwolę sobie, żeby ktoś mnie tak traktował. - Ale jak niby? Zapomniałeś, że Twoje drugie imię to CHAMSTWO? - A Twoje niby jakie? - Anna.

jeep    teksty estate dodał komentarz: jeep ;> do wpisu 24 sierpnia 2012
Marzenia zawsze prowadzą do... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2012

Marzenia zawsze prowadzą do rozczarowania, dlatego naszym wspólnym marzeniem jest nie mieć marzeń. / Big love.

2. Dbać tylko o swoją dupę i nie... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2012

2. Dbać tylko o swoją dupę i nie przejmować się nikim. Wróciłam. Prawdziwa ja, wredna menda, mało znacząca, o jedno doświadczenie do przodu i jedną myślą więcej: "Nigdy więcej takich frajerów."

1. Każdy na kogoś lub na coś... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2012

1. Każdy na kogoś lub na coś czeka. Na wakacje, na osiemnastkę, na nową szkołę, na ukochaną osobę, na jakiś wyjazd, czy jeszcze coś innego. Ja czekałam na coś, co miało zmienić wszystko, co miało ustatkować wiele spraw. Psychiczny spokój. Czekałam na niego bardzo długo. Pragnęłam tego bardziej niż czegokolwiek. Już nigdy nie będę się przejmować tym, co sobie pomyśli, gdy wejdę na ostatnią minutę do klasy z rozczochranymi włosami. Nigdy nie będę musiała się denerwować tym, że klei się do każdej z klasy, żeby mi dopierdolić. Nigdy nie będę musiała patrzeć, jak cieszy się z mojego nieszczęścia. Nigdy nie będę musiała uciekać na przerwie do drugiego skrzydła, bo nie mogę znieść jego obecności. Nie muszę już go zastępować jego kumplami i już nie będę miała "przyjemności" patrzeć dzień w dzień, jak jest naprawdę szczęśliwy beze mnie. Przywykłam do tego, że nie mogłam się odzwyczaić w te wakacje. Nie pamiętałam, jak było dobrze kochać najbardziej SIEBIE.

Po tym wszystkim  co wydarzyło się... teksty

estate dodano: 10 sierpnia 2012

Po tym wszystkim, co wydarzyło się między nami, mam do Ciebie tylko jedną prośbę. Już nigdy, przenigdy, przeprzenigdy więcej nie łam mi serca, tylko tego od Ciebie oczekuję.

Jeśli myślisz  że miłość jest... teksty

estate dodano: 7 sierpnia 2012

Jeśli myślisz, że miłość jest wieczna jak w tych wszystkich disney'owskich gównach to jesteś w błędzie.

Nawet jakby cały mój dotychczasowy... teksty

estate dodano: 6 sierpnia 2012

Nawet jakby cały mój dotychczasowy świat rozkruszyłby się na drobne kawałeczki, nie zrobiłabym nic. Nie próbowałabym tego w jakiś sposób zebrać w jedną całość, nawet nie przyznałabym się do tego.

Zafunduj mi takie przyśpieszone... teksty

estate dodano: 6 sierpnia 2012

Zafunduj mi takie przyśpieszone dobre trzy lata. Jakieś osiemnastki, małe melanże, połowinki, parę studniówek, dobrze zdana matura, przyjęcie na studia i uciekam stąd. Tylko proszę, niech ten czas się wreszcie ruszy.

Zapomniałam o tej pustce... teksty

estate dodano: 2 sierpnia 2012

Zapomniałam o tej pustce emocjonalnej, jak to nic nie czuć. W chwili obecnej to moje ulubione uczucie, potrzebowałam go od dłuższego czasu.

Jeśli jest w miarę dobrze  nie... teksty

estate dodano: 31 lipca 2012

Jeśli jest w miarę dobrze, nie ruszaj w ogóle przeszłości, bo Cię zacznie po raz kolejny zabijać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV