głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Próbujemy zmienić coś w swoim życiu by nie żyć wiecznie monotonią. Jednak wracamy do starych nawyków. Niektórzy ścinają ponownie grzywki wracają do znajomości z

estate

estate.moblo.pl
Próbujemy zmienić coś w swoim życiu by nie żyć wiecznie monotonią. Jednak wracamy do starych nawyków. Niektórzy ścinają ponownie grzywki wracają do znajomości z przeszł
Próbujemy zmienić coś w swoim... teksty

estate dodano: 29 listopada 2012

Próbujemy zmienić coś w swoim życiu, by nie żyć wiecznie monotonią. Jednak wracamy do starych nawyków. Niektórzy ścinają ponownie grzywki, wracają do znajomości z przeszłości, ściągają piosenki z przed lat, które się uwielbiało, a ja? Postanowiłam wrócić i ponownie Cię kochać, byś mógł czuć się ważny, mając mnie w garści.

Planowałam tegoroczne święta... teksty

estate dodano: 29 listopada 2012

Planowałam tegoroczne święta spędzić naprawdę świątecznie, pomagać w zakupach, kupować prezenty, ale wiem, że nawet to w tym roku mi nie wyjdzie.

Oglądam disney'owskie szajsy  robię... teksty

estate dodano: 29 listopada 2012

Oglądam disney'owskie szajsy, robię zadania z polskiego i jeszcze maluję paznokcie. Gdzieś tam jeszcze mi dzwoni telefon z przypomnieniem. Jak ja nienawidzę listopadów.

Nie wiesz  jakie to straszne  gdy... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Nie wiesz, jakie to straszne, gdy chcesz ratować coś, co dawno się skończyło. Jak bardzo chciałabyś to odnowić. Nie ma takiej możliwości. Możesz udawać, że nie rusza Cię to wcale i patrzeć, jak wszystko przelatuje Ci przed oczami. Tak też będę robić już do końca.

Twoje nazwisko wywołuje u mnie... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Twoje nazwisko wywołuje u mnie drżenie rąk, nogi z waty i łzy w oczach. Nie mam pojęcia, co ze mną robisz.

Nienawidzę listopadowych wieczorów... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Nienawidzę listopadowych wieczorów, gdy mam jeszcze Birdy w słuchawkach i na dodatek chodzić bez celu. Wspomnienia mam na wyciągnięciu ręki, a płakać mi się tak bardzo chce jak wtedy. Czy kiedykolwiek mi to minie?

Było już dobre dziesięć lekcji... teksty

estate dodano: 24 listopada 2012

Było już dobre dziesięć lekcji polskiego. Nagle szarpnięcie drzwiami, a w nich Ty. Jak zwykle skromny chłopak ze słodkim "przepraszam" i wzrokiem na mnie. Żałuję, że nie poszłam do innej szkoły. Nigdy nie pozwoliłabym, aby nasze relacje pokruszyły się tak bardzo. Tęsknię? Czuję niedosyt.

Uwielbiam  gdy mam masę rzeczy do... teksty

estate dodano: 19 listopada 2012

Uwielbiam, gdy mam masę rzeczy do roboty, a moja układanka emocjonalna się jebie, jak nigdy.

Włączyłam  Die Antwoord   Rich... teksty

estate dodano: 17 listopada 2012

Włączyłam "Die Antwoord - Rich bitch". W tym momencie zapachniało mi spieczoną pizzą z piekarnika, poczułam smak sorbetu malinowego z karmelem własnej roboty i wylany koktajl bananowy na moje spodnie. Jeszcze sześciogodzinny sen przed całodniową wycieczką. Mietek, odblaski, nasze frendki. Kurwa, tęsknię debie.

Każde moje spojrzenie na Ciebie jest... teksty

estate dodano: 17 listopada 2012

Każde moje spojrzenie na Ciebie jest odruchem warunkowym.

Miło zacząć tydzień od spisywania... teksty

estate dodano: 12 listopada 2012

Miło zacząć tydzień od spisywania zadań z niemieckiego pół minuty przed wejściem do klasy. Jeszcze milej jest wtedy, gdy orientujesz się, że z pięciu przykładów jeden z nich jest prawidłowy. Nieopanowane śmiechy i łzy szczęścia przez jedną osobę poprawiły ten paskudy dzień. Nie wspomnę o nieopanowanym ściąganiu na fizyce, latające ściągi i otwieranie podręcznika. Jeszcze ojczysty, na którym mnie nie męczyła, co było ogromnym szczęściem dla mnie. Ano i historia na sam koniec idealna na podsumowanie początku tygodnia. Mimo mojego marudzenia, wkurwów i wyzywania na wszystkich, gdyby nie szkoła, nie wiem co by się ze mną działo.

Jestem bałwanem  który zakochał... teksty

estate dodano: 11 listopada 2012

Jestem bałwanem, który zakochał się w piecyku. / Brzydula

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV