głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Kiedy u Ciebie zaczęło się jebać to u mnie było wspaniale. Kiedy u mnie zaczęło się jebać to wszystko u Ciebie już było w porządku. No i kurwa powiedz mi o co c

estate

estate.moblo.pl
Kiedy u Ciebie zaczęło się jebać to u mnie było wspaniale. Kiedy u mnie zaczęło się jebać to wszystko u Ciebie już było w porządku. No i kurwa powiedz mi o co chodzi?
Kiedy u Ciebie zaczęło się jebać... teksty

estate dodano: 2 października 2012

Kiedy u Ciebie zaczęło się jebać, to u mnie było wspaniale. Kiedy u mnie zaczęło się jebać, to wszystko u Ciebie już było w porządku. No i kurwa powiedz mi, o co chodzi? Nie możemy w tym samym momencie być szczęśliwi?

Niegadanie ze sobą przez trzy lata... teksty

estate dodano: 29 września 2012

Niegadanie ze sobą przez trzy lata, udawanie, że się nie znamy. Wspominanie dziecka wojny, dzielenie się piwem. Ty niechcący dać mi fajki. Twój bezcenny uśmiech, jakbym przeniosła się w tamten czas.

  No ej  mów coś.   No ale co?   No... teksty

estate dodano: 29 września 2012

- No ej, mów coś. - No ale co? - No, bo wiesz.. Nie lubię ciszy. - A ja lubię, pomilczmy proszę.

Ej  chyba miałam być Twoją... teksty

estate dodano: 25 września 2012

Ej, chyba miałam być Twoją ulubioną porą roku, tak?

2. Śpiewanie w kościele tych... teksty

estate dodano: 23 września 2012

2. Śpiewanie w kościele tych pieśni, gdzie wszyscy odwracali się w naszą stronę, by nas wyśmiać. Mietek kamerzysta, sziloko/szoloko. Nienawidziłam, gdy trzymałaś mnie w niepewności i gdy robiłaś mi niespodzianki. Nie ukrywam, że były miłe, ale dobrze wiesz, jak ich nienawidzę. Mimo wszystko, kurwa.. Brakuje mi Ciebie jak skurwysyn, a w szczególności Twojego śmiechu.

1.  Ja pamiętam  ja w zeszłym roku... teksty

estate dodano: 23 września 2012

1. "Ja pamiętam, ja w zeszłym roku o tej porze siedziałyśmy na różańcu, ja nie mogę uwierzyć." - Uwierz, ja też nie. Tyle się wydarzyło, że ja nie potrafię tego pomieścić w głowie, że się skończyło. Nawet nie jesteśmy już razem w klasie. Dziewięć lat siedzenia w jednej ławce i śmiania się z czego/kogo popadnie. Potrafiłyśmy przez siedem godzin lekcyjnych śmiać się z jednego incydentu czy też trzymać się za rękę. Nasze wkurwy na polonistkę czy też zapisanie się na wycieczkę, tylko po to, by nie pisać głupiego sprawdzianu z biologii. Ściąganie na sprawdzianach czy kartkówkach. Zabieranie Ci niższego krzesła, po czym moje stopy bardzo na tym ucierpiały. Gdy miałyśmy dość niektórych mord ze szkoły, zostawałyśmy u Ciebie w domu i napierdalałyśmy się ze starych zdjęć i kaset wideo. Nasze przejażdżki rowerowe czy też piesze, czyli dobre 5-6 godzin łażenia bez celu. Wyzywanie się od pasztetów mazowieckich czy śmierdzieli.

Nie czuć nic to największa porażka... teksty

estate dodano: 22 września 2012

Nie czuć nic to największa porażka emocjonalna człowieka.

Było pięknie  układało się... teksty

estate dodano: 21 września 2012

Było pięknie, układało się pięknie, klasa jest piękna, szkoła jest piękna, nowi znajomi są piękni, tylko kurwa ja jakaś brzydka.

Chcesz wiedzieć jak się czuję?... teksty

estate dodano: 19 września 2012

Chcesz wiedzieć jak się czuję? Pokroję Twoje serduszko w drobną kostkę, następnie wywalę je do świeci. Później zajmę się Twoją skrzyneczką ze wspomnieniami, którą ciągle otwiera ktoś, kto nie powinien. Domknę ją na zawsze i wyrzucę w morze. Boli? To już wiesz, jak się czuję.

Znowu ze mnie zakpiłeś? Znowu mam... teksty

estate dodano: 18 września 2012

Znowu ze mnie zakpiłeś? Znowu mam Ci pokazać, że jestem silna?

Mam tyle przekleństw w głowie  ale... teksty

estate dodano: 18 września 2012

Mam tyle przekleństw w głowie, ale nie wiem, które byłoby idealne, żeby ocenić tą sytuację.

Znowu we mnie zwątpiłeś... teksty

estate dodano: 18 września 2012

Znowu we mnie zwątpiłeś, niepotrzebnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV