głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Oglądam disney'owskie szajsy robię zadania z polskiego i jeszcze maluję paznokcie. Gdzieś tam jeszcze mi dzwoni telefon z przypomnieniem. Jak ja nienawidzę list

estate

estate.moblo.pl
Oglądam disney'owskie szajsy robię zadania z polskiego i jeszcze maluję paznokcie. Gdzieś tam jeszcze mi dzwoni telefon z przypomnieniem. Jak ja nienawidzę listopadów.
Oglądam disney'owskie szajsy  robię... teksty

estate dodano: 29 listopada 2012

Oglądam disney'owskie szajsy, robię zadania z polskiego i jeszcze maluję paznokcie. Gdzieś tam jeszcze mi dzwoni telefon z przypomnieniem. Jak ja nienawidzę listopadów.

Nie wiesz  jakie to straszne  gdy... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Nie wiesz, jakie to straszne, gdy chcesz ratować coś, co dawno się skończyło. Jak bardzo chciałabyś to odnowić. Nie ma takiej możliwości. Możesz udawać, że nie rusza Cię to wcale i patrzeć, jak wszystko przelatuje Ci przed oczami. Tak też będę robić już do końca.

Twoje nazwisko wywołuje u mnie... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Twoje nazwisko wywołuje u mnie drżenie rąk, nogi z waty i łzy w oczach. Nie mam pojęcia, co ze mną robisz.

Nienawidzę listopadowych wieczorów... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Nienawidzę listopadowych wieczorów, gdy mam jeszcze Birdy w słuchawkach i na dodatek chodzić bez celu. Wspomnienia mam na wyciągnięciu ręki, a płakać mi się tak bardzo chce jak wtedy. Czy kiedykolwiek mi to minie?

Uwielbiam  gdy mam masę rzeczy do... teksty

estate dodano: 19 listopada 2012

Uwielbiam, gdy mam masę rzeczy do roboty, a moja układanka emocjonalna się jebie, jak nigdy.

Włączyłam  Die Antwoord   Rich... teksty

estate dodano: 17 listopada 2012

Włączyłam "Die Antwoord - Rich bitch". W tym momencie zapachniało mi spieczoną pizzą z piekarnika, poczułam smak sorbetu malinowego z karmelem własnej roboty i wylany koktajl bananowy na moje spodnie. Jeszcze sześciogodzinny sen przed całodniową wycieczką. Mietek, odblaski, nasze frendki. Kurwa, tęsknię debie.

Każde moje spojrzenie na Ciebie jest... teksty

estate dodano: 17 listopada 2012

Każde moje spojrzenie na Ciebie jest odruchem warunkowym.

Miło zacząć tydzień od spisywania... teksty

estate dodano: 12 listopada 2012

Miło zacząć tydzień od spisywania zadań z niemieckiego pół minuty przed wejściem do klasy. Jeszcze milej jest wtedy, gdy orientujesz się, że z pięciu przykładów jeden z nich jest prawidłowy. Nieopanowane śmiechy i łzy szczęścia przez jedną osobę poprawiły ten paskudy dzień. Nie wspomnę o nieopanowanym ściąganiu na fizyce, latające ściągi i otwieranie podręcznika. Jeszcze ojczysty, na którym mnie nie męczyła, co było ogromnym szczęściem dla mnie. Ano i historia na sam koniec idealna na podsumowanie początku tygodnia. Mimo mojego marudzenia, wkurwów i wyzywania na wszystkich, gdyby nie szkoła, nie wiem co by się ze mną działo.

Jestem bałwanem  który zakochał... teksty

estate dodano: 11 listopada 2012

Jestem bałwanem, który zakochał się w piecyku. / Brzydula

Nie myślę ciągle o nim  nie... teksty

estate dodano: 10 listopada 2012

Nie myślę ciągle o nim, nie wariuję gdy go widzę, nic mi się w brzuchu nie kręci, nie uśmiecham się częściej, w moich zeszytach nie można znaleźć żadnych głupich serduszek, nie słucham plotek o nim, nie patrzę na niego notorycznie, nie ciągnę tematu o nim i nie chodzę rozkojarzona. Nie jestem kurwa zakochana, ani trochę.

Nienawidzę tego głosu i tej fryzury... teksty

estate dodano: 6 listopada 2012

Nienawidzę tego głosu i tej fryzury tak bardzo, jak nienawidzę wracać do tamtych wspomnień.

Uwielbiam ją denerwować tym  że... teksty

estate dodano: 6 listopada 2012

Uwielbiam ją denerwować tym, że mogę czasami dłużej od niej pospać i kończyć dwie godziny wcześniej. Uwielbiam, gdy na fizyce potrafimy wyśmiać każdą niedoskonałość naszego kochanego nauczyciela. Uwielbiam ją wyzywać od kujonic i misiaczków. Uwielbiam z nią przepisywać połowę książki od historii, po czym dowiadujemy się, że to nieodpowiednia strona. Uwielbiam się z nią kłócić, która z nas pójdzie na studniówkę z naszym obiektem zainteresowania i jaki dobierze kolor krawata do garnituru. Uwielbiam z nią wyśmiewać kozaczki moro. Mogłabym tak wymieniać jeszcze długo. Nie mogłaś pojawić się w moim życiu wcześniej?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV