głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie myślę ciągle o nim nie wariuję gdy go widzę nic mi się w brzuchu nie kręci nie uśmiecham się częściej w moich zeszytach nie można znaleźć żadnych głupich se

estate

estate.moblo.pl
Nie myślę ciągle o nim nie wariuję gdy go widzę nic mi się w brzuchu nie kręci nie uśmiecham się częściej w moich zeszytach nie można znaleźć żadnych głupich serdusze
Nie myślę ciągle o nim  nie... teksty

estate dodano: 10 listopada 2012

Nie myślę ciągle o nim, nie wariuję gdy go widzę, nic mi się w brzuchu nie kręci, nie uśmiecham się częściej, w moich zeszytach nie można znaleźć żadnych głupich serduszek, nie słucham plotek o nim, nie patrzę na niego notorycznie, nie ciągnę tematu o nim i nie chodzę rozkojarzona. Nie jestem kurwa zakochana, ani trochę.

Nienawidzę tego głosu i tej fryzury... teksty

estate dodano: 6 listopada 2012

Nienawidzę tego głosu i tej fryzury tak bardzo, jak nienawidzę wracać do tamtych wspomnień.

Uwielbiam ją denerwować tym  że... teksty

estate dodano: 6 listopada 2012

Uwielbiam ją denerwować tym, że mogę czasami dłużej od niej pospać i kończyć dwie godziny wcześniej. Uwielbiam, gdy na fizyce potrafimy wyśmiać każdą niedoskonałość naszego kochanego nauczyciela. Uwielbiam ją wyzywać od kujonic i misiaczków. Uwielbiam z nią przepisywać połowę książki od historii, po czym dowiadujemy się, że to nieodpowiednia strona. Uwielbiam się z nią kłócić, która z nas pójdzie na studniówkę z naszym obiektem zainteresowania i jaki dobierze kolor krawata do garnituru. Uwielbiam z nią wyśmiewać kozaczki moro. Mogłabym tak wymieniać jeszcze długo. Nie mogłaś pojawić się w moim życiu wcześniej?

Zagrasz mi balladę z czterech... teksty

estate dodano: 3 listopada 2012

Zagrasz mi balladę z czterech akordów jak Cezik, a jestem Twoja.

Jestem wredną  głupią i... teksty

estate dodano: 1 listopada 2012

Jestem wredną, głupią i beznadziejną dziewczynką. Zrozumiałam już to dawno temu, nie musiałeś mi po raz kolejny to uświadamiać.

Bardzo chciałabym Twojej obecności... teksty

estate dodano: 29 października 2012

Bardzo chciałabym Twojej obecności, ale przecież się nie przyznam do tego.

Spojrzenie Twoich brązowych... teksty

estate dodano: 29 października 2012

Spojrzenie Twoich brązowych tęczówek doprowadza mnie do euforii.

Nic nie boli  nic nie rusza  nic... teksty

estate dodano: 26 października 2012

Nic nie boli, nic nie rusza, nic kompletnie. Brak jakichkolwiek emocji na ich widok, chyba, że wyśmianie ich wchodzi w grę i świadomość, że jestem pierwszą znajomą osobą, która ich widziała.

Naj­gorętsza miłość ma... teksty

estate dodano: 21 października 2012

Naj­gorętsza miłość ma naj­chłod­niej­sze zakończenie. / Sokrates

Pamiętam dwudziesty października... teksty

estate dodano: 20 października 2012

Pamiętam dwudziesty października zeszłego roku. To nie był tak spokojny dzień, jak dzisiejszy. Mnóstwo nerwów w szkole, płacz. Chciałam jak najszybciej znaleźć się w domu, by włączyć mojego najlepszego przyjaciela i zapomnieć o bożym świecie, do czasu gdy w prawym, dolnym rogu ekranu pojawiła się chmura z Twoim nazwiskiem. Po tylu godzinach lamentu, uśmiechnęłam się. Słowa "zależy mi na Tobie" sprawiły, że najpaskudniejszy dzień, stał się najlepszym. Przez cały wieczór latałam po domu jak wariatka, nawet domownicy zauważyli poprawę nastroju. A na drugi dzień? Tak, byliśmy już razem.

Wcale nie pogardziłabym Twoją... teksty

estate dodano: 20 października 2012

Wcale nie pogardziłabym Twoją obecnością chociaż raz w tygodniu, Twoim uśmiechem również. Chciałabym usłyszeć ten wybuch śmiechu i Twoje "kurwa, ja pierdole, mam dość już". Jeden dzień, który mógłby być tylko nasz, rozumiesz?

Nadszedł dzień  w którym obydwoje... teksty

estate dodano: 20 października 2012

Nadszedł dzień, w którym obydwoje doszliśmy do tego samego punktu wyjścia. U Ciebie się jebie, u mnie też. Wszystko zostało wyrównane, każdy ból, zszarpane nerwy, łzy. Dziś możemy zacząć nowy etap w życiu, na czysto i bez siebie w obecnych myślach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV