głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Zastanawiam się gdzie byli Ci wszyscy ludzie gdy ich naprawdę potrzebowałam. Wiesz ja słyszałem że ostatnio wysłał jej jakiegoś smsa a ona wręcz skakała z radoś

estate

estate.moblo.pl
Zastanawiam się gdzie byli Ci wszyscy ludzie gdy ich naprawdę potrzebowałam.
Zastanawiam się gdzie byli Ci... teksty

estate dodano: 13 października 2012

Zastanawiam się, gdzie byli Ci wszyscy ludzie, gdy ich naprawdę potrzebowałam.

 Wiesz ja słyszałem że ostatnio... teksty

estate dodano: 13 października 2012

- Wiesz, ja słyszałem, że ostatnio wysłał jej jakiegoś smsa, a ona wręcz skakała z radości i mówiła "Boże, jaki on słodki". - Niech sobie będzie słodki, ja tak będę szczęśliwsza od niego bez niego.

Pats zainwestowała w moblo! :3 teksty estate dodał komentarz: Pats zainwestowała w moblo! :3 do wpisu 13 października 2012
Dziwne uczucie nie kochając nikogo. teksty

estate dodano: 7 października 2012

Dziwne uczucie, nie kochając nikogo.

Facebook osoby które możesz znać... teksty

estate dodano: 4 października 2012

Facebook, osoby, które możesz znać : Twoje imię i nazwisko. Nie kurwa, nie jesteś osobą, którą znam. Przecież my się nie znamy, przechodzimy koło siebie obojętnie, więc po jakiego chuja się wyświetlasz?

Kiedy u Ciebie zaczęło się jebać... teksty

estate dodano: 2 października 2012

Kiedy u Ciebie zaczęło się jebać, to u mnie było wspaniale. Kiedy u mnie zaczęło się jebać, to wszystko u Ciebie już było w porządku. No i kurwa powiedz mi, o co chodzi? Nie możemy w tym samym momencie być szczęśliwi?

 No ej mów coś.  No ale co?  No... teksty

estate dodano: 29 września 2012

- No ej, mów coś. - No ale co? - No, bo wiesz.. Nie lubię ciszy. - A ja lubię, pomilczmy proszę.

Ej chyba miałam być Twoją... teksty

estate dodano: 25 września 2012

Ej, chyba miałam być Twoją ulubioną porą roku, tak?

2. Śpiewanie w kościele tych... teksty

estate dodano: 23 września 2012

2. Śpiewanie w kościele tych pieśni, gdzie wszyscy odwracali się w naszą stronę, by nas wyśmiać. Mietek kamerzysta, sziloko/szoloko. Nienawidziłam, gdy trzymałaś mnie w niepewności i gdy robiłaś mi niespodzianki. Nie ukrywam, że były miłe, ale dobrze wiesz, jak ich nienawidzę. Mimo wszystko, kurwa.. Brakuje mi Ciebie jak skurwysyn, a w szczególności Twojego śmiechu.

1. Ja pamiętam ja w zeszłym roku... teksty

estate dodano: 23 września 2012

1. "Ja pamiętam, ja w zeszłym roku o tej porze siedziałyśmy na różańcu, ja nie mogę uwierzyć." - Uwierz, ja też nie. Tyle się wydarzyło, że ja nie potrafię tego pomieścić w głowie, że się skończyło. Nawet nie jesteśmy już razem w klasie. Dziewięć lat siedzenia w jednej ławce i śmiania się z czego/kogo popadnie. Potrafiłyśmy przez siedem godzin lekcyjnych śmiać się z jednego incydentu czy też trzymać się za rękę. Nasze wkurwy na polonistkę czy też zapisanie się na wycieczkę, tylko po to, by nie pisać głupiego sprawdzianu z biologii. Ściąganie na sprawdzianach czy kartkówkach. Zabieranie Ci niższego krzesła, po czym moje stopy bardzo na tym ucierpiały. Gdy miałyśmy dość niektórych mord ze szkoły, zostawałyśmy u Ciebie w domu i napierdalałyśmy się ze starych zdjęć i kaset wideo. Nasze przejażdżki rowerowe czy też piesze, czyli dobre 5-6 godzin łażenia bez celu. Wyzywanie się od pasztetów mazowieckich czy śmierdzieli.

Nie czuć nic to największa porażka... teksty

estate dodano: 22 września 2012

Nie czuć nic to największa porażka emocjonalna człowieka.

Było pięknie układało się... teksty

estate dodano: 21 września 2012

Było pięknie, układało się pięknie, klasa jest piękna, szkoła jest piękna, nowi znajomi są piękni, tylko kurwa ja jakaś brzydka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV