głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate 2. Śpiewanie w kościele tych pieśni gdzie wszyscy odwracali się w naszą stronę by nas wyśmiać. Mietek kamerzysta sziloko szoloko. Nienawidziłam gdy trzymałaś mn

estate

estate.moblo.pl
2. Śpiewanie w kościele tych pieśni gdzie wszyscy odwracali się w naszą stronę by nas wyśmiać. Mietek kamerzysta sziloko szoloko. Nienawidziłam gdy trzymałaś mnie w n
2. Śpiewanie w kościele tych... teksty

estate dodano: 23 września 2012

2. Śpiewanie w kościele tych pieśni, gdzie wszyscy odwracali się w naszą stronę, by nas wyśmiać. Mietek kamerzysta, sziloko/szoloko. Nienawidziłam, gdy trzymałaś mnie w niepewności i gdy robiłaś mi niespodzianki. Nie ukrywam, że były miłe, ale dobrze wiesz, jak ich nienawidzę. Mimo wszystko, kurwa.. Brakuje mi Ciebie jak skurwysyn, a w szczególności Twojego śmiechu.

1.  Ja pamiętam  ja w zeszłym roku... teksty

estate dodano: 23 września 2012

1. "Ja pamiętam, ja w zeszłym roku o tej porze siedziałyśmy na różańcu, ja nie mogę uwierzyć." - Uwierz, ja też nie. Tyle się wydarzyło, że ja nie potrafię tego pomieścić w głowie, że się skończyło. Nawet nie jesteśmy już razem w klasie. Dziewięć lat siedzenia w jednej ławce i śmiania się z czego/kogo popadnie. Potrafiłyśmy przez siedem godzin lekcyjnych śmiać się z jednego incydentu czy też trzymać się za rękę. Nasze wkurwy na polonistkę czy też zapisanie się na wycieczkę, tylko po to, by nie pisać głupiego sprawdzianu z biologii. Ściąganie na sprawdzianach czy kartkówkach. Zabieranie Ci niższego krzesła, po czym moje stopy bardzo na tym ucierpiały. Gdy miałyśmy dość niektórych mord ze szkoły, zostawałyśmy u Ciebie w domu i napierdalałyśmy się ze starych zdjęć i kaset wideo. Nasze przejażdżki rowerowe czy też piesze, czyli dobre 5-6 godzin łażenia bez celu. Wyzywanie się od pasztetów mazowieckich czy śmierdzieli.

Nie czuć nic to największa porażka... teksty

estate dodano: 22 września 2012

Nie czuć nic to największa porażka emocjonalna człowieka.

Było pięknie  układało się... teksty

estate dodano: 21 września 2012

Było pięknie, układało się pięknie, klasa jest piękna, szkoła jest piękna, nowi znajomi są piękni, tylko kurwa ja jakaś brzydka.

Chcesz wiedzieć jak się czuję?... teksty

estate dodano: 19 września 2012

Chcesz wiedzieć jak się czuję? Pokroję Twoje serduszko w drobną kostkę, następnie wywalę je do świeci. Później zajmę się Twoją skrzyneczką ze wspomnieniami, którą ciągle otwiera ktoś, kto nie powinien. Domknę ją na zawsze i wyrzucę w morze. Boli? To już wiesz, jak się czuję.

Znowu ze mnie zakpiłeś? Znowu mam... teksty

estate dodano: 18 września 2012

Znowu ze mnie zakpiłeś? Znowu mam Ci pokazać, że jestem silna?

Mam tyle przekleństw w głowie  ale... teksty

estate dodano: 18 września 2012

Mam tyle przekleństw w głowie, ale nie wiem, które byłoby idealne, żeby ocenić tą sytuację.

Znowu we mnie zwątpiłeś... teksty

estate dodano: 18 września 2012

Znowu we mnie zwątpiłeś, niepotrzebnie.

Nie to  że  jestem zazdrośnicą... teksty

estate dodano: 11 września 2012

Nie to, że jestem zazdrośnicą, ale jak widzę tą szmatę obok Ciebie to mam ochotę wysłać jej ryj na oglądanie chodnika z bliska./esperer
Autor cytatu: esperer

Przedstawianie klasie bardzo fajną... teksty

estate dodano: 10 września 2012

Przedstawianie klasie bardzo fajną stronkę z fizyką, straszenie nas tym, że już nie damy rady napisać matury z fizyki w 3 klasie, miny naszego kochanego nauczyciela podczas skupienia, zostawianie papierków w sali. Nie wspomnę o nudnej lekcji P.P, gdzie wypisywanie dziesięciu cech przedsiębiorczości lepiej wychodzi, gdy między czasie grasz w kółko i w krzyżyk. Lubię też religie, na których śmieją się ze mnie i moich kolorowych długopisików. Fajnie jest, lepiej niż powinno.

To ja rozgaduje ploteczki  to ja... teksty

estate dodano: 9 września 2012

To ja rozgaduje ploteczki, to ja wszystko pierdole, ale to Ty nie potrafisz mi tego wygarnąć, tylko wyręczają Cię Twoi cudowni przyjaciele.

Na dzień dzisiejszy nie przeraża... teksty

estate dodano: 7 września 2012

Na dzień dzisiejszy nie przeraża mnie nic. Nawet fakt, że czeka mnie taki zapierdal w tym roku, niewspominając o przyszłym, gdzie w tygodniu zabijać mnie będzie osiem godzin matematyk, sześć geografii i następne sześć wybranego syfu. Zacznę dopiero doceniać piątki i soboty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV